44547


no-warez.gif
  • Orkodo
    #35115
    Igen. Állítólag ő tanította beszélni, de lehet hülyeséget mondtam.
  • Gólya #35114
    ismerik egymást a nagyszülővel?
    akárki nem teheti tisztába a babát
  • Orkodo
    #35113
    Sziasztok!

    Sims 3 alappal játszik a gyerkőc. A babája lent ül a földön, és jelzi hogy tisztába kellene rakni. Rákattint a nagyszülőre, hogy tegye tisztába, és nem engedi, egyszerűen nem reagál a parancsra, nem csinál semmit. Utána pedig azt írja, hogy nincs elérhető interakció! Tudja valaki, hogy mi lehet a probléma? Legyetek szívesek segítsetek!

    Előre is köszönöm!
  • Joschka
    #35112
    Sims 3 Egyetemi évek infó

    Megerősítették, hogy lesznek pincérek a játékban, ők szolgálnak majd ki ha felkeresed a kávézót.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #35111
    DDD...biztos utána tábortűzzel olvasztották ki a hóangyalozót a többiek...
  • Mike
    #35110
    és persze nálam a növényekkel jól körbepakolt hot tub kihagyhatatlan

    érdemes megfigyelni, hogy míg az évelő fenyőkön rajta van a tűlevél, a tölgy kopasz, ahogy kell, erre odafigyeltek a fejlesztők

  • Mike
    #35109
    stílusra hasonló mint az előző, de sokkal kisebb





    most volt téli ünnep
    szokás szerint tündéreknél minimum egy szál fürdőgatyában kell angyalkázni a hóban (télikabátban ment, de angyalkázáshoz átöltözött)


    építettek vicces hóembereket

    ez mondjuk ötletes


  • Mike
    #35108
  • Joschka
    #35107
    Deeeeeeeeeee!!!!
  • Gólya #35106
    csak neeeeeeeeeem????
  • Joschka
    #35105
    Direkt a simemet akartam bedobni a bandába....mert nagyon Boney M-es voltam tiniként...DDDD
  • Joschka
    #35104
    Azóta már minden rendben van vele...vagyis mindene a helyén van...
  • Joschka
    #35103
    Ja, nem...DDDD

    Mert éppen megint részeg volt és hát meztelenre vetkőzött....mondom: Hát ez meg hogy néz ki?

    Az még a lakásban volt...csak utána csatlakoztak hozzá a csajszik...azt el mentünk bulizni egyet.
  • Gólya #35102
    :DDD - azon a képen, amit mutattál?
    egyébként tök jó:) csak mintha a Farrell-utánzat kicsit túlsúlyos lenne...
  • Joschka
    #35101
    Tegnap igazítottam picikét a simem bőrkéjén és a nagy igyekezetben fordítva "adtam" rá...a feneke volt elől!!!!
  • Gólya #35100
    felőlem...


  • lucifer9393
    #35099
    Nekem nagyon tetszik, már reggel is néztem, csak suliba siettem. Trükkös, ahogy lejt hátra, és jópofa, hogy az alap tégla végigfut a sarkakon. Azt az illúziót kelti, mintha azok tartanák az egész házat :)
  • Mike
    #35098
    zavar? legyek inkább dörzspapír mint régen?

    egyébként meg nem szeretek láthatatlan ember lenni. szal minek posztolgassak, ha nem érdekli a kutyát sem.
  • Gólya #35097
    mióta vagy ilyen empatikus?
  • Mike
    #35096
    minek terheljelek titeket unalmas képekkel? :)
  • Gólya #35095
    miért kérded?
    én nem kérdezem, felrakom - ha nem tetszik, legfeljebb a hg törli:)
  • Mike
    #35094
    feltegyem a képeket az új házamról, vagy nem érdekel senkitse? csinálni kéne egy billiárdszalont is
  • Mike
    #35093
    vagy akinél nincs gyerekágy, vagy nincs elég ágyuk, oda nem lehet szűlni? mert mintha lenne olyan opció, hogy csekkolja az üres ágyak számát? mindenesetre fura, hogy nraas mastercontroller és overwatch nélkül simán ment a dolog, most meg nem. vagy tegyem fel mellé a woohoozer-t is?
  • Mike
    #35092
    nraas-nak van egy olyan default beállítása, hogy nem lehet szaporodni? összejött a simem egy újabb csajjal, eddig 100% volt a try for baby sikeraránya, ezzel a csajjal meg próbálkozott vagy 6x, 0 eredménnyel.
  • Joschka
    #35091
    Belehalnak a simek az üdítőzésbe...DD
  • Ironman2
    #35090
    Új halálnem lesz az Egyetemi évek kiegben,ha ránkdől az italautomata:



    szép kilátások!
  • Ironman2
    #35089

  • Mike
    #35088
    na itt a nagy ház, amit építettem, aztán kiköltöztem belőle egy kisebbe, majd arról is lesz kép ma









    Volt benne minden ami szem szájnak ingere (becsaltam vagy 100 ezret) de inkább akkor már csinálok egy bárt, és akkor abban lesz mindenféle.

  • Mike
    #35087
    szép
  • Joschka
    #35086
    Íme a legeslegújabb zenekarom a Disco zene csúcsai: SIMEY M!!!!



  • Gólya #35085
    pzs repül... :D
  • Coolfire
    #35084
    Ugye?Egyébként már régóta készülök játszani,csak sosem jutok el odáig.Pedig a kölköket fel kellene növeszteni,hogy márciusban már mehessenek egyetemre.:)
    De,mint ahogy már említettem;nálam még ősz sem volt még.Már a mentett állásra sem emlékszem.
  • Gólya #35083
    ...fejlődőképes vagy...
  • Coolfire
    #35082
    Mik ezek a kékes izék?
    szerk.:rájöttem..bútorok.:)
  • Gólya #35081
    pff...nem kicsit ronda...elfelejtettem az élsimítást...
  • Gólya #35080
    + a maradék...








  • Gólya #35079
    mai "munka"...még szerencse, hogy csináltam pár képet - holnap kezdhetem újra, mert amikor ki akartam lépni városnézetbe, kiakadtunk...:(





  • kem001
    #35078
    Miket nem találsz te..DD
  • Ironman2
    #35077
    Akkor még el se kezdték a fejlesztését az utopia kiegnek.Valahol olvastam hogy a Szigetvilágot is most készítik
  • Mike
    #35076
    na írtam is nekik :)