44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #29259
    Hát attól függ mik vannak felrakva.
  • Joschka
    #29258
    Aha...megpróbálom.
  • Joschka
    #29257
    És utána majd rakjam esetleg vissza őket?
  • Coolfire
    #29256
    Tuti.Nekem semmi hülyeséget nem csinál,biztos,hogy van olyan mod/hack/cc ami már nem jó az 1.38-as patchoz.
  • Coolfire
    #29255
    Megvan mindenhol,miért ne lenne?Csak használhatatlan,mert elveszett a sn-em.:)Kapni azt tudok,meg is kaptam a cserepes virágod,és egy elixírt a simsesektől.:)
  • Ironman2
    #29254
    Szerintem vegyétek ki az egyedi tartalmakat a MODS/Packagesből,és a DcCache mappából,és próbáljátok ki úgy! Lehet valami cc bekavar,vagy store tartalom.Irták is hogy patch telepítése elött ki kell venni azokat
  • Ironman2
    #29253
    Nekem jól müködik:

  • Ironman2
    #29252
    Na ezt meglesem
  • Ironman2
    #29251
    Csak ez röhejes,mert ez a fotel az alapjáték része,most nézem.
  • Joschka
    #29250
    Viszont a sim létrehozása ablakot meg el kúrták, mert nem lehet életcélt adni a simnek, mivel az ablakocskákban üres szívek vannak csak!!!!
  • Joschka
    #29249
    DDD...azt gondoltam, hogy majd egy zsákba macskát kapsz...
  • Ironman2
    #29248
    Nincs ott nálad ez a kicsi sárga ikon?

  • Ironman2
    #29247
    Köszi Jocóka.Egy széket kaptam:

  • Coolfire
    #29246
    Téves,nem tudok küldeni,csak fogadni.
  • Ironman2
    #29245
    Na be is lépek a játékba,megnézem miket kaptam.Nem tudni sose előre.Remélem egy jó kis verdát küldtek
  • Ironman2
    #29244
    Szerintem tudsz! Elég ahhoz a sima reged.Az üzenőfalon a profilnál nézd meg hogy van-e kis sárga ajándék ikon
  • Joschka
    #29243
    Ja, és mert ajándékoztam, így kaptam 600 életre szóló jutalom pontot a játékban!...
  • Joschka
    #29242
    Én már küldtem is neki...egy meglepi csomagot kapott tőlem...DDDDDD
  • Coolfire
    #29241
    Ájronmen!Én is tudok ajándékot küldeni?Tudod miért kérdeztem.:))
  • Gólya #29240
    :)
    te tudod
    nekem azért tündér és boszi kell:)
  • Joschka
    #29239
    Hát én meg úgy vagyok vele, hogy a simem körül ne vonaglodjanak mindenféle agyatlan szörnyek, és söprüs banyák se röpködjenek. Utálom az ilyesmiket.:)
  • Gólya #29238
    csak ezért nem kell feltétlen kihagynod a teljes kieget
    a kettesben pl. annyi volt, hogy időnként egy közösségi telken összefutott a simem egy vámpírral, vagy futólag látott valami más nem emberit és kész
    szerintem itt sem lesz durvább
  • Svenson
    #29237
    hm, akkor lehet, hogy én is kihagyom.
  • Joschka
    #29236
    Hát ha le mész az Adriára akkor lehet csobbanni a tengerben, a játékban még nem.

    Viszont erősen hajlok arra, hogy ezt a kieget ki hagyjam, mivel a zombik kivételével a többi rémséget lehet csak le tiltani a játékból, de a rusnya banyákra sem vagyok vevő...inkább az évszakosra koncentrálok!
  • Joschka
    #29235
    Köszi, majd be mászok a játékba és aktiválom akkor...
  • Svenson
    #29234
    És lehet már úszkálni a tengerben?
  • Svenson
    #29233
    Nem is hiszem el, tényleg?
  • Ironman2
    #29232
    Postaládára kattintva is lehet küldeni ajándékot más játékosnak,de ahhoz az üzenőfalnak mennie kell.Elküldtem az 5 ajándékot.Most kiirta hogy 23 óra múlva tudok küldeni megint.Kiváncsi vagyok mit kaptatok! Jóskának nem tudtam küldeni,mert valami miatt lekerült a barátaim közül,elküldtem újra a meghívót!
  • Ironman2
    #29231
    Már akik ott vannak a profilomban barátok,csak azokank lehet küldeni!
  • Ironman2
    #29230
    Ez jó! Meglepetéscsomagot lehet küldeni naponta 5-t,és nem tudni mi az,de nem a mi kárunkra,szóval nem vesz el semmit se a leltárból! Lehet hogy simoleont küld,vagy lehet autót,sose tudni-ezt irja! Légyszi küldjetek nekem ajándékokat.Amúgy ott van az üzenőfalon az ajándék ikon,azzal lehet küldeni,és ki kell választani a személyt,majd alul a pipával lehet továbblépni,majd üzenetet is lehet irni a meglepi csomag mellé
  • Ironman2
    #29229
    Naponta 5 ajándékot el lehet küldeni a barátainknak! Na akkor kotyvasztom majd nektek az elixireket.Amúgy nem hülyeség,mert ha szükségem lesz egy italra,akkor majd kérek tőletek! hehe
  • kem001
    #29228

    1964 Aston Martin DB5 Vantage
  • kem001
    #29227
    Amúgy bent van valaki most a játékban?
  • kem001
    #29226
    Most jöttem csak rá, hogy mekkora hülyeség ez a részletesen kidolgozott házak száma.. 1 bőven elég.. Többi meg csak lelassítja a betöltését a területnek..
  • Joschka
    #29225
    Bár most nézem, hogy ahhoz még kellene két sarok elem szettet is készítenem, no majd akkor később.:)
  • Joschka
    #29224
    Kem!

    A Dzsungel kérómhoz jók ám azok, amiket a simem normál lábazatos házához csináltam. Kellenek neked oda?
  • Joschka
    #29223
    Hát nagyon gagyi lett az bizonyos EA-s eresz csatorna, ráközelítésre el sem tűnik az útból és az amcsik a vízszintes elemeket már hírből sem ismerik...biztos valami új modelről mintázták...na mindegy az enyém a jobb!!!!!

  • Coolfire
    #29222
    Nekem olyan 8-10 körül van.Már régen játszottam online.
  • Coolfire
    #29221
    Például..na az mekkora genyóság lenne.
  • Ironman2
    #29220
    Amúgy telirakták új medálokkal.Már 114-nél tartanak.Jó hogy idáig csak 14-et szereztem meg belőle.A gyüjteménynapló viszont tetszik,kár hogy bélyegeket nem lehet gyüjteni.Lepkéket viszont igen