44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #35315
  • Coolfire
    #35314
    Olyan hivatalosan nincs,rossz topik!
  • Ironman2
    #35313
    Amúgy itt van tipphalmaz fagyásra,és akadásra,Mods mappa létrehozására,már többször nem fogom leirni:

    http://www.sendspace.com/file/x4xuxi

    úgy gyüjtöttem össze az infókat
  • Ironman2
    #35312
    persze
  • jebi12345
    #35311
    a legújabb gold edition van fenn, arra is fel lehet rakni a superpatchet?
  • Ironman2
    #35310
    mentsd ki a családodat a tárolóba házzal együtt

    Próbáld meg törölni az 5 db cache.package végződésü fájlt a dokumentumokban,majd úgyis újra létrehozza a játék

    Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims3

    Inditsd el a játékot,majd kezdj újat,ugyanabban a városban,ez megoldja ezt a problémát

    videókártya driver frissités sem árt néha!



  • Ironman2
    #35309
    legujabb superpatch fenntvan?

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/175477.page

    1.48.5
  • jebi12345
    #35308
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy mitől " szaggat " néha a játék. Van hogy megáll 1-2 másodpercre, közbe simán forog a kis izé a sim fölött. Ez percenként megismétlődik, és eléggé játszhatatlanná teszi a játékot.

    Köszi a válaszokat előre is.
  • TaffetaGolem
    #35307
    köszi az infót. kiírja azt, hogy melyik házban van megbízásom és oda is megyek, de valahogy nem jönnek elő a szellemek. De már tárgytalan lett, mert elmentettem a játékot és mikor újból beléptem kitörölte az összes embert a városból és nincs aktív háztartásom. a 2 gyerekemet elküldtem magániskolába (kipróbálni milyen is az) és a képen mutatja, hogy a család tagja, de ha újból elhelyezem a családot akkor már nem tudok játszani velük és baloldalt sincsenek szürkén megjelölve.. lehet hazavágta a játékot ez a magániskola... letöröltem az egészet és felraktam újból...
  • Ironman2
    #35306
    ez nagyon jó ötlet hogy minden hétvégén beraknak valamit.milyen jó hogy anno nem vettem meg őket,most nagy szívás lenne!
  • Ironman2
    #35305
    ismét van ingyenes tartalom a storeban.tőtsétek,ne habozzatok!!!

    http://simsvip.com/2013/02/16/in-game-discounts-free-content-216-217/
  • Gólya #35304
    hmm...ha jól emlékszem (jó régen volt kísértetvadászom), amelyik házban keresed a kísérteteket, ott kell figyelni, mert bárhol felbukkanhatnak
    különböző színűek, erre emlékszem:)

    bűvész - passz

    nektárhoz: vagy elmész Fr.o-ba és ott tudsz gyakorolni ill. venni nektárfőzőt, könyveket vagy cheattel tudsz venni a lakóhelyen is
  • TaffetaGolem
    #35303
    a simem kísértetvadász és amikor az a feladata, hogy keresse meg és ártalmatlanítsa a kísérteteket akkor azt csinálja a játék, hogy megkeresem őket, ki is írja, hogy megtaláltam, de nem látok egy darab szellemet sem. valaki tudja, hogy mi lehet a baj?

    illetve valaki tudja, hogy hogyan lehetek bűvész és a nektárkészítést csak úgy tudom gyakorolni ha elmegyek Franciaországba?
  • Joschka
    #35302
    Most már külön azon is lehet ropni...
  • Joschka
    #35301
    Táncolni, Mike!
  • Mike at home
    #35300
    Mire jó a táncparkett? Hiszen a simek anélkül is tudnak táncolni.
  • Joschka
    #35299
    De amúgy (nekem) tetszik ez a bugyburutttty...búvárkodási ötlet...
  • Joschka
    #35298
    Ja.
  • Mike
    #35297
    ám ez a ruha talán jó lesz a tünde gyerekeknek
  • Joschka
    #35296
    Úszkáló halak meg sehol?....biztos ebédszünetük van.
  • Joschka
    #35295
    Ime az Egyetemi évek egyetemvárosi térképe:



    (simsvip.com)
  • Joschka
    #35294
    Hehe.. Szigetvilág képek.



    Na, ez szép!...Mozgó szemét telepet is lehet majd tákolni.



    (simsvip.com)
  • Ironman2
    #35293
    oopsz! látszik nem olvastam vissza! törölj légyszi!
  • Coolfire
    #35292
    #35286
  • Ironman2
    #35291
    A Sims 3 két hét múlva megjelenő kiegészítőjének különleges teremtménye a Sims 2-ből már jól ismert virágsim.
    Amennyiben rendelkezel a Természetfeletti erők kiegészítővel, úgy a Családkészítőben is kreálhatsz virágsimet, bármilyen korosztályból.
    Ha a virágsimekre gondolunk, akiket a Sims 2-ből ismerünk, egy zöld bőrszínű teremtmény jut először eszünkbe, akinek a zöld haja falevelekből áll, a szintén zöld ruháját a természet ihlette. Ez a Sims 3-ban nem lesz teljesen így. A zöld szín nem kötelező ugyanis. A virágsimek ruhája, frizurája bármilyen Sim számára ráadásul ugyanúgy elérhető.
    Ha Simed elmegy a tudományos laborba és jelentkezik kísérleti alanynak, megvan rá az esély, hogy virágsim válik belőle. Először csak rosszul érzi majd magát, majd négy óra múlva átalakul.
    Arról egyelőre nincs információ, hogy "hagyományos úton" lehet-e egy virágsimnek akár egy normál Simtől, akár természetfeletti lénytől virágsimbébije. Egyelőre annyit tudni, hogyha találsz egy, most még tiltott gyümölcsként nevezett palántát a földön, azt megfelelően gondozod, az növekedni kezd, nemsokára abból egy virágsimbébi bújik majd elő.
    A virágsimeknek nincs ürítés és éhségszükségletük. Viszont nagyon fontos számukra a megfelelő hidratáltság, ami számukra természetesen a vizet jelenti. Bármilyen víz megteszi számukra, nemcsak a fürdés, hanem akár a medence is, éppúgy, mint a víztócsa.
    A virágsimbébiknek és a tipegőknek nincs szükségük hidratálásra.
    A virágsimek képesek a fotoszintézisre. Ez azt jelenti majd a gyakorlatban, hogy a földbe visszabújnak (bepörögnek), ahol így energiát és vizet nyernek.
    A virágsimek lépteit virágok kísérik, ahová megy, virágokat hagy maga után.
    Tudnak majd virágcsókot (magába bolondíthatja a másikat), illetve mérgezett csókot (hányingert, hányást okoz) is adni.
    A tudomány és a kertészkedés jártasságot gyorsabban szerzik meg.
    Tudnak beszélgetni a növényekkel és a fákkal. Kérdezheti őket, milyen volt a napjuk, megismerheti őket, bókolhat nekik, flörtölhet is velük, és sértegetheti is a őket.
    Ha virágsimed normális Sim szeretne lenni, a tudományos laborba kell elmennie, hogy a megfelelő ellenszert megkaphassa.

    mysims.hu
  • Ironman2
    #35290
    Rod Humble
  • Ironman2
    #35289
    A Maxis volt fejesei pont ott vannak a Linden Labsnál.Will Wright,meg az a másik,most nem jut eszembe a neve
  • Joschka
    #35288
    DDD...nem is figyeltem, hogy közben már ezeket is klónozom...
  • Joschka
    #35287
    Íme a virágsim...(Ez inkább töltött káposzta simnek néz ki...)






    Nem kell ennie és vécére sem kell futkosnia a virágsimnek.



    Ahová lépek ott fű nem terem...viszont Büdöskék igen...két hete nem mosott lábat!



    Fotózás helyett majd fotoszintetizátoroznak...vagy mi.


