44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #30461
    Thanx! Akkor telepítek is!
  • kem001
    #30460
    Semmit nem veszek ki a játékból frissítés közben.. Sosem volt vele gondom..
  • Ironman2
    #30459
    Amúgy te ki szoktad venni a módokat patch telepítéskor?
  • Ironman2
    #30458
    Akkor feltelepítem,betöltöm,és rögtön mentés másként-el indítok,és azzal a mentéssel játszom tovább
  • kem001
    #30457
    De amúgy azt nem értem, hogy elvileg azt írták, hogy Új játékot kell kezdeni.. Valaki meg azt írta, hogy Mentés másként is elég..
  • Ironman2
    #30456
    ok.kösz!
  • kem001
    #30455
    Nem volt különösen gondom nekem az új Patch-el.. No zombi mod meg elvileg működik evvel a verzióval.
  • Gólya #30454
    hát ez az...

    jövő héten kipróbálok egy ilyen "simváltoztatósdit", aztán megnézem, mi lesz belőle
    nem akarok teljesen új játékot kezdeni, mert a mostani simcsajszit tuti nem tudom még egyszer ugyanúgy megcsinálni, meg már annyi mindent megtanult ő is, a pasi is...meg olyan jól elvannak a kis házukban...
  • Ironman2
    #30453
    Kem! Jól szuperál amúgy az új patch? Érdemes felrakni? Nekem benne van a nozombimods is a játékban
  • Ironman2
    #30452
    Nem is neked irtam madárkám:)))
  • kem001
    #30451
    Én sem értem ezt, nálam semmi gond nincs sem a csupasz talajba való ültetéssel, sem az ültetőládással..
  • Gólya #30450
    ez is nagyon szép bogaram, de nem megoldás a problémára:)
  • kem001
    #30449
    Én mindig legfrissebbet teszem fel..
  • Gólya #30448
    egyszerűen nem tudok "gombot varrni" erre az egészre...
    az angol hivataloson is többeknek ugyanilyen gondja van - többféle tippet ajánlanak, kinek mi vált be...egyik szerint a kieg. előtt kreált sim a hibás, testingcheats-el érdemes valamit módosítani rajta és akkor oké
    másik szerint másik telekre érdemes költözni...apuka mindkettőt kipróbálta, egyik sem nyert
    és az angol fórumon tképpen azt írják, hogy az 1.39-es patch hozta ezt a nyavalyát:(
  • Ironman2
    #30447
    Nálam még az 1.38-as van fent
  • kem001
    #30446
    Utána, mivel írták, hogy a legfrissebb csak akkor javítja a hibákat.
  • Gólya #30445
    a patch felrakása előtt vagy utána csináltad a mentést?
  • kem001
    #30444
    Mikor kijött az 1.39-es patch, akkor csináltam egy Mentés másképpen.. Fát nem ültettem, mivel egyenlőre elég a sok növény.. És igen, a családom már nagyon régi igaz, de Álmok Szigete amikor megjelent, akkor költöztettem őket át, szóval se előtte, sem utána nem volt gondom vele..
  • Gólya #30443
    az ültetőládával semmi gond nincs...a szabadföldi a gáz

    kint a pucér földbe is ültettél? és fát is?
    és kapcsolódva az előző hsz-om kiegészítéséhez: kieg. előtti mentés folytatása a játékod?
  • Gólya #30442
    az remek, de valami ötletet szeretnék, hogy mi okozza ezt a gubancot?


    ja igen...még amit elfelejtettem, hogy az is kritérium, hogy a kieg. előtt kreált sim legyen és ezzel együtt a kieg. előtti mentés folytatása...
  • kem001
    #30441
    Nálam semmi gond nincs a kertészkedéssel, pedig vagy 5 fajta növényt termesztek.. Ültetőládák is rendben vannak, szüretelés is..
  • Gólya #30440
    olyanok tapasztalatát, véleményét kérném, akik a természetfeletti kieg. után is "hagyományosan" kertészkednek - tehát szabadföldön fákkal, növényekkel

