44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #36997
    Remélem lehet mondani majd a kokasnak, amikor sokat üvöltözik, hogy: Kussoljá mááááár!!!!
  • Joschka
    #36996
    Hát én ezzel az egyel jól el vagyok már vagy ezer éve...könnyebb vele bírni...DDDD
  • Ironman2
    #36995
    Vagy meghagyom őket had éldegéljenek,és csinálok egy új karaktert.Az lesz a legjobb szerintem.
  • Ironman2
    #36994
    Lehet én is megállítom az öregedést a játékban,igy nem fair hogy sokmindent nem tud kitanulni a csajom.Lehet hogy ezentúl csak 1 karakterre fogok koncentrálni én is
  • Joschka
    #36993
    Szerintem ez már régebb óta benne volt, mint lehetőség. De én is csak a diploma megszerzése után találtam erre rá.

    Sötét este próbált a simem csendéletet festeni...olyan is lett!DDDD
    Na, gondoltam ezt a módszert akkor ki próbálom tájképpel is...És be is jött!!!hehe
  • Ironman2
    #36992
    Bakker,ezt nem is tudtam.Én úgy voltam evvel a festéssel hogy előre beállított képeket fest le.Van még új a nap alatt
  • Ironman2
    #36991
    Na pont ezért csodálkoztam rá,mert tényleg azt a tájat festi le.DD
  • Joschka
    #36990
    Az a röhej az egészben, hogy csak rögzíted a festeni kívánt témát a fényképező móddal és a simed akkor is azt fogja lefesteni még ha pont háttal van a témának! Kifordított szimuláció!!!!!
  • Joschka
    #36989
    Így lehet tehát a csendélet opcióval tájképeket is festeni...Tök jó.
    Már 6-os szintű ecset mahinátor amúgy a simem.hehe
  • Joschka
    #36988
    Hát először is ki választom a csendélet opciót...utána meg ki választom a nekem tetsző vászon méretet..erre elő ugrik a fénykép készítési mód. Majd megkeresi a lencsével a megfelelő témát, azt "Klatty",és már mehet is a mehet.
  • Ironman2
    #36987
    Ezt hogy csinálta???
  • Joschka
    #36986
    Itt éppen "nagyban" dolgozunk...(Amúgy úgy írja alá a műveit, hogy: Pictor Hügó!!)DDDD

  • Joschka
    #36985
    Mivel hogy a simem le diplomázott művészetből és most már szabadúszó diplomás festőművészke lett, tudod mikor ül be még egyszer az isi padba.DDDDDD
  • Coolfire
    #36984
    Igen,és ez a foskupac rengeteget zabál.2-3 GB már elég,de az ideális legalább 4.Hülyeség amit írnak(1-1,5GB),mert ahogy gyarapszik,úgy nő a gépigény.
  • Ironman2
    #36983
    Hát az nagyon gyér
  • Coolfire
    #36982
    Ha 2GB lenne,nem sírnám tele a topikot.:)
    Csak 1GB van..
  • Coolfire
    #36981
    Játszottam anno 1GB RAM-mal-középgrafon,de akkor még kevéske cucc volt hozzá.Azóta 30GB lett.:)
  • Ironman2
    #36980
    2 gb ram az kevés hozzá,ahhoz vissza kell venni szinte mindent a beállításoknál
  • Gólya #36979
    jaja...nem cserélnék veled...

