44549


no-warez.gif
  • kem001
    #30341
    Nekem meg olyan szerencsém volt.. Svenson amit készített nekem Suthfork Ranch-et, ott sem voltak jók a bejárati ajtók animációi.. Természetfeletti Erőkkel meg pont olyan ajtó jött, ami szinte teljesen megegyezett az egyedivel.
  • Joschka
    #30340
    Pedig redőny és redőnytok is van hozzá!....ühhü
  • Joschka
    #30339
    Csináltam is, de azzal meg az a baj, hogy a textúra csak belül látszott mikor fel raktam a ház falára...nem tudom hol van ott a hiba.
  • Joschka
    #30338
    Csak egy rozoga kinézetű animált ajtó kellene hozzá....tegnap találtam ugyan Cyclonesue cuccai között olyant, csak az a baj, hogy el felejtette őket frissíteni a ptshez és nem nyílnak ki mikor a sim be megy a klotyóba.
  • kem001
    #30337
    Tényleg, anno szó volt a vidékies 3-as régi ablakról. Avval jutottál valamire?
  • kem001
    #30336
    Amúgy a kinti wc-t várom legjobban..DDD
  • Joschka
    #30335
    Esetleg az itató vályút majd oda lehet mellé tenni...max ennyi...:)
  • Joschka
    #30334
    Most meg ki találtam a következő elemet, amit el is fogok készíteni: Egy Búbos kemencét!!!!
  • Joschka
    #30333
    DDD...Hát mondjuk a kútból közvetlenül nem szokták itatni az állatokat, hanem ki öntik a rúd végén levő gödörrel az itató vályúba a vizet....csak azt már nem készítettem hozzá. Ahhoz azért már animáció, kódolás kellene, hogy a lovak itatása mehessen.
  • kem001
    #30332
    Esetleg azt meglehetne oldani, hogy igyanak belőle a lovak? Amúgy nagyon szuperek a cuccaid, ügyes vagy!
  • Joschka
    #30331
    Ja, mivel tehénkéket nem raktak bele a játékba...
  • Roccio
    #30330
    a lovakat a tanyán? :DDDD
  • Joschka
    #30329
    No, most már lehet itatni...

    Tanyatáj gémeskút



    És itt van videón is, hogy látni lehessen a bíz mozgását a kútban.

  • Joschka
    #30328
    Ne pánikolj...DDD ez nem kerül "adásba"...csak egy kép, űgyhogy nem kell semmit se fösteni...
  • Gólya #30327

    zombik reggeli taxira várva:



    ezek a képek egy talán hosszabb kapcsolat kezdeti állomásai...

    a karmester úr - szolid, csendes, magányosan éldegélő úriember



    aztán jön a vihar és a nyugalomnak vége



    itt már sejt valamit az úr...



    mindennek vége - amikor már védelmet ígérnek...


  • Ironman2
    #30326
  • V43 1105
    #30325
    Jajj ez a textúra.. ne.. van valami "map" amire lehet fösteni ?
  • Gólya #30324
    rendben...annyira azért nem sürgős, nem ég a ház, kivárom türelmesen
  • Joschka
    #30323
    Egyébként így néz ki a retyó...:)

  • Joschka
    #30322
    No, akkor el mondom, hogy mire jutottam a pottyantós budival...xar ügy.

    Lehet használni, csak a klozet ajtó animációja nem működik....még nem jöttem rá sajnos, hogy miként lehetne azt meg oldani.
  • Joschka
    #30321
    Vagyis akkor lehet, hogy csúszni fog a megjelenés, mert közbe jött még egy-két újabb cucc...jöttek újabb ötletek...hehe
  • Joschka
    #30320
    Van egy klotyóm már ami működik, vagyis használható, csak bodegát kell hozzá építenem...majd meg csinálom holnap:)
  • Coolfire
    #30319
    Egy funkcionáló kerti budi nincs hozzá?Mert nekem meg az kéne.:)
  • Joschka
    #30318
    Holnap kedves gólya, holnap!!!

    Holnap jelenik meg az én saját tanyasias kiegem. Akkor az összes elkészített cuccot egyben megkapja, aki le szeretné tölteni.
  • Gólya #30317


    mostakarom!!!!!!!!!!!

    azaz...kérem szépen...
  • Joschka
    #30316
    Állat tartók figyelem!

    A saját górém meg kezdte a tanyámon a csöves kukorica forgalmazását...

  • Joschka
    #30315
    DDDD...semmilyent, mert el néztem, egy pillanatra azt gondoltam, hogy a könyvesboltnál vagyok. De az meg pont nem így néz ki...
  • Coolfire
    #30314
    Gyanús is volt az a kis bevásárlókocsi ikon.De ott milyen okosítót lehet venni.Vagy vegyesbolt lett?
  • nono28
    #30313
    Értem és köszönöm.
  • V43 1105
    #30312
    Az a Simsben levő valuta neve.
  • nono28
    #30311
    Miaz a simoleon?
  • Joschka
    #30310
    Kattints a térképnézethez a játékban, mikor élőmódban vagy és keresd meg az általad választott közösségi épületet majd rá kattintva meg jelenik az ingatlan megvásárlása opció is a többi interakció között. Kattints rá a megvásárlás opcióra és vedd meg ...persze csak akkor fogod tudni meg venni a simednek ha van elég simoleonja neki. Ennyi.:)
  • nono28
    #30309
    Igen az!Rönkház a város szélén.Ezt szeretném.
  • Joschka
    #30308
    Közösségi telek az, amit meg akarsz venni?
  • nono28
    #30307
    Sziasztok!

    Telepitettem telkeket a játékba.Egyiket szeretném megvenni de nem tudom hogyan lehet.Tud valaki segiteni?Előre is köszönöm.
  • Joschka
    #30306
    Nesze!
  • Roccio
    #30305
    azt hittem *íkosítót
  • Joschka
    #30304
    Ja, és még annyit, hogy Almát állandóan tömöm....almával, mert ugyi kell már nagyon az a kopasz, kövér kis Joschka.
  • Joschka
    #30303
    Aha, éppen arra várok....várok....várok...

    Ja, Alma meg kukacosodott, mert rókázgat de ő a simem alteregójával egy másik városban él.

    Ez a bolt az Álmok szigeti élelmiszerbolt...
  • Ironman2
    #30302