44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29419
    DDDD. így is hagyom őket, mert fiatalon rendesen tudnak majd "akrobatikázgatni"...
  • Ironman2
    #29418
    Azt a Simcity miatt adták ki idén,már mondták.De szerintem csak duma
  • Joschka
    #29417
    Erről sejthettük, hogy nem lesz nagy durranás...Nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
  • Joschka
    #29416
    DDDD...túl sokat nézed tán a Perverzió televíziót?...hehe
  • kem001
    #29415
    Az szép... Már érthető az Évszakok kiegészítő idei kiadása akkor..
  • Ironman2
    #29414
    Zombik semmire se jók,csak idegesítőek a játékban.Legalább valami hasznuk lenne nekik.
  • Joschka
    #29413
    Valószínűleg, bár én ezt nem fogom meg tudni, mert ki vannak a városomból tiltva mind a tündéreket kivéve.
  • Ironman2
    #29412
    Kicsit perverz voltam,még nem is egészen öreg az,sőt nagyon jól néz ki így!
  • Joschka
    #29411
    Az lesz...egyébként nem egy vén kotlós ő sem mert fiatal sim.
  • Ironman2
    #29410
    Én ilyen förmedvénnyel még nem játszottam,így nem tudom.Bár ahogy olvasom elég sokan csalódnak a kiegben.
  • Joschka
    #29409
    Szerintem holnap kerítenem kell egy kápolnát a my sims 3 blogról, mert szükség lesz rá...
  • Ironman2
    #29408
    Na akkor hajrá! Döngesd meg párszor az öreglányt!
  • kem001
    #29407
    Na egy kérdésem nekem lenne Természetfeletti Erőkkel kapcsolatban. Vérfarkas hogy van? Nappal ember, esete átváltozik?
  • Joschka
    #29406
    Érdemes volt annyi ideig szinglinek hagynom...most legalább felbolydult a topik, mint a méhkas...hehe
  • Joschka
    #29405
    DDDDD
  • Joschka
    #29404
    Ja, valakinek kell majd hurcolászni benneteket, mert meg vagytok hízva a lagzira!!!...DDDDDD
  • Ironman2
    #29403
    A negyedik képen azt mutatja hogy neki már csak ekkora szelet jutott a holdból.DDDDD
  • Joschka
    #29402
    Meg kopasz...
  • kem001
    #29401
    Lehetek a buszfosőr?DDD
  • Ironman2
    #29400
    Ez nagyon király lett! Tényleg kellett neki egy család! Remélem a kicsi is fog hasonlítani az apjára,szép kis pocakos lesz!
  • Joschka
    #29399
    Danke...danke, ja Köszike!!!! Lehetnél másznagy az esküvőjükön, utána meg a gyerek keresztapja!
  • Ironman2
    #29398
  • Joschka
    #29397
    Aha...
  • Joschka
    #29396
    Így van.:)
  • cseri001
    #29395
    palackposta? :)
  • Joschka
    #29394
    Most már párosan van...úgyhogy totál boldog lesz...
  • cseri001
    #29393
    egy elég is, legalább azt tudod fejleszteni minden irányban, egyszerre 3-mal már kicsit bonyolultabb :) főleg, ha már mindnek van valami nő-pasi ügye.. :)
  • Joschka
    #29392
    Köszönik szépen! ...Majd küldenek Tortugáról képeslapot...már ha van ott posta egyáltalán.
  • cseri001
    #29391
    de ez nekem nagyon tetszik, hogy családot alapít, már régen is akartam kérdezni, hogy miért van egyedül szegény simed...
  • Joschka
    #29390
    Majd engedem, hogy fel nőjjön mert igazából inkább egy egykét képzeltem el nekik gyerkőcnek.
  • Joschka
    #29389
    Meg nagyobb telekre fognak költözni, mert bővíteni kell a házat...felfelé!
  • cseri001
    #29388
    jaj, hát az annyira nem jó móka ám! :D
    de sok boldogságot! :) amúgy nagyon csini menyecske, nem is illene a simedhez egy csonti csaj... :)
  • Joschka
    #29387
    Ikreket akarok...hármas ikreket....DDDDDD
  • Joschka
    #29386
    Még szép, az idő múlik...bár nincs engedélyezve az öregedés...DDDD úgyhogy örökké pelenkázni fognak majd.
  • Joschka
    #29385


    Hát mert én kreáltam neki gyorsan a csajt...egyébként Ironman ötlete volt...DDDDDD
  • cseri001
    #29384
    de hisz' még csak most ismerkednek,nem? hova ilyen sietősen? máris a gyereken gondolkodsz? :)
  • Joschka
    #29383
    Van egy olyan hely a városban, hogy Pancsi élményfürdő...ott van szauna, majd el mennek édes kettesben élvezkedni...
  • Coolfire
    #29382
    Fiúhoz almát,lányhoz dinnyét.Látom megtalálta a zsák a foltját.:)
  • kem001
    #29381
    AMúgy dinnye a lány, alma a fiú, ha jól emlékszem..
  • Joschka
    #29380
    Szemed le vedd a csajomról...