44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29901
    DDDD...én be raktam a kerítésen belülre a kukát, mert nálam is ez ment, amíg nem volt otthon a simem...
  • Roccio
    #29900
    hát ha kiadod neki a házőrzési parancsot akkor sokáig megy a ház körül akkor sztem magától elzavarja...
    de egyébként igen ki kell, ha csak nem szabad akaratú az állat bár akkor is...
  • Ironman2
    #29899
    Igazad van.Kéne egy a házhoz.És az el is üldözi magától,vagy mindig utasitani kell rá?
  • Roccio
    #29898
    elkergeted a kutyáddal ha van :D
  • Ironman2
    #29897
    Amúgy hozzám mindig jön egy mosómedve felburítani a kukát.Nem lehet kilőni azt valahogy? Már idegesít hogy mindennap fel kell állogatnom a szemetest.Jó pénz lenne a bundája.D
  • Roccio
    #29896
    ezt tudom,csak nem adta ki a vérfarkas részét hogy azt lehessen szerkeszteni.. de még egyszer megpróbálom :)
  • Joschka
    #29895
    Jaj, el felejtettem, hogy miközben rá kattintasz a simedre tartsd nyomva a SHIFT billentyűt is....DDDD
  • Joschka
    #29894
    Írd be a konzolba a testingcheatsenabled true kódot majd kattints a simedre és az elő ugró interakciók közül válaszd ki a Sim szerkesztése a sim létrehozása képenyőben-t. Ennyi.:)
  • Roccio
    #29893
    Hogyan tudom szerkeszteni a már meglévő vérfarkasomat? Mert csak az emberi formáját tudom.
  • Ironman2
    #29892
    Na már rájöttem közben! Ez egy simport ajándék,mert eredményként tünteti fel a listában,és nem ingyenes cuccként! Mégis jódolog ez a Simport!
  • Ironman2
    #29891
    Na idesasoljatok! Bementem a játékon belül a letöltéskezelőbe,és megjelent tegnap este 21.50-kor egy ajánlat a storeból,amit le is tudtam tölteni:




    Prérijava grillező

    kizárt dolog hogy meglett volna idáig,mert a downloadsba is berakta,és eredeti cuccként telepítette fel!
  • Ironman2
    #29890
  • Joschka
    #29889
    No, meg is lesz az első fellépése a simemnek a parkszínpadon...Szerda du. 17-kor...hehehe
  • Joschka
    #29888
    Az lesz, hogy el dugom a simem elől a fritőzt meg a fagyigépet, azt irány gyakorolni...gyakorolni...
  • Joschka
    #29887
    Mint már írtam a warezben minden régi mentésem törlődött, úgyhogy újra kell mindent kezdenem...de legalább már megy a játék.
  • Joschka
    #29886
    Ez egy régebbi videó sajnos...majd szólni fogok amikor már turnéra alkalmas lesz:)
  • Coolfire
    #29885
    Nem küldöd el hozzám?Vagy meghívjam?:)
  • Joschka
    #29884
    A műsor második része csak látszólag volt idétlen szerű...valójában a colstok effektust láthattad...
  • Joschka
    #29883
    Tessék, ő ezt is tudja...az űszógümi ellenére...DDDDD

  • Joschka
    #29882
    Ja, Ő az akrobata...
  • Coolfire
    #29881
    És az a tökéletes Adonisz test..
    Ez az akrobata?:)
  • Joschka
    #29880
    Megy a kerti meló ezerrel...



    Furcsa ízlése van a simemnek. Újabban rá kapott a sült szalonnás fagyira...DDDD



  • Joschka
    #29879
    Háháháhá...még szerencse, hogy GnéEra ezt nem látja...biztos mondaná, hogy: Az a lunyva...

  • kem001
    #29878
    Vannak érdekes nevek benne.. Főleg az állatoknak..DD
  • Joschka
    #29877
    Simem meg össze ismerkedett egy tűzoltóval: Fityula Emőd a neve...DDDD



  • kem001
    #29876
    Kipróbáltam ezt a cserepes ültetést amúgy, tetszik nagyon. Amúgy csomót áll a tükör előtt Kampec Karolina..DD
  • Coolfire
    #29875
    Most etettem Ambróziát a két felnőtt simmel.Ha kint hagyom vajon Bonehilda eszik belőle?:)
    Egyébként nagyon jó az a kert.Csak szüretelni kell,és az omninövényvt etetni.:)
  • Joschka
    #29874
    Neki erre pont szüksége van...hehehehe
  • kem001
    #29873
    DDD
  • Joschka
    #29872
    DDDDD
  • Coolfire
    #29871
    Béna vagyok.Volt egy másik fellépése is,majd annak is megkeresem a videóját.Azon többen voltak.)
  • Joschka
    #29870
    DDDD...nálam is ilyen sok néző van mindig...kb egyen.
  • Joschka
    #29869
    Azért ennél közelebb is lehetett volna mászni a kamerával, meg egy kicsikét lejjebb izs...DDDDD
  • Coolfire
    #29868
  • Joschka
    #29867
    Magamnak már most akkor is csinálok ilyen ládákat...
  • kem001
    #29866
    Idővel biztosan lesznek olyanok is.
  • Joschka
    #29865
    Virágok helyett zöldségek...:))))
  • Joschka
    #29864
    Hát olyan szép hosszú ládákra, amikben egymás mellett négy-öt növény is el férne.
  • kem001
    #29863
    Milyenre gondolsz?
  • Joschka
    #29862
    Mert pölö bent a lakásban szép nagy üveg ablaknál jó mutatnának a szögletesek.