44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #33473
    Sosem teszem kicsire a játékot.:)
  • Ironman2
    #33472
    Ja igazad van.Ablakban kéne ahhoz futtatni.Amúgy kilőttem az explorert,és láss csodát,továbbra is müködik az üzenőfal,és az acsik(medálok) is megvannak,most hibátlan is volt a játék.Csak még a vsyncet kéne bekapcsolni az nvidiában,mert így elég pocsék forgatás közben látszik ahogy kirajzolja a képet
  • kem001
    #33471
    Akkor miért teszitek kicsire a játékot? Én sosem szoktam amikor játszom.. Ha valami kell, telefonon megnézem..
  • Ironman2
    #33470
    Na kilőttem az explorert,kiváncsi vagyok mit ir ki
  • Joschka
    #33469
    Szerintem inkább tényleg is azért vágott ki, mert unta, hogy menet közben ki-ki leskelődtél...megsértődött!!!
  • Joschka
    #33468
    Ja, azt nálam is szokta csinálni: Hogy kivág az asztalra időnként amikor kilépek csak úgy nézelődni ment közben...DDDD
  • Ironman2
    #33467
    Mivan ha kiszedem az explorert? Akkor rinyál a játék majd?
  • Ironman2
    #33466
    Asszem az lesz,de az is lehet hogy megint nem tetszett neki hogy kiléptem közben
  • Joschka
    #33465
    Én inkább anélkül játszom...
  • Joschka
    #33464
    Az az italautomata is ami volt a 2. részben azt is játékosok készítették hozzá.:)
  • Ironman2
    #33463
    Jól lefagyott a game,hogy rohadjon meg!!!! Az NPC-k meg kisfelbontásúak voltak.Mindezt azért mert megint bekapcsoltam,az üzenőfalat
  • Coolfire
    #33462
    Ami Vasember "fordításában" van,az mind volt már.Pár apró cucc,mint az étel-ital automaták,rucik,hajak etc..de a magja,ösztöndíj,titkos társaság,jobb melók új munkahelyek,ösztöndíj etc.. nem változik.
    De jan. 8-án lesz chat,majd elkezdik csepegtetni az infókat.Meglátjuk.:)
  • lucifer9393
    #33461
    4 kép alapján ezt nem lehet leszűrni. Eddig minden kettesből átvett kiegbe volt vmi újítás.
  • Coolfire
    #33460
    1:1 copy...én szerettem az egyetemes kieget a második sorozatban.De itt tuningolhattak volna még egy picit rajta.
  • Ironman2
    #33459
    A kindle fire,az viszont tablet
  • Ironman2
    #33458
    Na le is töltöttem a 4 db iphonet,mert packageban is megvan,nem kell kinlódni a telepitéssel
  • lucifer9393
    #33457
    nekem azon csak online társasági játékot lehet játszani, olvasni meg vásárolni.
  • Ironman2
    #33456
    Ja,most nézem hogy az Iphone az nem disz,hanem rendes telefonként müködik a játékban:

    http://www.freshprincecreations.com/ts3electronicspg.htm
  • Ironman2
    #33455
    Ami a store-ban van az olyan is.Nekem eredetiben van meg,pont azt vásároltam le a simpointjaimból
  • Ironman2
    #33454
    Meg ez se piskóta:

  • lucifer9393
    #33453
    a multi tabnak meg olyan funkcióinak kéne lennie, mint egy számítógépnek...
  • kem001
    #33452
    iPhone van elvileg hozzá, ami felülírja a mobiltelefont.
  • Ironman2
    #33451
    Az ipadja még mindig tetszik freshprincének.Kár hogy csak disz,a multitab helyett be lehetne rakni valahogy
  • kem001
    #33450
    Ráadásul még a másik készítő ki sem adta a műveit..DD
  • Ironman2
    #33449
    Az jó! Karácsonykor szeressük a halakat úgyis! DD
  • kem001
    #33448
    Akad bőven... Van elég "hal a vízben" még..
  • Ironman2
    #33447
    Van még olyan tipus amit nem csináltak meg?
  • Joschka
    #33446
  • kem001
    #33445

    2012 Mercedes-Benz SLK55 AMG
  • Gólya #33444
    érti azt Joschka:)
  • wesker24
    #33443
    Ugy érti nagyon hasonlit a Sims 2-es Egyetem kieghez ! :D
  • Joschka
    #33442
    Kísértet?!!!!
  • Gólya #33441
    ez kísértetiesen hasonlít a ketteshez...
  • Ironman2
    #33440
    Ahogy felrakják angolul már nyomom is.D
  • Mike
    #33439
    eredeti szövget is légyszi, mert ez számomra felfoghatatlan
  • lucifer9393
    #33438
    Szerintm ez csak a campus... tiszta ELTE BTK :D
  • Ironman2
    #33437
    Szóval lesznek apartmanok rendesen is
  • Ironman2
    #33436
    Van már info az Egyetem kiegről,de sajnos spanyol nyelvü,igy a googlével voltam kénytelen leforditani.Aka nem akarja ne olvassa el:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Az ő tizenéves fia (vagy zseniális gyerek) áll készen arra, hogy független és megtalálják a saját útjukat az életben. Vigye be az első lakás, vagy kap egy szobát a diákok kollégiumi, szerezz új barátokat, és élvezze a különféle tevékenységek az egyetemen ... és azon túl.


    Fizessen meg egyetemi ösztöndíjak, támogatások, illetve futás mögött részmunkaidős állást. Koncentrálj a szerzés jó minőségű, kapcsolja be bulizás, vagy talál egy egyensúlyt tanulmányok és bulizás, a munka és a társadalmi életben. A sok egyéni Sims az egyetemen, sok lehetőség van, hogy gondoskodjon egy találkozót, vagy indítson romantika ... ideértve eléri az oltáron. Csatlakozz a titkos társaságok és szervezetek.


    Válassza ki a kívánt tanulmányi és ismereteket szerezni, hogy fog elérni a kívánt karrierjét. Küldjön Sims felnőttek az iskolába, hogy megváltoztassa vagy előre a jelenlegi karrierjét. Mind a fiatal, igen, hajlandó tanulni, mint egy felnőtt akar emlékezni az iskolai év ... Az egyetem vár rád!

    Sims független lesz, és elkezdte saját életük / háztartás.
    Személyre a kollégiumi vagy apartman.
    Válasszon egy tanfolyamot, hogy tanulmányozza és részt osztályok alapuló képességek, hogy a Sim akar javítani.
    Tanórán kívüli tevékenységek: Ismerkedés, sport, események. Csatlakozz szervezetek vagy titkos társaságok.
    A főiskolát végzettek kapnak munkahelyet, prémiumok és a szakmai szinten magasabb béreket.
    Az új szakmák aktív Régészeti és Simologia vezetnek lehetőséget kívül az osztályteremben. "
  • Mike
    #33435
    én is szoktam mentegetni, de most valahogy elfelejtettem
  • Ironman2
    #33434
    DDDD