44547


no-warez.gif
  • Mike
    #35595
    very nice illetve great meg a jobb minőségűből. bár ha belegondolok, elég ha a tünde ülteti el, nem is kell hozzá bloom
  • Mike
    #35594
    nem lehetne a szövegdobozban lévő play with life feliratot halványítani? egyszerűen olvashatatlan rajta a szöveg miközben írom.
    baromi idegesítő
  • Mike
    #35593
    köszi :) aranyos vagy de ismerem. nem egy simem termesztett már perfect minőségű növényeket

    úgy van hogy normal, nice, very nice, great, excellent, outstanding, perfect
    nem tudom magyarra ezeket mire fordították

    a tündék a normal növényből excellent vagy outstanding-et tudnak varázsolni a bloom-mal ami magyarul talán kivirágoztat lehet
  • Mike
    #35592
    Nem tudok elutazni Egyiptomba
    a töltés felénél lefagy
  • Ironman2
    #35591
    Amúgy itt a mod ami előhozza a buydebugot,nem kell irogatni állandóan:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=419129
  • Ironman2
    #35590
    Amúgy ha elültetsz egy normál minőségü termést,akkor jó minőségü termése lesz.Ha azt is elülteted,akkor nagyon finom minőségü termés lesz.Nemtudom meddig van fokozva,de vannak jó drága minőségü gyümölcsök is.Főleg ha nektárat is kutyulsz ezekből a nektárkészítővel,akkor nagyon jó,és drága italokat lehet készíteni
  • Mike
    #35589
    Volt amikor csináltam, de mindig nagyon egyedül érezte magát, meg az istálló nagyobb volt mint a ház, szal neki most nem fogok
  • Ironman2
    #35588
    Majd bővítem a ranchot,egyenlőre most ennyire futotta,tavasszal nagyon szép lesz majd.Hátul lesznek a szőlő ültetvények,és a gyümölcsfák
  • Ironman2
    #35587
    DDDnekem a zombik bejöttek játékgépezni.ilyen félkarú rablót leraksz,máris ugranak rá a simek,ezt jól megcsinálták,mint a fagyigépet,azt se birják nélkülözni.bejött a 3 zombi,és lerohanta a játékgépeket a pincében:

  • Ironman2
    #35586
    Amúgy a lovadnak csináltál külön istállót? Bemegy oda?
  • Mike
    #35585
    én utálom körbekeríteni a telket, de miután a kóbor kutya bejött a medencémben úszni, meg állandóan láb alatt volt, meg a mosómedve, meg a paparazzi csaj, inkább bekerítettem
  • Ironman2
    #35584
    pfff,van kis park,meg egy kávézó,meg Tara Karaoke barlangja,meg Murivár raktárépület,ha jól emléxem rá,de mondom ha bemész a városszerkesztőbe játékon belül,akkor menj a közösségi épületekhez,és ott keresd meg a Vár a szinpad ikonjait,azok az épületek lesznek
  • Mike
    #35583
    az unicornisom vmiért nem tud labdázni
    állandóan az a baja, hogy nincs elég hely, holott van bőven
    az eddigi lovaimnak ment, ennek most vmiért nem
  • Ironman2
    #35582
    Hoppá,nem bejöttek a zombik!

  • Mike
    #35581
    és ez milyen típusú helyszín, meg tudod mondani?
  • Ironman2
    #35580
    Jól érzi magát a paci,el is aludt:

  • Ironman2
    #35579
    Na beköltöztem a ranchra,és meghozták a lovamat,amit örökbefogadtam.Még csikó,Pék Csillagom a neve:

  • Ironman2
    #35578
    le kell rakni ahhoz olyan helyszineket amik a Vár a szinpaddal jöttek,mert azok kellenek hozzá.Van park,meg kávézó,majd meglátod az ikonját a világszerkesztőbe ha kilépsz.Rámész az ilyen telekre a simmel,és ott találkozol egy tulajdonossal,odamész,és nála lehet jelentkezni.5 ilyen helyszin van,de én raktam le 8-at is
  • Ironman2
    #35577
    Viszont lett mégegy hasznos funkció,ha valaki dombot épít a telkére,akkor automatikusan kiszinezi azt a játék:

  • Mike
    #35576
    szerintem már az alapjátékban sem feküdtek egymás ágyába, és ahogy néztem tényleg lehet saját szoba, csak nem tudom az mire jó
  • Mike
    #35575
    hogy lesz az simből artista vagy bűvész? be kell jelentkezni a városházán?

    kék hajú kölköm már elérte a 10-es szintet Alkimista karrierben, kell neki vmi új
  • Ironman2
    #35574
    igen,mint a 2-ben.név szerinti szoba van,ezt már az egyetemre csinálták meg.az ágyat nem néztem,de állítólag már az is név szerint van (mondjuk idáig is volt,de most konkrétan ki lehet jelölni)
  • Ironman2
    #35573
    Olyan is előjött hogy valamelyik családtagra rámegyek,és a ló képe jelenik meg alul,vagy ki lehet mindenkit jelölni egyszerre is,de ez hiba
  • Mike
    #35572
    és ez miért jó? többiek nem mennek be?
  • Ironman2
    #35571
    Olyan bugok jöttek elő hogy ihaj!!! Kilukad a fal építés közben:

  • Ironman2
    #35570
    Tök jó,majd nekem is lesz unikornisom
  • Ironman2
    #35569
    Amúgy ki lehet már jelölni mindenkinek saját szobát,ha rá kattintunk az ajtóra,és ott személyesen is meg lehet határozni hogy kié a szoba.
  • Mike
    #35568
    tessék nappal



    egyébként nem igaz, hogy a sim soha nem néz ránk, itt pl. ADJ KAJÁÁÁÁT!
    eléggé felnéz :))
  • Mike
    #35567
    nem
    az unicornis így ragyog éjjel és nappal is
  • lucifer9393
    #35566
    Ahogy látom Moonlight fallsban mások a fényviszonyok. Modot használsz, vagy állandóan telihold van?
  • Mike
    #35565
    na ezt is megnéztem :)
    szerintem egész sok újítás lesz benne, ami tetszik
    jó kis kieg lesz, csak milyen izomgép kell majd hogy fusson, meg mondjuk ne legyen az egész város totál kihalt mint most
  • Mike
    #35564
    ez nagyon jó volt, ilyen képaláírások kellenek még
  • Mike
    #35563
    szép az unicornis éjjel



    az más kérdés, hogy emlékeim szerint a sim nem tudja azonnal szőrén megülni a lovat, csak lvl5 lóvagló tudás után, ha jól emlékszem, ehhez képest neki simán sikerült, bár lehet, hogy a tündék sok mindent tudnak amit az emberek nem

    azt is észrevettem, hogy a elixir boltban sokkal gyorsabban lehet tanulni, rebellis simem gond nélkül töltötte ott az éjszakáit, a zsekák nem háborgatták egyszer sem

  • Mike
    #35562
    Ezt a vágyat hogy lehet teljesíteni, ha saját unikornisa van az embernek?

  • Mike
    #35561
    én itt lakom
    korábban meg kissé délebbre, ahol szintén van medence

  • Ironman2
    #35560
    Jo nagy budi,hehe
  • Ironman2
    #35559
    Hát most építés modban nem lehet beszélgetni,de látom amit irkálsz! Hol van az a tetü nektárkészítőgép?
  • Joschka
    #35558
    Bementem a játékba!
  • Joschka
    #35557
  • Ironman2
    #35556
    Én meg építem a vidéki ranchomat.