44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #31384
    Igen...

  • lucifer9393
    #31383
    Probléma nélkül bemegy és ki is mászik a Simed a vízből HS-ben?
  • Joschka
    #31382
    Ja, aki a régebbi no mosaic modot használja véletlenül az ne csodálkozzon ha a sim az ugródeszkáról a vízbe ugrik a víz nem fog csobbanni csak csendesen, mint egy hópihe ér vizet...DDDD. Viszont hamarosan minden modot valószínüleg frissíteni fognak a készítőik.Erről ennyit.
  • lucifer9393
    #31381
    A nagy fekete tetős ház helyére akarok partot csinálni. Kösz, nagyon sokat segítettél ezzel :)
  • Roccio
    #31380
    én még most telepítem majd a patch-et :D
  • Joschka
    #31379
    Szerintem bárhol be lehet mászni a vízbe a városnál azt mehet is a pancsolás.
  • Joschka
    #31378
    Na megjöttem akkor mondom mi van:

    1. Hidden Spingsben a simem be ment a vízbe egy helyen és bizony le úszattam vele egy rendes hoszt!...hehe

    2. Azért nincs még matrac, mert az majd a kieggel jön.

    3. A tervrajz mód nagyon jó bár még nincs hozzá egyedi tervrajz készítő de szerintem a moderek hamarosan gyártanak valamit hozzá.

    Mutatom a térképen, hogy mekkorát. A végére rendesen ki is döglött...



    Úszik a simem...DDDDDD



  • lucifer9393
    #31377
    MAcre még nincs :/
  • Joschka
    #31376
    No, most mentem és meg lesek mindent!!!Hiiihhííííí
  • kem001
    #31375
    Tök jó horrorfilmet lehetne így forgatni.. Tenger mélyéről kijönne egy zombi mondjuk..DD
  • Joschka
    #31374
    Ez mi, egy üfő?...DDDDDD
  • kem001
    #31373
    Erről beszéltem..DDD
  • Joschka
    #31372
    No, mingyá lent a patch..hehe
  • Joschka
    #31371
    ÁÁááááá....
  • Joschka
    #31370
    DDDD...ha lehetne most rögtön fel hívnám Vasembert....biztos hazáig szaladna, mikor végzett a melóval...
  • Roccio
    #31369
    Van máár tengerbe úszás ááááá :DDD
  • Joschka
    #31368
    Háháhá...az biztos, hogy a víztől majd hót kokik lesznek...DDDD
  • kem001
    #31367
    Egész éjjel tuti tengerben pancsolnak majd..DDD Amúgy megnéztem egyik szigetet, pontosabban elúsztam oda, de csak egy nyamvadt követ találtam ott..
  • Joschka
    #31366
    DDD...Ha Coolfire és Vasember be néznek a fórumba biztos, hogy nem fognak az éjjel aludni...hehe
  • kem001
    #31365
    Úszódeszka amúgy jó lett benne! Többi dolgot annyira nem figyeltem..
  • Joschka
    #31364
    Azt is meg fogom alaposan lesni...ha ma nem is, de holnap el mesélem, hogy mi a pálya ezekkel a kérdésekkel.
  • Joschka
    #31363
    Majd meg lesem neked, hogy mi újság Hidden Springsben.
  • kem001
    #31362
    Nem az a neve.. hehe Amúgy ez a tervrajzmód nem is rossz.. Bár egyedit nem találtam meg, hogy lehet e készíteni benne..
  • Joschka
    #31361
    DDDD...át ment halba, csak nem Halbőr-Nagy Olga a neve?
  • kem001
    #31360
    Amúgy női sim-emet elküldtem úszni, és azt vettem észre, hogy a tenger fenekén sétál..DDDD
  • Joschka
    #31359
    A másik topikba be tettem a simprograms linkjét, úgy majd a többiek is tudják szedni majd gyorsan.
  • kem001
    #31358
    Én indítópanelről frissítettem.. Mivel superpatch-ot valamiért nem tudom feltelepíteni..
  • Joschka
    #31357
    Most töltöm le a szuperpatchot még csak...DDDDDD
  • kem001
    #31356
    Nem Sunset Valley, Sunlet Tides. Huhh, nem hiszem, hogy most visszamegyek a játékba..
  • lucifer9393
    #31355
    Sunset Valley? megtennél nekem egy szivességet? Mac frissítés még nincs, de elmennl megnézni Hidden Springsben (ha megvan) ott ahol a Vanderburg Villa van, be lehet-e szállni a vízbe? vagy akkor a ligetszépe strandból vagy mi a neve...
  • Joschka
    #31354
    Jaj, el késtem!!!!Mi van itt?!!!!
  • kem001
    #31353
    Viszont a gumimatrac nincs benne.. Vagy nem láttam..
  • kem001
    #31352
    Első úszásom tengerben:
  • lucifer9393
    #31351
    Na mi újság?
  • lucifer9393
    #31350
    nekem még várnom kell :/
  • kem001
    #31349
    Most frissítem indító panelról a játékot.. Aztán irány a tenger!
  • lucifer9393
    #31348
    na :) most már csak mac-re is legyen elérhető.
  • kem001
    #31347
    Játékfrissítés az 1.42 verzióhoz
    ELKÜLDVE: 2012.10.29 15:00
    A frissítés telepítéséhez indítsd el az alkalmazást, és kattints az Indítópanel „Játékfrissítések” gombjára!