    a helyzet nálunk a következő: első szüretelésig, szedésig szépen könyv szerint fejlődnek a növények, fák
    első éréskor betakarítás, szüret, innen kezdve gubanc...konkrétan: szépen zöldellik minden fa és növény, ha ráviszem a kurzort, közli a játék, hogy betakarítható (bár semmiféle termés nem látható!), viszont opcióként csak trágyázás és kidobás jelenik meg

    ha ültetőedénybe tesszük a növényeket, akkor a pillanatnyi állás szerint nincs gond, tehát az első szüret után is fejlődik tovább a növény és lehet gondozni, megjelenik a termés és betakarítható
    de fát pl. nem lehet az ültetőedénybe tenni...

    kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

    ja: semmiféle letöltött cucc nem játszik, modként csupán a lighting....valami mod és a raasnocd van bent - egyébként kizártnak tartom, hogy ezek okoznák...

    segítség!



  • Ironman2
    #30439
  • kem001
    #30438
    Akkor ezért külön hálás vagyok neked, mivel ha jól emlékszem pár hónapja te szóltál, hogy ezek ingyenesek.
  • Ironman2
    #30437
    Egy párat még találtam köztük ami nincs meg.A Fanta hütőt sajnálom hogy fizetőssé tették!
  • kem001
    #30436
    Azt esetleg nem tudod, hogy világszerkesztőben mekkora telket lehetne maximum csinálni? Az a baj, hogy kb. duplája kellene a legnagyobbnak..DD
  • Ironman2
    #30435
    Itt amúgy fel vannak sorolva az ingyenes tartalmak:

    http://simsvip.com/store-content/freebies/

    Amelyiknél felkiáltójel van,azt már fizetőssé tették
  • Ironman2
    #30434
    Amúgy kettő csokiszökőkút van a Store-ban.Van egy a dekorációknál is,de az nem használható,csak disz.Most találtam meg.
  • Ironman2
    #30433
    Pofátlanság! Monnyon le az EA!
  • Joschka
    #30432
    Igen, azt én is olvastam...szegény EA-nak nagyon kellhet az év végi jó statisztikához az a néhány cucc...
  • Joschka
    #30431
    Igen, 64x64-es...de nem marad meg ez sem, mert ÓRIÁSI ötletem támadt...úgyhogy azt fogom meg csinálni. De többet most nem mondok róla...
  • Ironman2
    #30430
    Hú mekkora szerencsém van hogy letöltöttem minden ingyencuccot anno! Ugyanis a storeból egy csomó ingyenes cuccot fizetőssé tettek újra,köztük a Karácsonyi cuccokat,és az egyik Halloween csomagot is,mivel 2 volt ott! Mekkora pofátlanság ez már!

    Amúgy irják a Simprogramson is
  • kem001
    #30429
    Meg ha megnézed, területet a sok járda el is veszi.. Amúgy ez mekkora, 64x64-es?
  • Joschka
    #30428
    Nekem is sablonos, de hát ez csak egy "izé"... sablon...DDDD

    Úgy sem marad ilyen, mert jól át alakítom...hehe
  • kem001
    #30427
    Nem rossz, de nekem annyira "sablonosnak" tűnik.. Ezért is próbálkozok valami egyedivel.
  • Joschka
    #30426
    Nálam most egyenlőre ez a park alapja...

  • kem001
    #30425
    Egyenlőre kisebbek vannak tervbe véve.. Egy hatalmas sétálóutcát akarok csinálni majd. WC helye meg van már..DD
  • Joschka
    #30424
    Annyira fel csigázódtam, hogy most be is viszem ezt az egy szem nagy parkot a világkészítőből a játékba és építek egy csordálatos parkot...hehe
  • Joschka
    #30423
    Hát ha többet raksz bele, akkor legyen egy nagy kút és több kisebb kút.
  • kem001
    #30422
    Amúgy szerintetek hány szökőkutat érdemes építeni egy közösségi telekre? 2 biztosan lesz.. De ugye akarok helyet is hagyni Évszakok cuccainak..
    Egyébként mobil WC tök jó!DD