44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29780
    Had nézem...:)
  • Coolfire
    #29779
    Van egy karim(szerintem amelyikkel simportozok) a launcher feltöltés menüjében.Az nem jó?
  • Joschka
    #29778
    A cc-t küld el nekem... egy másik simet meg öltöztess be (ideiglenesen) ugyan azokba a (gyári)cuccokba majd a Fraps-al csinálj róla egy képet és tedd ide fel...ennyi kell csak nekem.:)
  • Joschka
    #29777
    Csak azt az egy egyedi cc-t, mivel azt mondtad a többi gyári cucc, azokról legalább kép kellene, hogy tudjam melyik az.
  • hertzui
    #29776
    Nekem is elrontotta a játékot,nem tudom,hogy az 1.38-as patch,vagy ez a selejt,kukába való új kiegészítő. Nekem 10.szinten profi sportolóként egy héten két meccsem is van és mind a két meccsen fizetett 9500simoleont,most meg semmit nem kapok. A székes és az ajtós dolgot én is tapasztaltam,nekem viszont ha a legalacsonyabbra,ha full grafikára teszem nem tudom megszüntetni a 2mp-kénti szaggatást :((
  • Coolfire
    #29775
    Ez nekem magas..
    Írd le hogy mi kellene,akkor összecsomagolom,és elküldöm.:)
  • Joschka
    #29774
    Értem, de ezeknek akkor is a karrier kategóriában kellene lenniük (Ehhez pedig módosítani kell bizonyos elemeket), hogy a fellépésein ezek lehessenek rajtuk.:)
  • Joschka
    #29773
    Jó, akkor a parkban lép fel és videó lesz róla...hehe
  • Joschka
    #29772
    Ahogy gondold, de meg tudom csinálni neki...:)
  • Coolfire
    #29771
    Még csak parkban lép fel.:)Én is építettem mind az ötféle fellépési helyszínből egyet-egyet.:)
  • Coolfire
    #29770
    Mindegy akkor,ne bonyolítsuk.Egyébként csak a talicska póló CC,a többi "eredeti".:)
  • Joschka
    #29769
    Okés, akkor be rakom neki a nagy koncert termet...ahol "sokan" lesznek még úgy sem láttam azt működése közben a játékomban...
  • Joschka
    #29768
    Hát ha át küldöd nekem a cuccokat, akkor meg próbálom be tenni őket a karrier cuccok közé...akkor fel tud azokban lépni....de már csak a következő turnéján, mert nálam abban fog, amiben el küldted hozzám. Legfeljebb majd a következő fellépésekor nálam.:))
  • Coolfire
    #29767
    Aki overwatch-al tolja az figyeljen,mert szinte naponta frissül,ahogy buknak ki a bugok.Most v74-nél jár.
  • Coolfire
    #29766
    Most talán "hibátlanul" lement a turnészervezés/mentés,és maga a turné is.Jött a limó,kiszürkült a sim,és írta a hazaérkezést,ami pontosan úgy is történt.
    Ergo,oda kellene érnie.:)
  • Coolfire
    #29765
    Énekesnél legalábbis,a második parkbéli fellépéshez,már 3-as szint kell.De ilyen gondom nincs,mert 10-es a sim.
    Ja igen,nem tetszik az a "fellépő ruha" amit a játék ad rá.:)Azt meg lehet bütykölni valahogy,hogy Metallica pólóban,szaggatott gatyával és csuklószorítóval lépjen a színpadra?:)
  • Joschka
    #29764
    Ja, az én simemre még várnod kell mert most szereztem neki tutkó fellépő rucit, mert volt egy futurisztikus cucca csak az meg nem tetszett, és rá fog hajtani mert kell a 2. szint, hogy mehessen turnéra...ehhez meg idő kell azért, hogy meg legyen...
  • Joschka
    #29763
    Én csinálok neki, de először úgyis csak a parkszínpadra engedi be a játék úgy tudom, mert a simport azt jelölte ki tegnap is...csak akkor még nem sikerült hozzám zavarnod őt...DDDD

    Rendben...készítek róla videót és fel rakom ide, remélem most nem késik a táncdalénekesed...