    nekem az szimpi, mert rengeteg feladat van, amit meg lehet csinálni, keresgetni, kísérletezni, hogy lesz jó
    de Joschkának igaza van, hogy inkább azok a dolgok érdekesek, amik jönnek a kieg-ekkel (az egyetem maga, mint akció engem se fogott meg)
  • Ironman2
    #36978
    A többi kieg hanyagolható szerintem,bár sok interakció akkor nem lesz elérhető,de a superpatch az kárpótol mindenért
  • Joschka
    #36977
    Próbáld ki és meg fogod tudni...legfeljebb majd fapados beállításokkal megy, ha másként nem.
  • Ironman2
    #36976
    A Pets is 100 százalék,azt mindenképpen rakd fel!
  • Coolfire
    #36975
    Jól megszívattak...mindben van valami ami kellene..de annyit nem bír el a gép.Azon is filóztam,hogy csak az expansionokat teszem fel,de szerintem az is kifekteti.
  • Ironman2
    #36974
  • Coolfire
    #36973
    Te tudod,hogy milyen kiadásom van/lesz.Meg amúgy sem tudok a pénzemre vigyázni.:)
    Pont a VK?
  • Joschka
    #36972
    Én meg most olyan várost...(várost?!...inkább falut) fogok készíteni, hogy ihaj...lelki szemeim előtt már reggel óta lebeg, hogy az egész miként nézzen ki, úgyhogy míg meg érkeznek a baromfi udvar lakosai, addig azzal fogok foglalatoskodni.
  • Coolfire
    #36971
    Én meg a házakra értettem.:)
  • Gólya #36970
    jó...majd ha kész, hozom
  • Gólya #36969
    az írást én a kényszervegetarianizmusra vonatkoztattam...:)))

    kérdésre: talán A világ körül...
  • Joschka
    #36968
    Az egyetemben is sok jó cucc van (no, nem az egyetem miatt!) szóval azt is érdemes szerintem felrakni. Meg a Természetfelettit, mert abban vannak a gombák, méhek. Szóval ezeket talán.
  • Coolfire
    #36967
    Nekem is elég egy kis házikó,nem is tervezek csak 1-2 simet.A nagycsalád az jegelve van egy másik partíción a komplett játékkal együtt,ahhoz nem nyúlok.
    Egy teljesen új játékot akarok kezdeni,ergo jó lesz a kis házikód is.:)
  • Coolfire
    #36966
    Most nem volt gépem majdnem egy hétig,most szaladtam át majdnem 400 hsz.-en.Örültem,hogy nem folyt ki a szemem mire végignyálaztam,nemhogy jegyzeteljek.:)
    Egyébként melyiket lenne érdemes az alp mellé feltenni szerinted?Az Évszakok az 100%,a másikat nem tudom..
  • Gólya #36965
    pfff...ejnye...háztartási napló?
  • Coolfire
    #36964
    Nagyon nagy divat lett,hogy "nem esszük meg aminek arca van",de érdekes módon a hal mégis belefér.Nálunk is sok a divat vega.
    Általában én is vegetáriánus vagyok a hó közepétől..
  • Gólya #36963
    volt már itt egy csomó kép...Joschka is tett fel, Swen is, én is...azt hiszem talán Kem és Luci is...nem jegyzetelsz:)

    mondjuk olyantól kellene kérned, aki nem használ custom cuccot

    majd ha kipofoztam a házikót, megmutatom...bár az nektek nem jó, mert az én simem egyedül van, meg inkább a kisebb házakat favorizálom (talán ha lesz hangulatom, megcsinálom a nagyobbat is - alap van hozzá, csak kicsit igazítani kell rajta)
  • Gólya #36962
    de azért ha a tálon van elkészítve, ők se tiltakoznak...
  • Coolfire
    #36961
    Nekem is kellene egy kis berendezett parasztházikó.Nincs valamelyikőtöknek?
    Csak az alapot akarom felrakni és max. 1-2 kieget,mert jelenleg nagyon zsenge a gép.
    Még egy XP partíciót is csinálni kellett neki.
  • Gólya #36960
    első:)
  • Coolfire
    #36959
    Nem hiszem,hogy annyira állatvédők/vegák,-mondjuk sok nőnemű van a TSS-nél,de inkább a PEGI-re tippelek.
  • Coolfire
    #36958
    Lábasjószág?
    Mert lába van,vagy lábasba való?