44547


no-warez.gif
  • Master91
    #34675
    Kínába utazva süttettem szerencse sütit, ami szerencseszámokat adott.

    Mire lehet ezeket a számokat használni?
  • Mike
    #34674
    ja, legyen benne válság, nem kapsz állást, legyen hitel, amivel baromi könnyen eladósodsz

    és basszus, legyen a simnek rossz napja, vesszen össze mindenkivel, de ettől még ne legyen csak ismerem kapcsolata pl. a szüleivel.

    a 2-esben ezt miért tudták megcsinálni
  • Mike
    #34673
    de azt is kitalálták már a sims2-es krónikákban

    pl. hajótörött, szinte nincsenek is telkek

    ezerszer több dolgot tud csinálni a simed abban mint itt, még mindig

    igaz a sims2-be sem rakták bele azokat a dolgokat pluszban, amiket a kronikákhoz megcsináltak
  • Mike
    #34672
    le tudsz tölteni olyat is, ami házastul van

    csak egy megfelelő telek kell hozzá, és már játszhatsz is vele

    Tudjátok mit?

    adjunk akyyy-nak pár családot!
  • Mike
    #34671
    akkor neked cc tartalom kell

    koreai site-okat ajánlom, csodaszép simcsajok (vagy fiúk) vannak ott
  • Mike
    #34670
    gyárts pár barátkozó löttyöt, és bújhatsz is vele ágyba
  • Gólya #34669
    :))) - semmi újat nem mondtál ezzel...sajnos
  • Coolfire
    #34668
    Így van.Az a lényeg,hogy minél több szart sózhassanak a fanok nyakába.Pénzéhes banda.
  • Gólya #34667
    a kevesebb néha több...
  • Coolfire
    #34666
    Igen,rémlik valami.Az a baj,hogy túlzottan ragaszkodnak a bevált dolgokhoz ebben a harmadik részben.Szinte minden kiegészítő 1:1-es copy,pár újdonsággal,és jól összekeverve.Ha azt nézzük ebben a sorozatban tkp. semmi újdonság nincs-talán a WA-a többi az első-másodikból össze van ollózva.
    Pedig nagyon sokan vannak a kreatív csapatban...
  • Gólya #34665
    hátha lesz hozzá majd mod...bár azt hiszem, nálam felejtős lesz:)

    a vinné a bank a házat-ról eszembe jutott, hogy a kettesben volt egy "kisegítő", egy fekete sz.gép - ha ezt megvetted, lehetett kölcsönt felvenni és adni, szerencsejátékon fogadni, adományozni (bárki, nemcsak akinek ilyen személyiségjegye van), rezsit lehetett fizetni, stb.
  • Coolfire
    #34664
    Nagyon egy rugóra jár az agyunk..ezeket szúrtam ki nagyjából én is.:)
    A plusz hely sem lett volna rossz,-hiszen okosabb vagy diplomásként,ha már vannak évszakok,akkor a szünetek,vizsgaidőszakok etc..
    Miért nem tudják a való egyetemi életet lekoppintani?:)Akkor lenne teherbeesés,házasság,vinné a bank a házat,tandíj,ösztöndíj,kutatói ösztöndíj etc.Na jó felébredek,ez a Sims.:)
  • Gólya #34663
    neked kell beköltöztetni - keresd meg a cas-ban és költöztetheted valamelyik házba

    több file...igen, mert pl. hajat, sminket, kiegészítőt, bőrszínt, ruhát nem biztos, hogy az csinálta, aki magát a simet - ezek ha jönnek a simmel, akkor más simekhez is felhasználhatóak
  • akyyy
    #34662
    le is szedtem pár simset elvileg.

    pl itt van hogy Lucie Winslow.Sims3Pack

    ezt bemásoltam a downloasba, inditópult és ott telepitette. és most? benne lesz a játékban, vagy nekem kell beköltöztetnem őt valahová? ugy nem lehet, hogy valahol lakik?