  • Coolfire
    #29762
    Nyáron szinte egymás után két stuff-Katy Perry és a Diesel,-most e hónap 4.-én a Supernaturals,és majd november 13.-án jön a Seasons.:)
  • Austin Bailey
    #29761
    Senki másnak nem okoz ilyen gondokat az új patch?
  • Mike
    #29759
    :o
  • Coolfire
    #29758
    Egy kicsit azért finomabban..
  • Coolfire
    #29757
    Drusza!Elküldtem hozzád a simem.Most már valami rendes fellépőhelyet csinálj már neki.:)Ja és vedd már fel nekem lécci videóra az ügyködését.Remélem most meg fog jelenni,mert a képe elszürkült,ahogy elő van írva,és ott volt a dátum is,hogy mikor érkezik haza.Azt írta,hogy óriási sikere volt,de a pecséteket,jutalmakat csak akkor kapjuk meg,ha fellépteted.:)
    Egyébként meghívtam mindenki simjét magamhoz,és küldetem mindenkinek ajcsit.:)
  • Austin Bailey
    #29756
    nekem meg nincs fent semmilyen mod, és ennek ellenére az 1.38 teljesen elbaszta a dolgokat. Olyanok vannak, hogy nem lehet levenni egy tárgy színét, és rárakni a másikra, hanem random színeket dobál, a székekkel jön a szokásos glich, hogy nem húzza ki, hanem átmegy rajta, aztán mögötte ül, aztán egyes ajtók nem nyílnak ki, hanem csak átmegy rajta a sim, aztán random dobálja a jártasságokat, pl csók közben a főzéstudományt, aztán olyan is van, hogy a munkába menős autó tök máshova visz, és kitesz a faszba, bizonyos vágyakat nem lehet kielégíteni, mint a tetováltatás, sír felderítése meg az ölelkezés; hiába végzed el a műveletet, egyszerűen nem könyveli el, aztán itt van ez a szellemvadász meló, ahol két típusú jelenést is elbasztak, az egyik a kísérteties jelenlét, amikor egyszerűen nem jelennek meg a megtalált szellemek, a másik meg az angry ghost invasion.
  • Coolfire
    #29755
    Ehh...mégsem megyek,majd holnap.Közbejöttek a dolgok.:)
  • Coolfire
    #29754
    Nem jó most a simport,kijöttem.Egy kis pucc. és megyek vissza.:)
  • Joschka
    #29753
    Itt vagy Coolfire, vagy már játszol?
  • Coolfire
    #29752
    Pff...tenksz.Azt nem is néztem.Akkor rágtam be,mikor nem tudtam nyolctól többet rárakni.:)
  • Gólya #29751
    nem tudom
  • Gólya #29750

    neked köszönhető
  • Ironman2
    #29749
    De belülre viszont sokat lehet tárolni.Mint a hütőbe.
  • Joschka
    #29748
    Már nálunk sincsenek gombás meg seprűs bugok, csak akkor fordulhat elő, ha valamelyik régebbi verziójú modot használja valaki. De azokhoz is sorra megjelentek már a frissítések.:)
  • Joschka
    #29747
    Igen, jól látod, mert az is lesz meg most van ez a Természetfeletti erők nagy kieg.
  • Joschka
    #29746
    Ja, és November 13-án meg jön a Sims 3 Évszakok is. Egymás után adnak ki most két nagy kieget.
  • Mike
    #29745
    na de fent meg az évszakokat látom
  • Mike
    #29744
    a peggy gyerekhajak működnek már újra?
  • Joschka
    #29743
    Ez egy nagy kieg Mike.
  • Myselor
    #29742
    amúgy ti rájöttetek arra a glitchre hogyha bementek a varázsital boltba és bizonyoso könyveket vagy italokat megvesztek,sokkal drágábbért el tudod adni a táskádból?:)volt olyan is amit 500al drágábbért is eltudtam adni:) ja és nállam nincsenek gombás és seprüs bugok.de azt még mindig nem tudom a varázslatokat hogyan tanulhatnám meg a pálcámmal eddig csak 2-t tudok:)
  • Mike
    #29741
    milyen az új kieg? vagy ez a tündéres nem a nagy kieg hanem vmi kicsike cuccos?
  • Joschka
    #29740