44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #34795
    Okés,én is bemegyek!
  • Ironman2
    #34794
    Éppen most újítják fel a múmiát (napokban olvastam)
  • Joschka
    #34793
    Bementem!
  • Joschka
    #34792
  • Joschka
    #34791
    Másszunk jáccani!
  • Ironman2
    #34790
    DDDDD.megártott neki Aurora Bor--alis
  • Joschka
    #34789
    Má vagy húszezerszer meg rohad a vén kopasz!
  • Joschka
    #34788
    Na kérem, ez itten a sims 3 topik...ha esetleg nem tűnt(em) volna (f)el!
  • Ironman2
    #34787
    persze! élni fog mi? tanultam ám oroszul!
  • Joschka
    #34786
    Toljuk...ut-cu neki!!!!
  • lucifer9393
    #34785
    Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет жить!
  • Joschka
    #34784
    Én teljesen le tiltottam a szabad akaratot...itt én irányítok, jobb ha tudja a simem...
  • Ironman2
    #34783
    Kéne egyet tolni a játékot.Nem jöttök?
  • Joschka
    #34782
    Na az nem lesz nehéz meg csinálni nekik szerintem....egy réteg légköri effekt meg némi kósza fény azt kész...hehe
  • Ironman2
    #34781
    ...vagy a Lenin szobrot!
  • Ironman2
    #34780
    Lehet visszaveszem felére,mert sokszor nem azt csinálják amit kéne,de majd akkor ha már kevesebben leszünk
  • Joschka
    #34779
    Én maradok itt, mert nálunk nem két napos a nyár, nem úgy mint a svéd részegeknél!...DDDDD
  • lucifer9393
    #34778
    Hát remélem akkor beleanimálták az égboltba az aurórát...ha már Aurora ég a neve...
  • Joschka
    #34777
  • Joschka
    #34776
    Ha le tiltod a játék beállításoknál a simeknél a szabad akaratot, akkor nem főznek - nem csinálnak semmit sem - maguktól!!!!
  • Ironman2
    #34775
    Én is elmennék,mert van a nevében bor!
  • Joschka
    #34774
    Azt majd jól meg kergetnek azok a falánk megesjedvé...öőőő jegesmedvék!!!!
  • Ironman2
    #34773
    A simek nem állnak neki maguktól főzni akkor remélem,mert úgy meg nem is lesz értelme
  • lucifer9393
    #34772
    Aurora Borealis a tisztességes neve, kérlek szépen... annyira szép, egyszer elmegyek egy skandináv államba, hogy lássam, ha beledöglök is. Nehéz elhinni, hogy nem csak videóeffekt, pedig NEM
  • Joschka
    #34771
    Tegyetek le egy asztali telefont a telken ahol játszotok a játékban, mert a szakács csak így rendelhető meg.
    Nálam a szolgáltatás megrendelése után a szakács azonnal megjelent a lakásban utána csak ki kell választani, hogy mit főzzön meg neked. Amikor kész az étel azt már neked kell oda vinned az asztalhoz, mert a szakács nem fogja felszolgálni.
  • Joschka
    #34770


    Valamint egy "Szakácsnövény".



    http://www.sendspace.com/file/rwzfpp

    Mindkét fájl szövegei magyar nyelvűek most már. A növény rendesen ültethető!
  • Joschka
    #34769
    Néhány perc és meg is vagyok vele.
  • Ironman2
    #34768
    Hát hallod! Most már nagyon el van kényeztetve az öreged!!!
  • Ironman2
    #34767
    Ugyanaz csinálta aki a kertész modot
  • Ironman2
    #34766
    Oh! Ez kirááály!!! Be is rakom azonnal,mihelyst elkészül!
  • Joschka
    #34765











    A mod éppen magyarítás és tesztelés alatt van....úgyhogy kis türelmet...
  • Ironman2
    #34764
    Az Egyetemi évek ikonja is megjött közben:

  • Ironman2
    #34763
    Látszik hogy gyorsan összedobtak valamit a CAW-al,még a hullámok a vizen is pocsékul vannak odarakva,legalábbis az egyik ferdébb mint a másik.Azért a Monte Vista igényesebb munka volt. (meg amúgy a többi város is jobban ki van dolgozva)
  • Ironman2
    #34762
    igen,a simsvipen meg is említenek valami északi fényt is
    nekem se tetszik amúgy.túl sablonos
  • Joschka
    #34761
    Nekem ez olyan skandináv típusú településnek tűnik....lehet, hogy valamelyik izlandi vagy norvég sarkkörön túli városról mintázhatták...nem igazán jön be...
  • Ironman2
    #34760
    Na még 2 új kép a közelgő városról Aurora Skies-ről:




  • Ironman2
    #34759
    Majd kiderül.febr.14-én lesz megint Live chat! Akkor már mindent megtudunk végre az Egyetemről,amit eltitkolnak idáig,amiről tudjuk hogy már nem olyan titok (virágsimek)
    Mellesleg én már a Szigetvilágot várom,vagy valami újabb infókat róla
  • Ironman2
    #34758
    Mennyi cucc van ebben most nézem,és mind ingyen.Leperkált a Toyota?
  • lucifer9393
    #34757
    Semmi érdekes, a prémium tartalomról nincs szó. Általános bla-bla... környezetbarát világ, szép az ég, vannak vízesések, melegvizű gőzölgő forrás bla-bla. Azt nézem, hogy alig látok rajta nyúljáratot, minthogy standard nyúljáratot, biztos lesz egy csomó új mesh...
  • Ironman2
    #34756
    Házak úgy néznek ki mintha már apartmanok lennének,sőt biztos.Nekem ez ugrott be elsőnek,szóval akkor elötte megkapjuk már patchban az apartmanokat.