44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #34755
    Hát eléggé műnek tünik nekem is.Ha van időd lefordithatnád miről papolnak alatta.DD
  • lucifer9393
    #34754
    Hmm, nem is tudom, ezeken a képeken elég kicsinek és kezdetlegesnek néz ki... meg nem reális, sok hegy hátul, vízezések, és egy nagy síkság... Az ég szép. Lehet ha több képet látok végre költözhetek Hidden Springsből?
  • Ironman2
    #34753
    Toyota Prius családi csomagot tessék ingyééé! Mindenki viheti van még!!

    http://store.thesims3.com/prius
  • Ironman2
    #34752
    Új világ érkezik február 21-én:Aurora Skies!





    Welcome to the Sims 3 Aurora Skies official discussion thread. Check out the page for information on Aurora Skies, and join the discussion!

    Explore the breathtaking scenery and vast, unspoiled nature that await you at Aurora Skies! This quaint, coastal town features the very best in outdoor living: grow your family on spacious land and houses surrounded by an eco-friendly community, traipse under majestic, towering waterfalls that come to rest on the banks of a large, steaming geothermal lake sky, or take a night hike under the dome of the bright, multi-colored sky. It’s the ultimate getaway for Sims searching for change, searching for themselves, or searching for a piece of peace.

    What will you find at Aurora Skies?


    When does Aurora Skies come out?

    The Sims 3 Aurora Skies comes out February 21, 2013 in the Sims 3 Store.


    Can I use my simpoints to buy Aurora Skies?

    Yes!


    Will The Sims 3 Aurora Skies be available in retail stores?

    Nope.


    Will there be a gold and standard version?

    Yes! You’ll find out more details about the gold and standard versions as we get closer to the release date.


    Can I gift the Aurora Skies to my friends?

    Yes!
  • kem001
    #34751
    Menj már át az off topikba... Már jó párszor leírták, hogy mit kell velük csinálni,
  • kem001
    #34750
    Nem, nézd meg a linket.
  • akyyy
    #34749
    most ezeket a package fájlokkal mit kell csinálni?
    hova kell tennem meg mit, nem igazá irtam a multkor linket oldalrol meg pont ez hiányzik a 6os pontbol
  • Mike
    #34748
    Fresh Prince?
  • kem001
    #34747

    Creating Amazing: Then and Before Pack
  • Mike
    #34746
    thx
  • Ironman2
    #34745
    Ts3 workshop,de a használatához nem nagyon értek,azt ne kérdezd tőlwm
  • Mike
    #34744
    meg 1000 helyett ingyen sziv alakúra csiszolni
  • Mike
    #34743
    egy-két ékkő, ezüst, arany kell mint nyersanyag, de nem kell sok

    én leginkább friendship löttyöket készítek simát meg erőset, az erőset vkihez hozzávágva, 10 perc múlva már bújnak is az ágyba :) illetve van még a kv helyett invigorating elixir, abból inkább a potent ami hasznos, mivel egy napig fullon van tőle az energiád.
    ezt a kettőt használom sűrűn, kölöksim amióta fiatal felnőtt lett, még egy szemhunyásnyit nem aludt

    ami még kellhetnek:
    dagadt simeknek jó a lean and mean, essence of magic is jó, ha elfogy a mágikus szufla, de ez nem jellemző. a job boostertől még a workalcoholic simem is kikészült, akkor van a klónozó lötyi, az is jópofa, Midas érintésére még kiváncsi volnék milyen, de még sosem akadt akezembe, és van a wish duplázó, ami megduplázza a kapott kivánság pontokat no ez is hasznos tud lenni

    összesen ha jól emlékszem 44 lötyi van, de ezt ki is irja a skill panelen

    bocs mindenkitől, angolul játszom, fogalmam sincs, mikre fordították ezeket
  • Mike
    #34742
    igen
    össze lehet rakni így korsókat, illetve azt a kerek medencét, ami másképp ne érhető el, csak így
  • Mike
    #34741
    nincs vmi olyan szoftver, ami megnézi a title-t egy package file-ban aztán arra automatikusan átnevezi?
  • Mike
    #34740
    több értelme is van:

    1. kell hozzá egy tároló és lehet keverni ezeket, és abból csinálni mindenféle értékesebb ékkövet, erről a neten találsz egy baromi nagy táblázatot

    2. ha összegyűjtöttél legalább 10 félét akkor a sziv alakú metszés is elérhető, ami a legnagyobb szorzó
    régebben csak a postán feladva lehetett a köveket megmetszetni, méghozzá nem is olcsón, most fillérekért van egy gép, ami megcsinálja
    vagyis a sziv alakú metszés ma már nem egy ezres

    3. prímán meg lehet élni, főleg ha sikerül soul gem-eket vagy tiberiumot találni, és ez utóbbi hajlandó kristállyá alakulni.