    van ami több fájlbol is ál, pl
    ESkin-nATURAL+TAN.7z
    Elena by Levitas.Sims3Pack
    [PS] Natural Grace Lip Balm ------ oficial costum.rar
    [PS] Flora Lip Balm.rar
  • Gólya #34661
    akkor nincs más hátra, mint előre:) letöltés indul:)
  • Ironman2
    #34660
    Volt olyan gond nálunk is a másik gépen.Egy ujratelepités,és superpatch felrakása megoldotta a problémát.ennyi Ajánlom még hogy töröljed az 5 db .cache.package végződésü fájlt játék elött a dokumentumok/electronic arts/the sims3 mappában.Azokat ugyis megint létrehozza a játék.
  • akyyy
    #34659
    jah de nekem nincs kedvem gyártani, az ugy nem menő:D
  • Tcsm
    #34658
    az eltűnt simről
  • Tcsm
    #34657
    nem a mappáról beszéltem
  • Tcsm
    #34656
    persze
  • Ironman2
    #34655
    Tudod hogy kell windowsban új mappát létrehozni?
  • Gólya #34654
    megcsináltad, ahogy Iron mondta és nincs mégsem mods mappád?
    az hogy?
  • Tcsm
    #34653
    Mindent úgy csináltam ahogy mondtál de semmi.
  • Gólya #34652
    a tárolóban is van pár sim, de te magad is kreálhatsz kedved szerint valót vagy pedig keresgélj letöltős oldalakon

    ez pl. egy gyűjteményes oldal
  • akyyy
    #34651
    na néztem a társkeresőt de ott is ilyen gagyi simek vannak semmi jó nő, bezzeg a bannerba meg háttérbe.... nem lehet valahogy ilyeneket beletenni akár moddal akár mással?:) ki van halva az egész város :S
  • Ironman2
    #34650
    Kézzel kell azt létrehozni:

    Mods mappa létrehozása.Mods-on belül a Packages mappa létrehozása,és mellé berakni a resources.cfg fájlt,ami itt található:

    http://www.sendspace.com/file/yn9o3e
  • Tcsm
    #34649
    Üdv,tudna valaki segíteni?Nem találok ilyen mappát pedig már több helyen is írták, hogy van electronic arts/sims 3/mods. Nem találom a mods mappát aki tudja mi a baj az pls.
  • lucifer9393
    #34648
    igen, de egy 1 után még mindig van egy lehetőséged, ha meg az is bukta akkor már fizetned kell. De egy kettesért hála istennek járnak a kreditek.
  • Gólya #34647
    miért?

    mi nem tetszik benne?

    nekem pl. a hazajárás tilalma...meg az első pont se igazán...most miért? ha úri kedve úgy diktálja két egyetemistának, miért ne házasodhatnának össze? bölcs Amerika még sose tapasztalt ilyet? :)
  • Gólya #34646
    azért...ha nincs meg a vizsgád, megy a kreditbírság ezerrel:)
  • Coolfire
    #34645
    Nekem felemás érzéseim vannak ezzel a kieggel kapcsolatban..
  • lucifer9393
    #34644
    "- Ha rossz jegyeket kapsz az órákon (1-es, 2-es), akkor vgy kevesebb kreditet kapsz az adott szemeszterért, vagy nem is kapsz egyáltalán." Még jó, hogy a valóságban ez nem így működik.
  • Ironman2
    #34643
    Sims 3 Egyetem új infók:

