44549


no-warez.gif
  • kem001
    #29820
    Köszi. Pont tippet kerestem alkímiára.
  • Coolfire
    #29819
    Aki alkimista ennek a tippnek biztos hasznát veszi.:)
  • kem001
    #29818
    Két csaj is akart vele táncolni egyszerre, mázlista..DD

    Tini buli egyik vendége másnap reggel..DD

    Amúgy tök jók a tini bulik, hajnali 5-ig táncoltak.. Ősök sajnos hamarabb hazaértek, így szobafogságot kapott a gyerek..DD
  • Joschka
    #29817
    Rá kattintasz szépen az énekes simed ruhásszekrényére és válaszd az opciók közül a "Tervezze meg az öltözetét". Ott lesz majd bent már a Karrier/Hivatás gomb.
  • Joschka
    #29816
    Most már akkor cibáld rá a fellépő ruháit és zavard hozzám, hogy videóra tudjam venni a műsorát.:)))
  • Joschka
    #29815
    Ja, ez csak akkor jön elő a "Tervezze meg az öltözetét"-nél, ha már a simnek van választott hivatása....DDD
  • Coolfire
    #29814
    A "hivatás/karrier" részre gondoltam.Még sosem láttam.:)
  • Joschka
    #29813
    Dehogy van!...csak a bakancs van és a csuklószíj. A Pólót és a nadrágot a linkről töltsd le! Azokat én alakítottam át neked.:)))
  • Coolfire
    #29812
    Ilyen van a CAS-ban?
    Köszi,akkor legközelebb így megyek turnézni.:)
  • Gólya #29811
    elmész Egyiptomba, keresel egy csapdát és hatástalanítod
    utána szépen hazamész - ennyi kell legyen az egész
    ha így nem megy, tartok tőle, valami gond van a játékoddal
  • Austin Bailey
    #29810
    Ja és még egy probléma. Twinbrooksban a szigeten lévő telekre építettem egy a többihez nagyon hasonló lábakon álló házat, aztán a lábak közé beraktam egy alsó szintet és az itt lévő két helyiségre folyamatosan azt írja ki, hogy nincs befejezve, pedig szerintem be van fejezve. Van burkolat, padló és mennyezet is. Okozhatja az a problémát, hogy mivel kicsit magasabb fal kellet, mint az alap, ezért constrainfloorelevation-nel megnyújtottam?
  • Austin Bailey
    #29809
    Tudja valaki, hogy kell megoldani azt a küldetést, amikor a simnek Egyiptomba kell menni, hatástalanítani a csapdát? Mert amikor elmegyek Egyiptomba, akkor az otthoni küldetéspanel helyett a nyaralásos kalandküldetés panel van, vagyis ez az otthont kapott küldetés nem érhető el. Amikor meg hazamegy a sim, akkor meg azt írja, ki, hogy a küldetés teljesítéséhez menj Egyiptomba
  • Joschka
    #29808
    Coolfire!

    Itt a "babád", és most már fel tudod rá cibálni fellépő ruhának a Metallica pólót és a szakadt nadrágot is. Ja, a bakancs és a bőr csuklószíj azok alapból benne vannak a karrier öltözeteknél...:))





    Na, itt meg már el kezdte a karrierjét az új munkaruhájában, és éppen azé nyávog, hogy dobják meg némi apróval...DDD



    A pólót és a nadrágot meg innét le is töltheted:

    http://www15.zippyshare.com/v/13651481/file.html
  • Coolfire
    #29807
    Wát?:)
  • kem001
    #29806
    Ezt: 10 szintű kisegítőt keres a(z) Énekes területéről egy bemutatóhoz.
  • Ironman2
    #29805
    DDDD
  • kem001
    #29804
    Simport felkérést valamit küldtem ki.. De hogy mit..DD
  • Ironman2
    #29803
    Hogyan? Hol?
  • Coolfire
    #29802
    Én megyek,ha nem alszom el.:)Küldtél már nekem simet?
  • Joschka
    #29801
    Majd megyek, csak még két cuccot be fejezek Coolfire fellépő ruházatához.:)
  • kem001
    #29800
    Amúgy tök jól megvannak csinálva az arckifejezések! Nem jössz játszani majd?
  • Joschka
    #29799
    DDD...csak nem éppeg "gugggolni" készül?!...
  • kem001
    #29798
    Ezt az arckifejezést..DD
  • Joschka
    #29797
    Coolfire, ma folytatom a simed cuccainak át pofozását a tegnapi kiesés ütán...
  • Joschka
    #29796
    Halika, mi újság?
  • Ironman2
    #29795
    Passz.
  • kem001
    #29794
    Azt nem is néztem, hogy ha csak a world-ot töltöm le, abban benne lesznek házak, ugye?
  • kem001
    #29793
    Nagyon szép!
  • Ironman2
    #29792


    Linkek a videóban,közvetlen alatta!
  • Coolfire
    #29791
    Mert elrontotta,azért.Nekem is csinált ilyet,vagy ment hányni.Nyugi,vissza fog változni.:)
    Tudsz csinálni v. venni a biziben olyan elixírt.
  • koj
    #29790
    Sziasztok! A simem elérte az alkímia 7-es szintjét, és főzettem vele egy extra erős elixírt de nem tudom miért, békává változott. :D Szóval hogy lehet visszaváltoztatni emberré? És még egy kérdésem lenne, hogy hogyan lehet boszorkányt csinálni a simből, vagy csak az elején lehetett volna?
  • GDI
    #29789
    hali telepitettem a sims 3 at, eredeti, patchelt 1.38as verziora, és mikor el akarom indittani a játékot ezt irja ki:A játék nem indithato el.A szolgáltatás inicializálása sikertelen (0x024e424f)-valaki help, kösz elöre is
  • Coolfire
    #29788
    Ahhoz nincs kedvem/időm.Csak a fontos helyekre,pl. kaszinó.:)Az elixírboltnak,és a Bozont krimónak alapból van.
  • Ironman2
    #29787
    Rengeteg időt meg lehet vele spórolni.Minden telekre egy LÁMÁT le kell rakni!
  • Coolfire
    #29786
    Egyébként tök jók ezek a "telefonfülkék".Minden olyan helyre,ahová sokat járnak a simek,letettem egyet.Kicsit gyorsabb mint kocsikázni,motorozni v. bicajaozni.:)Csak ha kocogni akar,akkor nem használom.:)
  • Coolfire
    #29785
    Ez nem is az én simem.Azt kérem vissza,amit küldtem.Ez elijeszti a közönséget.:)
  • Joschka
    #29784
    Közben már be gyűjtöttem a Metallica pólódat izs...

  • Joschka
    #29783
    Okés le szedtem...majd jelentkezem vele később...annál is később...
  • Joschka
    #29782
    Okés, köszi...csak ennyire hideg nem lehet, hogy kétszer egymás után le fagyott a windowsom...a rendszervisszaállítás segített életre kelteni...DDDD
  • Coolfire
    #29781
    És onnan hová rakja?Fel az oldalra,a profilomba?:)

    Szerk.:találtam az exports mappában egy coolfire.sims3pack filet,gondolom azaz.:)
    Feltöltöttem ide.