    4. ékköveket nem csak találni lehet, hanem a harcművészettel, 150 tölgyfa lap eltörése után, meteorit törésből is kinyerhető

    nálam minden családban alap, hogy ezt valamelyik családtag megtanulja
  • Joschka
    #34739
    Igen, a természetfelettivel jött az a hurkatöltő és mákdaráló+mozdony keresztezéséből született csiszológépszerűség, na azzal lehet drágakő darabkákat keríteni a különböző löttyökhöz.
  • akyyy
    #34738
    vajon lehet valahol letölteni magyarféle panelházakat, paneltömböket? mintha felhőkarcoló lenne, csak ugy néz ki, és lehetne benne lakni ilyen kis lyukba:D
  • lucifer9393
    #34737
    Az első kérdésedre talán tudok válaszolni: ha megvan neked a Természetfeletti erők kiegészítő, ha nem tévedek, egyes ásványokat össze lehet zúzni, és felhasználni különböző főzetek készítésekor. Azért mondom, hogy talán, mert még sosem foglalkoztam a mágiával meg az alkímiával a játékban.

    A rekonstruálós cuccosokhoz nekem még sosem volt türelmem, eladtam őket oszt kész.
  • Master91
    #34736
    Voltam Egyiptomban, sok ezüstöt, rezet, meg 1-2 gyémántot meg ilyesmiket találtam.

    Jól sejtem, hogy semmi hasznuk, csak eladni meg ki lehet rakni őket a vitrinre?

    Találtam még 1-2 cuccost, amit rekonstruálni lehet, de kivettem simem inventroiából, és a szobába van. Ha össze gyűjtöm a többit, onnan is ugyan úgy meg tudom őket csinálni?
  • akyyy
    #34735
    illetve olvastam lentebb hogy terhességet el lehet hossszabbítani, csalással, azt hogy?:)
  • Ironman2
    #34734
    A storeban (sims3.com) ingyen letölthető az ajándékok menüben van az ünnepi cuccoknál.A játékban az állólámpáknál fogod megtalálni azt!

    otthon-készletek-szünidő és ajándékok-még több ajándék

    a többi cucc is ingyenes amúgy az ajándékok menüben
  • akyyy
    #34733
    hol találok normális karácsonyfát, ha már a játékban nincs? (évszakok:C)
  • Ironman2
    #34732
    Na kérem!!! Itt olyan gyönyörüen le van irva minden részletesen,ajánlom mindenkinek akinek szarakodik a játéka,áttanulmányozásra.Néhány pont még nekem is új volt:

    Sims 3 Egyedi tartalmak telepítése
  • kem001
    #34731
    Lesz itt buli bőven, ahogy nézem..DD
  • Ironman2
    #34730
    Tudom,ez nálam is megjelenik,mégse rúg be.Én már arra is gondoltam hogy nem mindegy milyen személyiségjegyü az illető.Videót tényleg csinálhatnál róla,mert kiváncsi vagyok rá hogy viselkedik piásan a simed.DDD
  • Ironman2
    #34729
    Jó hogy irtad,mondjuk én egyszer kivettem azóta,és visszaraktam,lehet akkor szarakodott az egész
  • Joschka
    #34728
    Egy újabb Egyetemi élet kép



    (beyondsims.com)
  • Joschka
    #34727
    Én simán ki szedtem azt még sem omlott össze a játék...legfeljebb a világegyetem...
  • Aragorn831109
    #34726
    Kertész modról azt írja az alkotója, hogy ha ki akarod szedni a játékból, előtte le kell mondanod a szolgáltatást és elmenteni úgy a játékállást. Gondolom, összeomolhat tőle, ha nem teszi meg az ember.

    Ezt tudtátok? Mert utólag olvastam én is...
  • Master91
    #34725
    Micsoda izgalmak történtek az éjjel:

    Rendőr vs. betörő



    (Persze meg lógott...)

    Eközben az utcán ez landolt:

  • Joschka
    #34724
    Az, amelyiket pirossal bekereteztem:

  • Joschka
    #34723
    Addig kell itatni míg részeg nem lesz...egy piros lógó nyelvű fej fog meg jelenni az állapot képecskéknél!
  • Ironman2
    #34722
    Jóéjt!
  • Joschka
    #34721
    Jó is lett!
  • Joschka
    #34720
    Okés, akkor holnap dumcsizunk!
  • Ironman2
    #34719
    Ezek a képek már az új skinnel készültek:

  • Ironman2
    #34718
  • Ironman2
    #34717
    Jók a skinek,a CAS-ban található meg,én meg azt hittem hogy átalakulnak hirtelen a simek,de nem,mert olyan fajtát kell csinálni ahhoz.Végül is át lehet alakítani vele a saját simeket is ha beviszem a tárolóba őket

    A részegség mod,meg nálam csak abban nyilvánul meg,hogy 3 pohár után mindig veszekedik a kertésszel.Lehet ez a 2 mod ütközik egymással,majd holnap letesztelem a kertész nélkül is
  • Joschka
    #34716
    Majd mikor hordja a szél a havat emlékezni fogok erre a boldog pillanatra.