44549


no-warez.gif
  • Mike
    #33433
    ja és a hülyéje kifeküdt a kertbe hálózsákban aludni, miközben szakadt az eső és villámlott
  • Ironman2
    #33432
    én legalább félóránként szoktam menteni,és mindig a mentés máskéntet használom
  • Mike
    #33431
    Mozgalmas az élet a simjeimnél, jött betörő amit a kutya nem bírt elkapni, végrehajtó, de azt a kutya elkergette, ufo 2x, a szülinapi tortával felgyújtották a fél konyhát, ugyan volt tűzjelző, de mire kijött a tűzoltó leégett a fél konyha
    most meg lefagyott, amit ma játszottam reggel 8 tól ment a levesbe
  • wesker24
    #33430
    Dehogy is rendes steam játék ! Már be is regeltem steamre !
  • wesker24
    #33429
    Ukronoktól az összes Sims nagyobb kieg 7-12 $ között van !
  • Ironman2
    #33428
    A steamon most 15 euro az alap,és 12-15 euro a kiegek! Sajnos a Természetfeletti,és az Évszakok 19 euro még mindig,de igy is megéri.Cuppanjatok rá!
  • Ironman2
    #33427
    Gondolom csak a kulcsot kaptad annyiért
  • wesker24
    #33426
    Ukránoktól vettem ott volt 7 $ !
  • Ironman2
    #33425
    Hol vetted? A nagybanin?
  • wesker24
    #33424
    Dehogy csak 7 dolcsiért nem tudtam kihagyni ! xD
  • Ironman2
    #33423
    Hello Wesker! Megint simsezel?
  • wesker24
    #33422
    Na Sims 3 alap 7 $-ért megvéve ! :D

  • Ironman2
    #33421
    Az már elég
  • Mike
    #33420
    épp tegnap nézegettem 6 magos amd, 8 giga corsair, és vmi gigabyte deszka
  • Mike
    #33419
    mert ugye 3200-as DDR ramokra már nem fogok pénzt kidobni
  • Mike
    #33418
    a sims miatt nem fogom

    de tervezem a proci+ram+alapalp cseréjét, mert bruttó 60k-ból bőven megvan, majd kérdés, lesz e fölös ennyi elherdálni való pénzem
  • Ironman2
    #33417
    Memóriát növeljed ha van rá kereted jövőre,mert az a 2 Gb Ram tényleg túró! (aláirásod szerint)
  • Mike
    #33416
    lassan

    a kezdeti betöltés csekély 15-20 perc 2 gigányi saját tartalommal

    utána már viszonylag jól megy, kivéve mikor teljesen használhatatlanul beszaggat mint pl. Kínában

    de ha szépen megülök a telken, meg a környéken, akkor használható

    ja a bolt, étterem üzemeltetése volt a legjobb kieg a 2-ben szerintem is
  • Joschka
    #33415
    Hogyne, a sims3.com oldalon a store cuccoknál meg is tudod vásárolni.:)
  • Jossua
    #33414
    tudtok küldeni egy melegház linket ami jó is.. nem hiányzik belölle a kupola,falak ...... :)
  • Coolfire
    #33413
    Újat nem tudnak kitalálni,még annyit sem,mint a második sorozatban.De akkor még legalább egy OFB klónt is csináljanak.
    Mike neked hogy muzsikál a játék?Mert látom azonos a konfigunk.Kénytelen voltam neki egy XP-t feltenni,mert 7 alatt kidobált.
  • Coolfire
    #33412
    Nem,simán kinyírja őket is az áram.:)
  • Coolfire
    #33411
    1.Van benne még most is.Nekem azt eszik a moslék zombik állandóan.
    2.Mert bugos szarkupac.:)
  • Bal0924
    #33410
    Sziasztok!

    2kérdésem lenne.
    1. Ugye a sims3-ban is volt pénz fa? Mert most mondta a játék hogy minden létező növényt elöltettem. De még pénzfát nem. Kivették belőle?
    2. Mikor Egyiptomba utaztam és szüreteltem. Mikor 1 fával, vagy bokorral végzett, mindent elfelejtett, amiket mondtam hogy csináljon. Miért?
  • Mike
    #33409
    szerintem simán maradhat, kit zavar
    egyébként sem nagy szám :( megint egyetem :(
  • Mike
    #33408
    Képzeljétek mi történt! Sims-es pályafutásom alatt ilyen még soha!
    Kinyiffant a szerelő akit házhoz hívtam. (nem ok nélkül nem mertem magam megjavítnai) Elöször megrázta a mosogatógép (volt tócsa, ja) aztán megvágta a tv is. Azt hittem a szerelők erre immunisak.

    majd otthonról teszek képeket
  • kem001
    #33407
    Hát nem tudom, de nekem kissé szúrja a szemem.. Bár ez inkább EA gondja lesz.. Azért kíváncsi leszek a megvalósítására..
  • Joschka
    #33406
    Ja, jön szembe egy tenyérbe mászós képű sim, azt a spray-vel valami rikítóan hülye színnel le fújom...DDDD
  • Joschka
    #33405
    Hát én meg nem, ugyanis nem a középkorúak szoktak általában a falakra firkálni, festeni...csak ha szobafestő a illető.
  • Ironman2
    #33404
    Ne gondold hogy majd telifirkálhatod az egész várost.Bár az érdekes lenne ha mindenkinél lesz majd flakon.DDD
  • kem001
    #33403
    Én tartom csak kicsit nem idevalónak a grafitit? Kissé merész húzás szerintem..
  • Ironman2
    #33402
    Annak is lesz majd fejlesztési fokozata,gondolom a szebb grafitikért meg kell szenvedni
  • Joschka
    #33401
    Hehe...na, majd jól össze cirkálgatok egy csomó falat...
  • Ironman2
    #33400
    Meg az összes többi képen is.Amúgy kiváncsi leszek rá hogy csak lébecolni mennek oda,vagy tényleg hogy oldják meg a tanítási órákat,mert ugye az lenne az igazi ha feladatokat is adnának fel közben amiket meg kell oldanunk.
  • Ironman2
    #33399
    Itt megint mennyien vannak a képen
  • Ironman2
    #33398
    Az most úgyis aktuális:))
  • kem001
    #33397
    Na ez a fényképezős dolog tök jó. Remélem tükrös fénykép nem lesz benne..DDD
  • TomBond
    #33396
    Meg diáktüntetés! :-)
  • Ironman2
    #33395
  • Ironman2
    #33394
    graffity is lesz benne,az alsó képen az látszik,amúgy jobb minőségben is van borítókép: