44547


no-warez.gif
  • Gólya #35155
    farm - a többivel én nem játszottam
  • Coolfire
    #35154
    Hű,de sok mindent elkezdtem.:)Farmerama?Sims social?SimCity social?Passz.:)
  • Gólya #35153
    te is elkezdted anno:)
  • Coolfire
    #35152
    Melyik az,ha szabad kérdeznem?Ha nem,akkor is érdekel.:)
  • Coolfire
    #35151
    Csak abban reménykedem,hogy a SimCity-amiért 10 rongyot kiadok-nem lesz ilyen.Bár,az is EA kiadvány...
  • Coolfire
    #35150
    Ezért hangoztatom folyton,hogy az első volt a legjobb.Az volt az igazi Sims.Jó nem volt benne genetika,öregedés,a gyerkőcök kicsik maradtak,de akkor is-nekem-az volt az igazi.Annak volt feelingje.Egyszerűen kiégtek szerintem is,mert már tényleg lófasz(én kiírtam rendesen) amit "újdonságként" kapunk.
  • Gólya #35149
    fura, hogy valakik elkezdenek egy játékot - eleinte talán bele sem gondolnak, mekkora "durranás" lesz, de egy-két év után azért talán már feltűnik...és mégis...a kezdeti ötletelés kimerül, elfárad és csak apró-cseprő kis paripapimpiliket tuszkolnak a játékosokra

    ugyanez a "kiégés" tapasztalható egy másik játékomnál is...lehet, összebeszéltek?
  • Coolfire
    #35148
    De azért legalább az overwatch és errortrap modokkal sokkal kevesebb a hiba.Viszont túlzás,hogy a fanoknak kell megoldani azt,ami a TSS "fejlesztőinek" a feladata lenne.Az a baj,hogy már nagyon komplex a játék,szerintem már nem is foglalkoznak igazán vele.Még egy jópár stuffot,storet,expansiont le kell tolni a hülye játékosok torkán,és annyi.
  • Coolfire
    #35147
    Nálam még ősz sem volt,ez azt hiszem sokat elmond arról mennyit játszottam vele tavaly november óta.:))
    Már lassan azt is elfelejtem,hogy mi ez,és hogyan kell játszani.
  • Gólya #35146
    legalább valamit csinálnak a fizetésükért...
  • Coolfire
    #35145
    Pedig külön csapat van -papíron- a játék hibáinak orvoslására.Meghallgatják a játékosok észrevételeit,de utána nagy ívben le is szarják..
  • Gólya #35144
    no igen...talán be kellene nézni a játékba...utána "gondolni"...
  • Coolfire
    #35143
    Ehhh...ennyire nem ismerem a berendezési tárgyakat?
  • Gólya #35142
    az a 12-es azért nem olyan szörnyű...engem újabban folyton azzal dob(na) ki, de elég, ha kicsit továbbengedem a játékot és nincs vele gond

    a többiről oldalakat lehetne regélni, de semmi értelme a jelek szerint
  • Gólya #35141
    már megint rosszul gondolod:)