    A játékfrissítés a következő módosításokat tartalmazza:

    Az alapjáték frissítései

    A játék az Üdvözlőlapok funkcióval bővült. A simek az új szolgáltatáson keresztül fényképet készíthetnek, majd megoszthatják azt a Sims3.com oldalon, Facebookon vagy Twitteren.
    A játékélményt mostantól vonzalmi rendszer színesíti. A funkció új aspektussal gazdagítja a játék románcrendszerét, bónusszal segítve a baráti és szerelmi kapcsolatok alakulását azáltal, hogy a részt vevő felek vonzódnak bizonyos tulajdonságokhoz.
    A simek immár úszkálhatnak az óceánban.
    Új tárgy az Építés mód katalógusában: ugródeszka.
    Az Építés/Vásárlás mód a Tervrajz eszközzel bővült. A játékosok a segítségével gyorsan és egyszerűen elhelyezhetnek előre bebútorozott szobákat.
    Kijavítottuk a Játékosprofil és üzenőfal szekcióhoz kapcsolódó problémát, amelynek következtében a felhasználónévre kattintva üres profil jelent meg.
    A különféle eredmények elérésével megszerzett medálok ezentúl megjelennek a thesims3.com Oldalam szekciójában.
    A hold ragyogása ezentúl nem tűnik fel a felhasználói felületen a játék indításakor, ha a játékos nem rendelkezik a The Sims 3 Természetfeletti erők telepített példányával.


    A világ körül frissítései

    Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében a simek eszköztárába helyezett halak eltűntek a nyaralóhelyről való visszatérés során.
    Kiküszöböltük a problémát, amelynek következtében a játék hangja ki-kimaradozott, amikor a simek dalokat tanultak.


    A Házi kedvenc frissítései

    Kijavítottuk a 10. versenyzési szintet elérő lovaknál vágta közben fellépő animációs problémát.


    A Vár a színpad frissítései

    A simeknek mostantól pozitív kapcsolatot kell ápolniuk a társaikkal, mielőtt felkérhetnék őket egy közös fényképezkedésre Gigi fotófülkéjében.


    A Természetfeletti erők frissítései

    Ezentúl nem történik holdfázisváltás, ha a játékosok holdtölte idején, 18:00 előtt mentik el és töltik be a játékot.
    A vérfarkasokra ható Állatias átváltozás hangulatmódosító idővel elveszíti a hatását a különféle holdciklus-beállítások mellett.
    Kiküszöböltünk egy, a smustli nevű simtánchoz kapcsolódó animációs problémát.
    A varanggyá változtatott simeknél ritkábban lép fel útvonal-tervezési probléma, miközben pultokon vagy nagy asztalokon próbálnak legyeket enni.
    A szépirodalmi kötetek írásakor helyes szöveg jelenik meg.
    A tündérgyerekek immár nem nőnek felnőtt méretűvé a „Beszéljen a növényhez” interakció használata közben.
    Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében az „Etyepetyélni a vajákosok karavánjában” kívánság valóra válását nem könyvelte el a rendszer a megfelelő feltételek teljesülésekor.
    Javítottuk a tündérlakhoz kapcsolódó útkeresési problémákat.
    Ha a játékos elküld egy fiolát a családi eszköztárból egy barátjának, mostantól sikeresen valóra váltja az „Elixírt küldeni egy barátnak” kívánságot.
    A játékos immár megkapja „Az ajándékozás öröme” hangulatmódosítót és a jutalom boldogságpontokat, ha valakit meglep egy elixírrel a családi eszköztárból.
    Ha a játékos elajándékoz egy elixírt a családi eszköztárból, ezentúl csak egy fiola kerül elküldésre kettő helyett.
    Immár létrehozható a megfelelő üzenőfali bejegyzés, amikor a felhasználó kinyit egy simoleonokat tartalmazó meglepetéscsomagot.
    Kijavítottuk a Sim létrehozása eszköz működési hibáját, így a felhasználó többé nem férhet hozzá a többi szerkesztőmenühöz, amíg a szemszínválasztó panelt be nem zárja.
    A tündérek virághozó interakciója ezentúl a The Sims 3 alapjátékból származó omninövényen is alkalmazható.
    A megfelelő elixírrel SimBottá változtatott simek többé nem változnak vissza emberré a vajákosok karavánjában történő etyepetyélést követően.
    Kiküszöböltük a természetfeletti lények gyermekeinél fellépő genetikai problémákat.
    Az „Édesítse meg” interakció immár a Szülinapi pokoltűz tortán is végrehajtható.
    Kiküszöböltünk egy problémát, amely akkor jelentkezett, amikor az átalakulásra kiszemelt vérfarkast a kiválasztás pillanatában eltalálta egy boszorkány tűzgolyója.
    Kiküszöböltük a tárgyak villogásának problémáját a „Midász érintése” interakció végrehajtása után.
    A „Midász érintése” interakcióval mostantól a zombik is aranyszoborrá változtathatók.
    Kijavítottuk az átváltoztató varázsigét érintő hibát, amelynek következtében az olcsó tárgyakat drágává változtatta.
    Kiküszöböltük a problémát, amely akkor jelentkezett, amikor a játékos megpróbálta egy SimBotra beváltani a boldogságpontjait.
    A Spektrum hangulatlámpa kikapcsolásával a simek immár megfelelő módon felveszik az eredeti színüket.


    A Pláza frissítései

    Kijavítottunk egy hibát, amely miatt a Lucky Palms tartalomcsomag eltávolítása bizonyos esetekben az indítópanel lefagyásával járt.
    Kiküszöböltük a problémát, amelynek következtében a Pláza portékák ikonja hibásan jelent meg a gyűjteményrendező felugró ablakban.
    A simvilágok ezentúl a főmenüből is megvásárolhatóak.
  • lucifer9393
    #31346
    Oké, kösz. Már rég láttam azt a várost, mindig újakban éltem. Viszont kevés benne a hely, a kiegészítők épületeinek.
  • kem001
    #31345
    Anélkül is beakadnak..DD