44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #33593
    hű, de jól néz ki, ezt le is szedem.
  • kem001
    #33592

    2012 Porsche 911 GT2 RS
  • Ironman2
    #33591
    Mert ilyen a játék,ezt már én is irtam anno amúgy.Ez van,ezt kell elfogadni.
  • Rodman6
    #33590
    Az miért van ha olyat hívok valakit mobilon akinek pont mellettem van, mégse csörög ki neki, közbe akivel felhívtam mégis beszél bele?
  • Ironman2
    #33589
    Na ez fasza lett!!!
  • Tcsm
    #33588
    ok,köszi
  • lucifer9393
    #33587
    igen, szükséges.
  • Tcsm
    #33586
    Az egyéni vállalkozósághoz szükséges az álomállások kiegészítő,mert nekem az nincs telepítve és nem ír ki a város házánál ilyet?
  • Joschka
    #33585
  • Gólya #33584
    bocs Luci, elkerülte a hsz-od a figyelmem
  • Gólya #33583
    így érthető a kérdés - a választ pedig megkaptad

    választhatsz még egyéb "szakmát" is, pl. divattervező, detektív...ezeknél is nyomon követheted a simedet munkája közben
  • Gólya #33582
  • lucifer9393
    #33581
    Vagy, ha rendelkezel az Áloomállások (Ambitions) kiegészítő lemezzel, olyan szakmákkal bővül a játékod mint a tűzoltó, szobrász, tetoválóművész, divat tanácsadó, szellemirtó - ha ezeket műveli a simed, full kontrollt kapsz az állás felett. Tehát pl. láthatod a tűzoltóállomást belülről is, és tüzet olthatsz a szomszédság házaiban.
  • Joschka
    #33580
    Ha viszont szeretnéd munka közben látni a simedet van egy másik megoldás:

    Menjen el a simed a városházára és regisztrálja be magát egyéni vállalkozóként, mint pl. kertész. Akkor otthon fog a kertjében dolgozni és a megtermelt zöldségeket-gyümölcsöket a helyi élelmiszerboltban el fogja tudni adni jó pénzért. Vagyis ebből tartja magát el. Így majd nézegetheted munka közben kigúvadt szemekkel órákon át akár, ahogy dolgozik a simed a munkahelyén, vagyis otthon.
  • Joschka
    #33579
    Mert a munkahelyek, mint a katonai támaszpont, rendőrségi épület, irodaépületek, városháza, étterem, élelmiszerbolt, kutatóállomás stb. úgynevezett "nyúljáratos" létesítmények a játékban. Tehát ha be megy ezekbe a sim akkor nem látható semmiképpen sem csak mikor ki jön onnét. Így lettek el készítve ezek az épületek a játékhoz. Ennyi!
  • Tcsm
    #33578
    A sims 3-ban amikor dolgozik a simünk miért nem látunk át az épületen ahol van úgy mint a háznál?
  • Joschka
    #33577
    Poszkomcsi strand...DDDDDDDD
  • Joschka
    #33576
    Hát végül is olyan várost akartam amiben mindenből vagy egy csipetnyi...
  • Svenson
    #33575
    Érdekesen keveredik benne a szocreál a tengerparti fílinggel.
  • Tcsm
    #33574
    Most kezdtem simset,mert eddig nem működött.
  • Joschka
    #33573
    Végre elkészültem az új városommal. A neve: PESTORIA

    Íme néhány kép róla



    És kutyám...Gyere Líííí!!!!

  • lucifer9393
    #33572
    Az utóbbi időben nagyon megszaporodott itt az értelemes kérdések száma.
  • Gólya #33571
    mióta játszol a simssel?
  • Tcsm
    #33570
    Üdv,a régi prolébám már megoldódott,de lenne egy új a játékkal kapcsolatban.
    Ha a simem elmegy dolgozni (nálam rendőrörsre)akkor az épületet miért csak kivülről látom?Pls aki tudja a választ szóljon.
  • Ironman2
    #33569
    Gyerkőc kezébe ilyen nem való:

  • Ironman2
    #33568
    Remélem a dugót kihúztad a falból drágám!

  • Ironman2
    #33567
    Na mehetek gereblyézni,megjött az ősz:

  • Bal0924
    #33566
    Szereztem pár apró űrsziklát és beragadt az eszköztáramban. Hogy tudom kivenni?
    Analizálni sem tudom. és mikor megpróbálja odébb ugrik a helyéről.

    Valami megoldás?
  • Gólya #33565
    láttam:))
    feltalálta a spanyol viaszt

    azt csak itt halkan mondanám, hogy egy valóban "erős" gépen simán fut a sims3
    mienk nem egy nagy valami (bár a sims3 előtt kissé tuningolta a hites), de nagyon ritkán fordul elő, hogy megakad pár pillanatra
  • Ironman2
    #33564
    Másik topikot is telerakta az okosságaival.DDD
  • Gólya #33563
    hogy te miket nem tudsz...

    most komolyan...ez neked új?
  • Ironman2
    #33562
  • Joschka
    #33561
    Szívesen!
  • Svenson
    #33560
    Köszi, Joschka.
  • Gólya #33559
    azért nem egészen...
    nálam pl. semmi gond nincs az utazások alkalmával
  • Rodman6
    #33558
    A SIms3-nak van olyan hibája hogy akadozik még erős gépen is. Azaz félig lefagy. Tehát úgy félig hogy a fák lombjai mozognak viszont a Sim-ek nem. Neten aszongyák hogy konzolt kell nyitni aztán beírni hogy resetsim *, aztán ez megoldja a problémát. Kis f.szomat oldja meg, van ennél jobb módszer. Na vajon mi lehet? Nagyon eccerű megoldani.

    A jobb felső sarokban tonnaszámra szoktak üzenetek megjelenni másodpercenként. No, ezeket ha jól elolvastad azután jól be kell zárni az X-el. Mert ha összegyűjtesz 20-40 darabot akkor szépen elkezd akadozni. Az már gép teljesítményétől függ hogy mikor.
  • Ironman2
    #33557
    Mert szar a játék! Ne menj Kinába!
  • Bal0924
    #33556
    Már többször láttam vakondtúrást, vagy hasonlót. Hogy tudom kiásni vagy valami?
  • Bal0924
    #33555
    Mi lehet a baj a játékkal?
    Amióta Kínában vagyok azóta csak akadozik.
    Már újra indítottam a játékot, de még mindig csinálja.
    Valakinek van tippje miért áll le minden második lépésnél?
  • Bal0924
    #33554
    Köszi.