    - A Simek nem eshetnek teherbe és nem is házasodhatnak meg az egyetemen.
    - A házas Simek sem tudják meglátogatni egyetemista párjukat.
    - Lesznek okos telefonok.
    - A diákszövetségedet akkor választhatod ki, amikor megérkezel az egyetemre. Nincs beavatási időszak.
    - Eldöntheted, meddig maradsz az egyetemen, hány szemesztert végzel el. Egy Sim hét egy szemeszternek felel meg, két Sim hét két szemeszternek.
    - Amíg a Simed az egyetemen van, nem tud hazalátogatni. Kimaradhat ugyan, de ezzel kockára teszi mindezt, amit belefektetett az egyetembe.
    - Állatok nem lesznek az egyetemen, viszont űrlények és lesifotósok lehetek.
    - Le lehet tenni az egyetemi épületeket a normál szomszédságokban is, de ezek nyúljáratként fognak funkcionálni néhány új interakcióval, órákra nem lehet bejárni.
    - A Simek fel tudnak készülni az egyetemre jártasságaik fejlesztésével és azzal, ha megfelelnek az alkalmassági vizsgán, de krediteket csak az adott szemeszter elvégzése után kapsz.
    - Ha megismerkedsz valakivel az egyetemen, nem tudod hazavinni magaddal, ellenben később felhívhatod és átinvitálhatod magadhoz. Külön opció is lesz arra, hogy a régi évfolyamtársaiddal tartani tudd a kapcsolatot.
    - Csak azt a Simed küldheted el egyetemre, aki az aktív háztartásodban van.
    - Annyi diplomát szerezhetnek, amennyit szeretnének, ehhez több szakot kell elvégezni.
    - Nincs titkos társaság.
    - A Simedet kidobhatják az óráról, ha csal. de nem függesztik fel és nem is rúgják ki az egyetemről.
    - Nem lesz egy új hely a megígért kívánságoknak, de lesz egy új hely egy új személyiségjegynek, illetve számos előnye is lesz a diplomának.
    - Nem lesz tavaszi szünet.
    - Nem lesznek piercingek.
    - Amíg a Simek az egyetemen vannak, a rendes állásuk parkoló pályára kerül, hogy csak a tanulmányaikra koncentrálhassanak. Ha mégis pénzre lesz szükségük, tudnak alkalmi munkát vállalni, van hirdető tábla is. Több lehetőségük van a pénzkeresésre.
    - Lesznek új receptek a gyorsan bekapható ételek, amelyek egy részét mikróban lehet megcsinálni , illetve lesz néhány finomság, amelyet az új barista pultnál lehet megvásárolni.
    - Csak egy kampusz van. de ezt lehet alakítani város szerkesztése módban, akár az otthoni szomszédságból, akár akkor, ha már az egyetemen vagy.
    - Számos új interakció lesz elérhető a 3 közösség tagjaival kapcsolatban, és egyre több válik elérhetővé, ahogyan haladsz előre a barátkozással, onnantól, hogy önarcképet készítesz a saját okos telefonoddal, egészen addig, hogy megmutatsz másoknak egy új kütyüt.
    - Ha rossz jegyeket kapsz az órákon (1-es, 2-es), akkor vgy kevesebb kreditet kapsz az adott szemeszterért, vagy nem is kapsz egyáltalán.
  • akyyy
    #34642
    és tényleg van benne társkereső:D

    csak a profilképek nem mindenholtöltődek be, meg az egész game kicsit furán néz ki, bár lehet restart kell neki, de az is lehet hogy a winnel van a gond mert most frissitettem 8-ra, mert azt olvastam azon tán megjavul a hibát észlel és leááll probléma. :)
  • kem001
    #34641
    Évszakok meg van? Annál van társkereső lehetőség számítógépnél.
  • akyyy
    #34640
    megvan, ott volt a táskámba, cask először nem vettem észre:)

    másik kérdésem, hogy hogyan lehet normálisan ismerkedni? akárhányszor megyek ki a városba (hova érdemes menni egyébként ahol sokan vannak?) minig csak farkasemberek vámpirok tündérek vannak, meg négerek, sötétbőrüek, normális fehér ember ritka :( igy nem lesz jó feleség :|
  • akyyy
    #34639
    tanár vagyok, hol tudom megcsinálni a dolgozatok javítása lehetőséget?
  • Joschka
    #34638
    Az egyedi zenékhez a mentési mappában van egy olyan könyvtár, hogy: Custom Music

    Ebbe a mappába be tudsz tenni bármilyen MP3-as számot csak az ne legyen 320 kbs-nál nagyobb, mert azt a játék nem tudja le játszani. És ezt a játékban a rádiónál az "Egyéni" stílus kiválasztásával le tudod játszani. A sim játék zenéinek cserélgetése a játékban már nem tartozik ebbe a témakörbe.:)
  • akyyy
    #34637
    és olyat hogy a rádióból sims zenék szóljanak ? (gondolok itt pl a betöltéskor szólo, vásárláskor, épitkezéskor hallható dalokra.... tökre bejönnek ezek a zenék, de ritkán épitkezek, meg vásárlolok, meg nem sokáig időzők bennük, igy alig hallom őket:D loading az más, azt idővel megunom:)
  • Joschka
    #34636
    DDD...Ilyent sajnos nem tud produkálni a Sims 3 játék.