44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #35955
    Mindenkinél van ilyen szines ábra ha rámegyek az egyénre,és benne egy szám,az mit jelöl?
  • Ironman2
    #35954
    Király az Egyetemváros!!
  • Ironman2
    #35953
    nálam jó minden,az órarend is! nem kellett semmit se kipakolnom a játékból,és még tesztet se kellett irnom,egyből mehettem az egyetemre,mivel a csaj már diplomás alapból
  • Joschka
    #35952
  • Gólya #35951
    simlish :)))
  • lucifer9393
    #35950
    Ja, ha csak művészetek, akkor az kicsit változtat a helyzeten. A "fine arts" művészetek hmmm oké, EA :D
  • Joschka
    #35949
    Tök állati, hogy így mondjam az egyetemi kieg...rengeteg az újdonság, egyetemvárosban pedig nyüzsögnek a simek.

    Helyesbítek: Csak olyan szak van (legalább is a magyar verzióban), hogy Művészetek! Melybe bele tartozik a gasztronómia is (nektárkészítés), így majd diplomás (édes ízű) lőre gyártó is lehet egy sim.
  • lucifer9393
    #35948
    Na hogy megy az egyetemista életetek? Én egy időre hanyagolom a szériát, megjött a Tomb Raider, és el vagyok varázsolva :)

    Egyébként vicces, hogy beletették a "szépművészetek" szakot, ráadásul major szaknak Lehet amcsiföldön egy képzőművész diplomával el lehet helyezkedni, de mutassatok itt nekem egy embert, aki egy ilyen diplomával képes a szakmájában elhelyezkedni.
  • Era40
    #35947
    a picsába..milyen idegen nyelven beszéltek?:))))
  • Mike
    #35946
    valszeg ja
  • Mike
    #35945
    ergo ha a simgyerekemet elküldöm az egyetemre, akkor nem lesz órarendje, a jó sok cc-m miatt
    miért nem képes a hülye EA egy cc validáló vackot kiadni
    igaz elcsesznék azt is
    a hivatalos pattern szerkesztőjük is szar
  • Mike
    #35944
    kiszedtem a mastercontrollert, erre a tini simemet már kétszer elkapta a rendőr, mert kint mászkált éjszaka
  • Joschka
    #35943
    Körülbelül...arra.
  • Ironman2
    #35942
    Tőlem ilyet aztán ne kérdezzél! Nem is játszottam vele.DD
  • kem001
    #35941
    De amúgy nem értem.. Ha kiveszem fix-eket, amire gondol, és megjavul, de ha újra visszateszem, megint nem lesz jó?
  • Era40
    #35940
    megvárom amíg megjavul teljesen..majd csak akkor "szerzem" meg az egyetemet:))
  • Joschka
    #35939
    DDD
  • Ironman2
    #35938
    huha! akkor itt zavar lesz az erőben!
  • kem001
    #35937
    Szerintem azokra gondol..
  • Ironman2
    #35936
    Nem is,mert az Xilasims volt!
  • Ironman2
    #35935
    nem mondod??? amúgy milyen modok maradtak benne hogy müködjön?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    KT fixet ki kell venni?

  • kem001
    #35934
    Meg én.. Na majd este ránézek ezekre..
  • Joschka
    #35933
    Köszi a hírt. Az egyik, aki szólt nekik én voltam...DDDD
  • Ironman2
    #35932
    Többen jeleztétek, hogy miután egyetemre külditek a Simeteket, nem jelenik meg az órarendje. Ez hiba, a beiratkozáskor automatikusan adja a játék.
    Legnagyobb valószínűséggel az okozza, ha vannak modok/hackek a játékotokban az első indításkor, ezeken belül is a Store fixek problémásak (nem a hivatalos patchek, hanem a nem hivatalos, prémium tartalmakat javító package fájlok). Akiknél eddig megoldottuk a problémát, ezek a fájlok okozták a hibát.
    Megelőzés: az Egyetemi évek telepítése előtt távolítsatok el minden modot a játékotokból (ez egyébként is célszerű patch vagy kiegészítő telepítése előtt).
    Ha már fennáll a probléma, lépjetek ki a játékból, zárjátok be az Indítópanelt. A hiba sajnos játékon belül nem javítható.
    1. Szedjétek ki a teljes Mods mappát.
    2. Indítsátok újra a játékot. Ha a saját Simeteknél megjavul a hiba, lehet tovább játszani, ha nem, nézzétek meg egy új családnál. Ha náluk jó, akkor a saját Simeteket küldjétek haza az egyetemről, majd írassátok be újra.
    3. Amennyiben az előző nem vált be, szedjétek ki a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 mappát.
    4. Indítsátok újra a játékot. Ha megjavul a hiba, akkor a korábban kimentett The Sims 3 mappából tegyétek vissza az új mappába a Saves mappát.
    5. Ellenőrizzétek, így működik-e. Ha nem, akkor nézzétek meg egy új családnál. Ha náluk jó, akkor a saját Simeteket küldjétek haza az egyetemről, majd írassátok be újra.
    6. Ha működik az órarend, elkezdhetitek visszapakolni a The Sims 3 mappába a többi dolgot. Kezdjétek a DCCache mappával, a ccmerged.package fájllal a DCBackup mappából, valamint a következő mappákkal: Worlds, Library, SavedSims és Downloads, illetve a userpreset.package és options.ini fájlokkal. Célszerű a modok/hackek visszapakolása nélkül indítani a játékot,hogy ellenőrizzétek, még mindig működik-e.
    7. Ha van órarend, de nincs teljesítmény mutató, használjátok a resetsim kódot.
    mysims.hu
  • Era40
    #35931
    jesszus..én még csak az évszakokkal ismerkedem..asszem várok még az egyetemmel..kihagytam pár hónapot
  • Joschka
    #35930
    Na, most legalább már az van ki írva, hogy:

    Hallgató

    A tanév órái befejeződtek, hamarosan érkezik a bizonyítványod. Haza érve ne felejts el beiratkozni a következő félévre.

  • Joschka
    #35929
    Tök jól néz ki!
  • Coolfire
    #35928
    No,micsoda mozit kapunk ma.:)




  • Joschka
    #35927
    Egyenlőre semmi, asszem most hogy ki szedtem a modokat előbb újra rakom az egyetemet.
  • Joschka
    #35926
    Megpróbálom...
  • Joschka
    #35925
    Azt kéne berakni: Errortrap és overwatchot?
  • Coolfire
    #35924
    Hopszika..ez megint bug,mint anno a gyűjteménynapló?Akkor megint ütközés van.Egy overwatch errortrap páros?
  • Aragorn831109
    #35923
    Úgy néz ki, gyakori hiba, egyelőre ennyi használható van:
  • kem001
    #35922
    Nálad legalább működik. Nálam üres az órarend.
  • Coolfire
    #35921
    Hajrá!
    Állíts be valami időmérőt,nehogy elaludj!
  • Coolfire
    #35920
    Páze...2 percet még várhattál volna,s kiokosítalak.:))
  • Coolfire
    #35919
    A simcsalád is ennyi..2 szülő 6 gyerek,és a kutya.
  • Coolfire
    #35918
    Megvan az:




  • Joschka
    #35917
    No, pihizek egyet éjfélig, mert akkor lehet indítani a simcity-t.
  • Joschka
    #35916
    Ezt írják az órarendről a mysims.hu oldalán:

    "A felhasználói kezelőfelület egy új, egyetemi panellel (fülecskével) bővül, ahol láthatod Simed órarendjét, illetve azt, hogy halad a tanulmányaiban."