44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29941
    Igen, végül is a Sims játékok élet szimulátorok, nem?
  • Ironman2
    #29940
    Milyen az ideális beállítás? Szerintem mint a valós életben.Tartson 13 hétig a nyár,ősz,tél,tavasz.Csak akkor az életkort is nagyon ki kéne tolni.
  • Joschka
    #29939
    Valószínűleg így...és nem babrikoltak azzal, hogy az összes kis-nagy kieget is fel tegyék. De szerintem ott is működni fog, ahol fent van minden kieg. Tényleg gáz lenne enyhén szólva ha úgy meg az egész meg borulna...DDDD
  • Joschka
    #29938
    Meg Fionát (Shrekné-t)...
  • Ironman2
    #29937
    Szerintem mindenhol így tesztelték le
  • Joschka
    #29936
    DDDDD
  • Joschka
    #29935
    Ja, tényleg...most, hogy mondod...ezek szerint csak az alap meg az évszakos van fent biztosan...
  • Ironman2
    #29934
    Na az lesz a bukta ha kiderül hogy a kiegekkel nem fog müködni a Seasons,hanem csak az alappal!
  • Ironman2
    #29933
    Eh.Megcsinálom a Shrekket a Sims 3-ban
  • Ironman2
    #29932
    Álljon meg a menet! Ott a holdfázisnak kéne lenni! Akkor nekik nincs fent a Supernatural.
  • Joschka
    #29931
  • Joschka
    #29930
    Valószínűleg ilyen lesz az Évszakok kieg ikonja



    Itt pedig az időjárás panel látható a beállításoknál.

    Úgy tűnik lehet választani, hogy milyen évszakok legyenek majd a városokban és, hogy egy évszak mennyi ideig tartson.




    (simsvip.com)



  • Joschka
    #29929
    Öcséééém, ezzel a skálázással bármilyen színű sim össze hozható!





  • Joschka
    #29928
    Hát szép szolárium bigét ki lehet hozni ezzel az új bőrrel, ha az ember kicsikét meg dolgozza...


  • Joschka
    #29927
    DDDD...ja, a tökökkel...
  • Ironman2
    #29926
    Na itt el lehet mondani hogy teli van a tökömmel a játék
  • Ironman2
    #29925
    Abban a kis kupacban lehet etyepetyélni? Az igen érdekes lesz.
  • Ironman2
    #29924
    Még 2 kép ami lemaradt:







  • Joschka
    #29923
    Hát valószínűleg minden külső elemet (házak, bokrok-fák-kisebb növények, egyéb külső objektumok) az effektező érzékelni fog az adott városban és úgy fogja majd a változásokat végre hajtani.
  • Ironman2
    #29922
    Szerintem a fákat is úgy fogja legenerálni mint a házakat
  • Joschka
    #29921
    Na, addigra meg kreálok egy szép erdős-mezős várost...
  • Joschka
    #29920
    DDDD...nála a diszkóban szokta az ilyen sumák szöveget ki irkálgatni a játék, azt csak úgy kongott a nagy ürességtől a hely.:))))
  • Ironman2
    #29919
    Úh.Ennyi fa nincs is a városban.Na erre tényleg kiváncsi leszek hogy oldják meg az átmenetet
  • Ironman2
    #29918
    Szép képek az őszi Sunset Valleyből:













  • Ironman2
    #29917
    Amúgy ha buli van,akkor összecsődül ennyi ember meghívásos alapon.Kár hogy a többi helyszínen csak lézengenek.Nekem tegnap kiirta erre az új természetfeletti találkahelyre mikor odaértem hogy hüüü mennyien vannak,aztán csak a tulaj volt bennt.D
  • Joschka
    #29916
    Ja, a többiek a klotyóra mentek...egyszerre!!!!
  • Joschka
    #29915
    Ez csak 14 fő!!!!
  • Ironman2
    #29914



  • Ironman2
    #29913
    Lehet megoldották.Az eső hatására gombamód szaporodnak a simek
  • Joschka
    #29912
    Na ne röhögtessenek már bennünket...eddig még sem 12 de még csak 16 sim sem volt soha együtt a játékban egyszerre...legfeljebb amikor két nyolctagú családot össze terelünk egy telekre...de ilyen tömegű automatikus sim generálás eddig még sosem volt...DDDDD
  • Joschka
    #29911
    Az...gagyi!!!!
  • Ironman2
    #29910
    de gagyi!
  • Ironman2
    #29909
    Évszakok infók: A gördeszkapályák közül a kisebbet 12 fő, a nagyobbat 16 fő veheti igénybe.
    - Az elátkozott ház nyúljárat lesz. Rengeteg szórakozást nyújt majd a Simeknek, de igazából csak a bátrabbaknak ajánlják. Fennáll a veszélye annak, hogy a Simek megbetegednek vagy esetleg a hólyagjuk már nem bírja tovább.
    - Az elátkozott házat elhagyva a Simek "Elátkozott egy boszorkány" hangulatjelzőt kaphatnak.
    - A piteevő versenyen más Simekkel versenghetsz egy csomó pitéért, de jutalmul kapsz még valamit, amivel később aztán eldicsekedhetsz.
    - Az almahalászó versenyen akár három Simmel is megmérkőzhet Simed.
    - Új etyepetyehelyszín a lehullott levelekből összegereblyézett halom.
    - A főzéstudomány 5. szintjét elérve készíthetsz magad is sütőtökpitét.

    mysims.hu
  • Joschka
    #29908
    Hááát szerintem is jobb ha van, ami határt szab neki...én a minap egy kis hörcsögöcskét találtam a kertben..zsebre is vágtam s azóta tök üres a zsebem...biztos ki rágta...
  • Ironman2
    #29907
    Nem nagyon akartam kerítést csinálni,de emiatt a dög miatt kénytelen vagyok
  • Roccio
    #29906
    akkor meg te nem tudsz hozzáférni :DDD
  • Joschka
    #29905
    Ja, csak ne a kukát kerítsd körbe majd...DDDDDD
  • Joschka
    #29904
    Aggyak egyet?...Saját hozományom a sims 2-ből...Az a neve, hogy: Behatoló megállító kerítés...
  • Ironman2
    #29903
    Lehet a kukának csinálok kerítést inkább
  • Ironman2
    #29902
    Nálam nincs kerítés.Csórók vagyunk