44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #30421
    DDDD...még jó, hogy a világtákolóban ilyen sóba szem jöhet...hehehehe
  • kem001
    #30420
    Én meg kitiltottam az összes sim-et épülő parkból, Nem Bejárhatóvá tettem.. Már ott nyüzsgött egy vérfarkas, aki épp a lezárt terület táblát kezdte el enni..DDD
  • Joschka
    #30419
    No, én meg be raktam a Világkészítőbe a nagy parkot középre, és persze az utakat is mellé. Természetesen nem mindenhol lesz a városban az utak mellett mindjárt járda, csak ahol szükségét látom neki.



  • Joschka
    #30418
    Én meg be dobom a nagy park helyét a világkészítőbe.
  • kem001
    #30417
    Az egy ideig nem is lesz még...DD
  • Joschka
    #30416
    DDDD....el felejtetted a vellanyt fel kapcsolni! Tök sötét a kép...nem látni semmit. Add ide az elemlámpádat, kem.
  • kem001
    #30415
    Neki láttam építeni a parkomat..

    Olyan, mintha headset-je lenne, mit valami fontos ember, aki edzés közben sem ér rá..DD
  • Joschka
    #30414
    Vagy inkább építek egy új parkot de ebben a nagy méretben..hehe
  • Joschka
    #30413
    Nekem az SV parkja tetszik űgyhogy azt dobom be a tervezett városkámba...
  • Ironman2
    #30412
  • Roccio
    #30411
    A bohóc közelébe megy a sim akkor elkezd fennhangon bőgni tőle :DDD
  • Ironman2
    #30410
    De nem probléma,mert át tudom rendezni.Körülötte nagy hely van.Hamar összedobták ezt a várost,szinte kongott az ürességtől.De fa az bezeg van dögivel.Ki is vágok egy párat belőle
  • Ironman2
    #30409
    Igen,akkora.CSak Moonlight Fallsban kisebb,most nézem hogy 50x50-es ott a park.
  • Joschka
    #30408
    Mekkora telek kell a fő parknak, 64x64-es? Mert be raknám majd az új városomba azt.
  • Joschka
    #30407
    Én is!
  • kem001
    #30406
    Küldtem üzenetet neked.
  • Joschka
    #30405
    Oksa.
  • Ironman2
    #30404
    Igen ott voltam a Supernatural elött,de most valamiért megfogott ez az új város,nagyon sok területet be lehet építeni benne.Tervezem hogy lecserélem a fő parkot,már ki is mentettem ami Sunset Valleyben van,azt viszem át oda.Bár a Seasonsnál fesztiválparkká fog alakulni,majd meglátjuk
  • kem001
    #30403
    Békával sem találkoztam, nem hogy bohóccal..
  • Joschka
    #30402
    Tényleg, van olyan is?...bár valami rémlik, hogy említették volna ezt a bohócot de még nem futottam össze vele.
  • Joschka
    #30401
    Aha, azt hittem az alapjáték városban játszol, mert a múlkorában említetted, hogy visszaköltözöl oda.

    Most, hogy ennyi és márkás (Corsair) 8 giga Ram-om van már nálam is simán zörög amikor bent vagyok SV-ben...hehe
  • Ironman2
    #30400
    Valaki találkozott már bohócemberrel a játékban? Van olyan is.A boszi tud változtatni bohóccá valakit,de csak egy ideig,mint a békaembert
  • Ironman2
    #30399
    Igen,sajnos
  • Ironman2
    #30398
    Nem.Moonlight Fallsban,ott nagyon sok üres teleknek van hely
  • Joschka
    #30397
    Érdekes, hogy az alapjáték városában vannak csak sokan viszont a többi maxis városban nem szokott ekkora "tömeg" lenni.
  • Joschka
    #30396
    Sunset Valleyben játszol?
  • Ironman2
    #30395
    Nálam már rengetegen vannak a városban.kb 70 ember,de majd összeszámolom,és nem nőtt a mentés fájl mérete.Valószinü hogy a város adatait nem ott tárolja.El akarom érni hogy 100-an legyenek a városban
  • Ironman2
    #30394
    Ja igen! Úgyvan ahogy mondod!
  • Roccio
    #30393
    akkor most J-ka most gyors elment kipróbálni és majd úgy tér vissza hogy belefulladt a simem :DDDDD
  • kem001
    #30392
    Talán víziszonyosnál..?
  • Ironman2
    #30391
    Csak bele lehet halni valamelyik tipusú simnél ha jól emléxem.Nem mindegyik bírja sokáig
  • kem001
    #30390
    Igen, medencénél van olyan, ha 2-en vannak benne.. Rákattintasz másik sim-re és kiadja ezt az opciót.
  • Joschka
    #30389
    Az hol volt...itt a sims 3-ban?
  • kem001
    #30388
    Bár ha belegondolunk, ugye medencében volt ez a lélegzet visszatartó verseny.. Az alapján talán meg lehetne oldani.. Bár azért az érdekelne, hogy tengerben is lesz e ilyen lélegzet visszatartó verseny..
  • Joschka
    #30387
    Vagy ha lehet is csak úgy, mint amikor az áskával találtunk gödröt azt a sim bele ügrott és különbféle üzik jöttek, hogy mi történik vele miközben nem látjuk.:))
  • kem001
    #30386
    Nem hiszem..
  • Joschka
    #30385
    Búvárkodni lehet vajon majd?
  • kem001
    #30384
    Milyen szép tiszta a víz...DD
  • Joschka
    #30383
    Ja, naon az....a cáprágóival...DDDDDD
  • Roccio
    #30382
    ez naon durva:DDDD ahogy a vízbe ijeszteget :PPP
    ez a cápaember :P