44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #30301
    Ez milyen bolt?:)
  • Coolfire
    #30300
    Arra várhatsz.Egyébként Alma hol van?Megkukacosodott?
  • Joschka
    #30299
    Na, itt veszek némi okosítót!:)

  • Joschka
    #30298
    Már alig várom a tengerben pancsolást....talán már a hónap végén úszhatunk az óceán kéklő vízében...
  • Joschka
    #30297
    Tök kellemes hely ez az Álmok szigete...
  • Joschka
    #30296
    Be virágosodott gerberákkal a kertem...hehe




    Hát te, hogy kerültél ide?

  • kem001
    #30295
    Tényleg, nem figyeltem, sorry..DD
  • Buboe21
    #30294
    Köszönöm. Megpróbálom. :)
  • Joschka
    #30293
    Igen, ezt már írtam neki előbb is.:)))
  • kem001
    #30292
    Ja és 10-es szintű főzéstudomány kell hozzá.
  • Joschka
    #30291
    De persze némi játék csalással előbb is szert lehet az életgyümire tenni, bár a csalást nem mindenki szereti alkalmazni a játékban...DDDDD
  • Joschka
    #30290

    Hát majd jön amikor jön érte a kaszás...

    Kampec halat a Sunset Valley temetőjében levő tóban, Riverviewben a temető fölött levő folyóban tudsz fogni éjfél és reggel 5 óra között.

    Életgyümölcsöt vagy véletlenszerűen megjelenő(7-es szinten ültethető)magok között találhatsz valahol a városban ahol játszol ,vagy az élelmiszerbolt egyik küldetése során kaphatsz meg.
  • kem001
    #30289
    Kampechalat elvileg a temetőnél tudsz szerezni: Ennyit találtam róla.
  • Buboe21
    #30288
    Köszönöm.
    Az normális, hogy már a 2. generáció nő fel és még mindig nem jött érte a kaszás?
    Amúgy pont ma jött fel az egyik sim vágyaiban, hogy ambróziával feltámassza.
    Kampechal-t és életgyümölcsöt honnan szerezzek? Amíg haldoklik még külföldre sem enged. :(

    Üdv
  • Joschka
    #30287
    Igen, most olvasom, hogy sajnos amíg a sim haldoklik, addig nem lehet be lépni a városszerkesztő módba.

    Két lehetőséged van:

    1. Készítesz Ambróziát és visszafiatalítod a simet. (10-es szintű főzési jártasság+1db Kampechal+ 1db életgyümölcs kellaz elkészítéséhez.)

    2. Meg várod amíg el jön a haldokló simedért a Kaszás. (Előbb-utóbb úgyis jön és el fogja vinni, éppen úgy mint a valóságban is.)
  • Joschka
    #30286
    Hát esetleg az Ambrózia nevű készítménnyel vissza lehet fiatalítani....persze ha nem akarod megvárni, míg jön érte a kaszás!...
  • Joschka
    #30285
    Kicsit várj, éppen keresgélek...hátha van rá megoldás...
  • Buboe21
    #30284
    Igen.
  • Joschka
    #30283
    Öreg korú a simed?
  • Buboe21
    #30282
    Sajnos nem sikerült. Azt írja, hogy nem léphetek a városszerkesztőbe amíg egy simem haldoklik.
    Van esetleg más ötleted?
  • Joschka
    #30281
    Szívesen, Szevasz!:)
  • Buboe21
    #30280
    Köszönöm szépen a választ. Este kipróbálom. Üdv.
  • Joschka
    #30279
    Úgy tudod a nem kívánatos simet el távolítani a családból, hogy amikor bent vagy a játékban a játék menüjében lépj a Városszerkesztő módba majd kattints arra a telekre amelyiken a család lakik. Meg fog jelenni a kis ablakban egy sor kis szimbólum és válaszd a család szétválasztása (vagy valami ilyen nevű) gombot. Majd jelöld ki és tedd át a másik ablakba azt a "döglődő simet" és hagyd jóvá a műveletet. A kipaterolt sim ezután baloldalt fog megjelenni felül a városszerkesztő módban, mert immár nem tartozik a családhoz hanem a vágólapra került. Amikor rákattintasz be tudod tenni a simet a tárolóba de véglegesen törölhető is az "áldozat" a játékból. Kb. ennyi az egész.:)
  • Buboe21
    #30278
    Sziasztok! Bubó vagyok.

    A segítségeteket szeretném kérni.
    Az a problémám, hogy nem tudok elköltözni a házamból.
    Van egy családtagom amelyik elvileg haldoklik. Bent lebeg a városban, körülállják az emberek, de nem akar eltűnni. Ameddig nem hal meg nem tudok elköltözni. Hogyan tudnám eltüntetni?

    Előre is köszönöm az esetleges válaszotokat.
  • Joschka
    #30277
    Meg néztem a szigeten ezt a koponya hegyet, de csak annyi van ha rá kattintasz, hogy: Helyezkedjen el a bűnözésben. Ennyike az egész.
  • Joschka
    #30276
    Kívül is alakul a telek...


  • Joschka
    #30275
    Na, akkor így néz ki az Álmok szigete házam belűről.










  • Ironman2
    #30274
    Farkas Flóri is idemászott a szomszédba:

  • Ironman2
    #30273
    Új lakók költöztek a városomba.Géza Shrek,és Fiola Shrek:











  • Joschka
    #30272
    Igen, majd hozok reggel a belsőről is képeket...
  • kem001
    #30271
    Szépen néz ki, belülről is mutatsz majd képet?
  • Joschka
    #30270
    Íme a simem háza az Álmok szigetén kívüről...még az udvaron van vissza némi meló.:)


  • Joschka
    #30269
    Hogy néz ki ez a topik?...el tűnt az átlátszóság!!!!
  • kem001
    #30268
    Nem is néztem még..DD
  • Joschka
    #30267
    Rövidesen meg fogom azt is lesni, hogy mi van ott egyáltalán...
  • Coolfire
    #30266
    Van valami jó cucc,a koponyás barlangban?
  • Joschka
    #30265
    Mi ez a sötét plecsni, csak nem keveredett bele valami a kávédba, kem?!
  • Joschka
    #30264
    Köszönöm kem polgármester!!!!!
  • kem001
    #30263
    Üdvözlet a Szigeten akkor..DD
  • Joschka
    #30262
    Na, be költöztem az Álmok szigetére én is...egyenlőre az üresen tátongó telek van még de most szedem majd össze egy könnyed trópusi házhoz a cuccokat.