44547


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #35355
    Egyébként gondolom a 2. rész miatt írtad, mert ott ugye tiniként lehetett jelentkezni az egyetemre, de ne felejtsd el, hogy rögtön a kolesz előtt egy jó kis cutscene-ben felnőttek :)
  • Coolfire
    #35354
    Csak a tinikor kitolódása miatt írtam.Hogy nekem is legyen már valamennyi igazam.
  • lucifer9393
    #35353
    Nem értem, ezzel mit szerettél volna mondani. Az volt a bajod, h. a tini életkorú simek nem mehetnek egyetemre. Nem is, mert a játékban a tini kor a középsuliva végződik. Onnan felnő a gyerek, és mehet akár egyetemre is. Nem is értem minek ide a tudományos definíció. Itt nem a másodlagos nemi jellegről van szó. Hanem arról, h. felsőoktatásba, csak felnőtt jelentkezhet. (biztos vannak kivételek, meg született zsenik, de ez az elfogadott általános fáma)
  • Coolfire
    #35352
    Egyébként én vagyok a 700-dik barátja a játékban!Ha visszaigazolt.
  • Coolfire
    #35351
    Már nem egészen csak a másodlagos nemi jelleg teljes kialakulásakor beszélünk a tinédzserkor befejeződéséről-ami valóban 18 év.

    De tudományosan:

    "A kamaszkor (serdülőkor / pubertáskor / tinédzserkor) 10-14-től 18 éves korig terjedő életszakasz, átmenet a gyermek- és felnőttkor között, melynek során a nemi hormonok elkezdik működésüket, kialakulnak a másodlagos nemi jellegek, párhuzamosan jelentős pszichés változások következnek be.
    A fiatal ekkor kezdi formálni saját véleményét, ízlését, a legtöbb gyerek ekkor próbálgatja az önállóságot. A serdülőkor kezdete és vége a történelem során eltérően alakult. A pubertás időszaka napjainkra jelentősen meghosszabbodott, egyrészt korábban kezdődik, másrészt huszonéves korig is elhúzódhat, a változás időszaka akár 10-12 évre is nyúlhat. A korábbra tolódás oka feltételezések szerint a boltok polcain lévő mesterséges adalékanyagokkal teletűzdelt élelmiszerekben, a későbbi befejeződés oka a társadalmi változásokban keresendő."

  • Coolfire
    #35350
    Jájj,hogy néz ki azzal az övvel..
  • lucifer9393
    #35349
    A tini simek kb. 13,14-18 évesek. Logikus, hogy csak 18 után, vagyis fiatal felnőttként jelentkezhetnek felsőoktatásba.
  • Mike
    #35348
    master controller, age, 0

    de ha nem akarsz csalni, life fruit, azt ehetei a gyerek is
  • Ironman2
    #35347
    Tessék Coolfire,itt vannak a csajaid:

  • Coolfire
    #35346
    Én direkt epikusra állítottam az életkort,hogy kiélvezhessem a gyermek és a tinikort.Csak mikor kiderült,hogy tinikortól mehetnek egyetemre-ami,mint látjuk nem igaz-tortával megnövesztettem az egyiket.Azt már nem tudom visszacsinálni sehogysem,mert a tárolós másolat is mostani.:(
    Úh. 2 gyermek,1 tini és egy zigóta van.:))
  • Coolfire
    #35345
    Nem problémázok,csak megemlítem.Tudom hogy az,de most az adblockkal jó.Valami reklámcsík buziskodik.
  • Coolfire
    #35344
    Ezt nem értem..Milyen 16 évről beszélsz?
  • Mike
    #35343
    miért, a kölkök aranyosak. A 2-ben saját hangjuk is volt, most ezt lespórolták

    Rebellis tini simem tök jó, kint mászkálhat bármikor nem jön érte egyből a köcsög rendőr
  • Mike
    #35342
    tiszta téesz
    így is állandóan növényt kell termeszteni boldog-boldogtalannak, ha nem akar szar kaját enni, nem akar szar piát kotyvasztani (mixer és bor ja nektár)
    miért nem árulnak minőségi alapanyagokat a boltban? vagy lehetne zöldséges npc sim is, aki farmerkodik, és mondjuk lehetne a gyümölcsöséből lopni
  • Mike
    #35341
    ilyeneken nem kellene problémázni, az sg is bugos
  • lucifer9393
    #35340
    Miért mehetne egy 16 éves egyetemre?
  • Coolfire
    #35339
    Hogy kapják be..

    "Korábbi állításokkal ellentétben, tinédzserkorú Simek nem mehetnek egyetemre.
    Csak fiatal felnőtt, felnőtt és idős Simek járhatnak egyetemre."
    mysims.hu

    Ezért szenvedek a kölkökkel?
  • Coolfire
    #35338
    A kedvenc producerem felrakta az egyetemi koleszt.Már le lehet tölteni,de nem fog menni.:)
    Itt.:)
  • Ironman2
    #35337
    Sőt esküszöm meg se jelent a hsz,mert nem is láttam elötte,de mindegy.Vannak furcsaságok,már másik topikban is irják.Amúgy megint nézegettem az Egyetem videót,nem tudom hogy oldották meg hogy az épületek csak az egyetemvárosban fognak müködni teljesen.Más városba ha lerakjuk,csak nyúljárat lesz.Szerintem kizárt dolog hogy nem lehet átvinni bizonyos épületeket majd.
  • Coolfire
    #35336
    Nekem sem,sőt a rejtettet és a spoilert sem nyitja meg.
  • Joschka
    #35335
    Sims 3 Egyetemi évek infók:

    Mint már tudjátok, lesz jó néhány új, termeszthető növény a kiegészítőben. Néhányat nem tudtunk lefordítani, ezeknél zárójelben jeleztük, hogy maga a név nagyjából mit jelent.
    áfonya
    bazsalikom
    bumbleleaf (döngicsélő fű)
    kamilla
    fahéj
    csipkebogyó
    cortado kávébab
    kona kávébab
    maui kávébab
    midnight Bean (éjféli kávébab)
    szentperjefű
    greenleaf (zöldlevelű növény)
    ginzeng
    levendula
    édesgyökér
    Wonderpetal (csodaszirom)
    borsmenta
    fagyöngy
    tiltott gyümölcs


    (mysims.hu)
  • Ironman2
    #35334
  • Joschka
    #35333
    Kikérem magamnak....én ezt úgy hánytam bele a topikba!
  • Ironman2
    #35332
    Nem az én hibám! Valami nem okés,nem jelzi ki az új hozzászólások számát.2-szer nem eshetek ugyanabba a hibába.Pont én ne olvasnék vissza? Először magamat okoltam érte,aztán most jövök rá hogy zür van az Sg bolygórendszerben
  • Coolfire
    #35331

    #35287
    Pedig ezt nem könnyű,nem észrevenni.Drusza teleszarta vele a topikot.:)))
    #35212

    Hűűű...te tényleg nem olvasol vissza..
  • Ironman2
    #35330
    Na azért még a való életből is lemajmolnak mindent!
  • Ironman2
    #35329
    Gangnam Style az Universityben! 2.27 percnél járja a Láma!

  • Ironman2
    #35328
    Növénysim!

  • TaffetaGolem
    #35327
    engem inkább csak a virág simek érdekelnek. jó pofa az amit olvastam az egyetemi évekről, de inkább az érdekel, hogy több generációt felnevelni és minden életre szóló jutalmat teljesíteni.
    nem lehet külön letölteni csak a virág simeket?:D

    mindenkinek ilyen bugos szokott lenni a játék?
  • Mike
    #35326
    szerintem olyan lesz mint a 2, tehát nem

    lesz egy-két bug még, mielőtt újrarakod inkább kérdezz :)
  • TaffetaGolem
    #35325
    köszi a segítséget. nem akartam, hogy még egy ehhez hasonló előforduljon és mivel még nem játszottam sokat gondoltam nem baj ha újra kezdem, hátha megoldódik a többi gondom is. nem tudtam, hogy nem működik a bentlakásos suli.. köszönöm a segítségedet!

    azt még megtudjátok mondani, hogy a university hogyan fog működni? az új városban lesznek felnőttek is?
  • Mike
    #35324
    na, amíg nem írogattok, pár új kép

    így kell nagyit lecsapni


    a nagyi buliján van aki megfagy, van aki össze-vissza veri magát a forgó gömbben. ez biztosan fájt


    ez meg egy korábbi kép, amikor az egyik látogató aranyat ért (kár hogy nem lehetett eladni kilóra)

  • Mike
    #35323
    ja és 3 nap múlva nyár van, ehhez képest néha 20 fok van, néha -7, a növények nem nőnek, mert téli álmot alaszanak, tényleg jó ez a tavasz, le is veszem 3 napra, a nyarat meg meghosszabítom
  • Mike
    #35322


  • Mike
    #35321
    Love day-en milyen extra dolgot lehet csinálni?

    Ha a tinimet elrabolta az ufo, annak milyen következményei lehetnek? A tinik nem lesznek terhesek, ugye? :)

    Miért van tavasszal is -7 fok? Simem anyja fürdőnacis bulit szervezett, ahol is a simem megfagyott :DD
  • Mike
    #35320
    ha sok kis packge file-od van a mods mappában, azokat is érdemes 4-5 nagyobba összepakolni az sims3 package editorral. nekem több mint 2 giga van, 18 perc volt a betöltés, állandóan volt a szaggatás, soxor már játszhatatlan szinten. összeraktam úgy kb 10-15 nagy file-ba, azóta sokkal gyorsabban fut, ésa betöltés is csak 6 perc
  • Mike
    #35319
    ez ilyen bugos
    emiatt nem kell felrakni az egészet újra, max indítasz egy új játékot, új helyszínen.
    másik fontos, hogy mindig ments, és mindig új néven

    a gyereket meg ne küldd bentlakásos suliba, mert nem jön vissza.
    ellenben a simed elmehet hétvégére egyedül hagyva a kölyköket, az már normálisan működik.

  • Mike
    #35318
    nekem is tetszik. remélem nem csak ez az egy helyszín lesz
  • Mike
    #35317
    legkényelmesebb ha leteszel egy előre elkészített nektárkészítő farmot a saját városkádban, aztán ott tudsz tanulni, vásárolni

    ha mégis elutaznál Franciaországba, akkor utazás előtt mindenképpen ürítsd ki a levelesládádat
  • Mike
    #35316
    olyat csak a farcry-osok tudnak animálni