  • Joschka
    #35286
    Sims 3 Egyetemi évek infók

    Virágsimek

    A Sims 3 két hét múlva megjelenő kiegészítőjének különleges teremtménye a Sims 2-ből már jól ismert virágsim.

    Amennyiben rendelkezel a Természetfeletti erők kiegészítővel, úgy a Családkészítőben is kreálhatsz virágsimet, bármilyen korosztályból.

    Ha a virágsimekre gondolunk, akiket a Sims 2-ből ismerünk, egy zöld bőrszínű teremtmény jut először eszünkbe, akinek a zöld haja falevelekből áll, a szintén zöld ruháját a természet ihlette. Ez a Sims 3-ban nem lesz teljesen így. A zöld szín nem kötelező ugyanis. A virágsimek ruhája, frizurája bármilyen Sim számára ráadásul ugyanúgy elérhető.

    Ha Simed elmegy a tudományos laborba és jelentkezik kísérleti alanynak, megvan rá az esély, hogy virágsim válik belőle. Először csak rosszul érzi majd magát, majd négy óra múlva átalakul.

    Arról egyelőre nincs információ, hogy "hagyományos úton" lehet-e egy virágsimnek akár egy normál Simtől, akár természetfeletti lénytől virágsimbébije. Egyelőre annyit tudni, hogyha találsz egy, most még tiltott gyümölcsként nevezett palántát a földön, azt megfelelően gondozod, az növekedni kezd, nemsokára abból egy virágsimbébi bújik majd elő.

    A virágsimeknek nincs ürítés és éhségszükségletük. Viszont nagyon fontos számukra a megfelelő hidratáltság, ami számukra természetesen a vizet jelenti. Bármilyen víz megteszi számukra, nemcsak a fürdés, hanem akár a medence is, éppúgy, mint a víztócsa.

    A virágsimbébiknek és a tipegőknek nincs szükségük hidratálásra.

    A virágsimek képesek a fotoszintézisre. Ez azt jelenti majd a gyakorlatban, hogy a földbe visszabújnak (bepörögnek), ahol így energiát és vizet nyernek.

    A virágsimek lépteit virágok kísérik, ahová megy, virágokat hagy maga után.

    Tudnak majd virágcsókot (magába bolondíthatja a másikat), illetve mérgezett csókot (hányingert, hányást okoz) is adni.

    A tudomány és a kertészkedés jártasságot gyorsabban szerzik meg.

    Tudnak beszélgetni a növényekkel és a fákkal. Kérdezheti őket, milyen volt a napjuk, megismerheti őket, bókolhat nekik, flörtölhet is velük, és sértegetheti is a őket.

    Ha virágsimed normális Sim szeretne lenni, a tudományos laborba kell elmennie, hogy a megfelelő ellenszert megkaphassa.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #35285
    Csak azt nem tudom, melyik hülye volt az, amelyik be dobta a tengerbe a fürdőkádat.
  • kem001
    #35284
    Nagyon jól mutat, főleg kincskeresés.
  • Joschka
    #35283
    Na, jöttek még újabb Szigetvilág képek...




  • Coolfire
    #35282
    Nem,én szarakodok vele.
    Hülye vagyok még az ilyen alapdolgokhoz is...
  • lucifer9393
    #35281
    Ja, most is az. Lehet az én böngészőm szarakodik... Safari
  • Coolfire
    #35280
    Az előbb meg icipici volt...
  • lucifer9393
    #35279
    Nem lett ez a banner kicsit nagy?
  • Coolfire
    #35278
    Akkor már nem is Sims lenne.:)Játssz akkor valamelyik klónjával,van egy pár.:)
  • lucifer9393
    #35277
    Igazad lehet, de egy kis komolyság bőven elférne a játékban attól még. ha nem 18+, akkor legalább 16.
  • Coolfire
    #35276
    Szerintetek hogy a bánatban adtak el belőle több mint száz milliót?Úgy,hogy nem rétegjáték,hanem minden korosztálynak jó.
    Luci amit leírtál,abba ez a franchise totál belebukna.Itt van egy 13 éves recept,ezen nem fognak változtatni.