  • Joschka
    #35140
    Meg végre üdítős automata is lesz...a sok kajára kell inni valamit...különben mibe halna bele a sim...rászakad egy löttyautomata?
  • Joschka
    #35139
    Ja, este 6...vagy 7. Olyan körül szokott eddig a többi is lenni.
  • Joschka
    #35138
    Hát a kiszolgáló NPC-k szerintem már egy üzletes kiegnek az egy szeletke tortája...igaz csak halvány vékonyka szeletke!
  • Joschka
    #35137
  • Joschka
    #35136
    Üzletest én is akarok!...Akkor egyet neked, egyet meg nekem!
  • Coolfire
    #35135
    Az este 6,ha nem tévedek.:)De annyira nem érdekelnek a következő expansionok...mondjuk az jó,hogy már lesz benne kiszolgáló NPC.
    De én üzletest akarok!
  • Joschka
    #35134
    Az a szigetes nagyon érdekel!
  • Joschka
    #35133
    Ekkor: 10am Pacific! idő szerint.
  • Joschka
    #35132
    Igen, holnap!
  • Coolfire
    #35131
    Holnap lesz a live chat?
  • Joschka
    #35130
    Ja...mert nem látszott a tortaszelet....hát ha én eszem a tortát akkor még a torta sem látszik, nemhogy a szelet...!!!
  • Coolfire
    #35129
    Ez volt a legégetőbb probléma!
  • Coolfire
    #35128
    Ez is tiszta CC-gondolom én.De jól néz ki.:)
  • Coolfire
    #35127
    Az egész hibajavítás röhejes.Rengeteg komoly bug van a játékban,de azzal nem foglalkoznak.Pl. a "régészkedést" is kábé 1 év után javították ki.De vannak iszonyatos hibák,és csak gyűlnek.Mondjuk én minden hibamodot használok amit csak érdemes,ergo ütközések,felesleges motyók nem nagyon vannak.De ha több órányi játékom kárbaveszne egy 12-es hiba miatt,basznám ki az egészet.:))
    Igaz most úgysem ölök bele órákat.:)
  • lucifer9393
    #35126
    "Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében a játékosok nem látták a Cukormázas házasévek esküvői torta szeletét a Monte Vista simvilágban." Ez még bugnak is röhejes
  • Ironman2
    #35125
    na ez végre jó hír! nekem már otthon is télikabátban mászkálnak amúgyis!
  • Ironman2
    #35124
    Van új plázafrissítés! Launcher leszedi! 2.2-es verzió!

    A frissítés telepítéséhez indítsd el az alkalmazást, és kattints az Indítópanel „Letöltések” gombjára.
    Ez a Pláza tartalmakhoz kiadott frissítés a következő módosításokat tartalmazza:
    Frissítettük a megfelelő öltözékeket, hogy a The Sims 3 Évszakok kiegészítővel való játék során használhatóak legyenek kinti viseletként.
    Kikapcsoltuk a véletlenszerű kiválasztást bizonyos ruhadaraboknál, hogy a simek csak akkor használják őket, ha erre kifejezett utasítást kapnak.
    Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében a játékosok nem látták a Cukormázas házasévek esküvői torta szeletét a Monte Vista simvilágban.
    Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében számos kiegészítő – köztük a La Dolce Vita konty és a Toszkán szalmakalap – hiányzott a Sim létrehozása képernyőről.

    mysims.hu
  • Gólya #35123
    kezdem azt hinni, hogy egyazon "játékmenetben" nem szabad/lehet játszani és építkezni
    építkezés alatt értek egy átszínezést, egy apró dísztárgy beszerzését is...

    de akkor miért egy játéknak adták el?
  • Gólya #35122
    egy esős vasárnap délután...



  • Orkodo
    #35121
    Egyszerűen nem veszi figyelembe az utasítást, de mást meg tudok vele csinálni.
  • Coolfire
    #35120
    Az enyémek a sulibamenetelen kívül mindig bicajoznak.Suli után szakkör,átmenni a cimbihez etc...A fesztiválokra v. egyéb közös programokra meg mindenki úgy megy ahogy akar.:))
    Olyan nincs,hogy pölö a limóval menjenek.
    Ha megy velük a kutya is,egy nap mire hazatalál..:))
  • Ironman2
    #35119
    jelölj ki az otthoni telkeden egy pontot,ne a zöld ház ikont! akkor már megjelenik az az opció hogy idemegy vele,ha minden igaz,ha nem akkor tévedtem!
  • Mike
    #35118
    hogy tudok a gyerkőcökkel együtt hazamenni? mert odáig ok, hogy együtt elmegyünk valahová, de haza hogy megyünk együtt? kicsit vicces hogy oda mindenki megy kocsival, vissza a gyerekek meg biciklivel :)
  • Mike
    #35117
    próbáld meg más simmel
    a nagyszülő nem óbégat, hogy nem tud odamenni? vagy csak simán nem veszi figyelembe az utasítást? mást tud csinálni?
  • Gólya #35116
    akkor passz...más nem jut eszembe