44547


no-warez.gif
  • Era40
    #37159
    kutyákat imádom..a macskákkal vannak fenntartásaim..
  • Gólya #37158
    én nagyon szeretem őket...kutyákat is, csak az ismeretlenekkel szemben fenntartásaim vannak:)
    múltkor jöttem haza, egy ismerős épp pakolt valamit kifelé az udvarukról és nyitva volt a kapu...a kutyájuk meg persze azonnal ki az utcára - a srác észrevehette rajtam, hogy nem kerek a dolog, mert mondta, hogy nem bánt...visszakérdeztem, hogy a kutya is tudja ezt vajon?:)
    mondjuk így talán nevetséges, de egyik szomszédomat pl. gyerekkorában pont a saját - egyébként teljesen szelíd - kutyájuk harapta meg nem is kicsit (jó, biztos kellett hozzá provokáció a részéről, de azért csak úgy vagyok vele, hogy kiszámíthatatlanok...de majd jön a Góré és lehurrog, hogy nem is:DDD )
  • Era40
    #37157
    egyszer kipróbáltam..sosem lesz többet lovam:))én befogadtam az unikornist is..mentsen meg az isten tőle mindenkit.))))
  • Era40
    #37156
    *kutyával
  • Era40
    #37155
    a ló nagyon gázos..sokkal sokkal többet kell vele foglalkozni,,mint a macskával és a kutával-....együtt..
  • Era40
    #37154
    mondjuk..én nem vagyok macskapárti. sőt..szégyellem is..de utálom a macskákat..
  • Gólya #37153
    én még eztán akarok beszerezni egy lovat, csak megvárom, míg ezek az aprók felnőnek...helye már megvan
    no meg azt is meg kell érni, hogy a simem végre lépjen előrébb, mert most nagyon kevés ideje van...ott vannak a tyúkok, kiscsibék is:)

    tényleg...Riska nem lesz?
  • Era40
    #37152
    egyébként én is kipróbáltam a lovakat.. tök jó érzés..de mégis valahogy..tök sok..mást nem csinálsz csak a lovakkal foglalkozol.nincs időd semmire..gyorsan el is adtam..
  • Gólya #37151
    tényleg annyira tündériek tudnak lenni...a cica pl. teljesen úgy viselkedik, mint egy igazi cicc:)
    múltkor Iron tett fel képet a ciccekről..egyik pont úgy görbítette a hátát, mint Lilike szokta (a fiamék cicája):D

    így most nem mehet kettesben a játék, csak alap sebességgel játszható - de megéri, mert tényleg aranyosak az apróságok:)

    meg ugye amíg picik, hurcikálni kell őket, mert a lépcsőn nem tudnak közlekedni...no de majd megnőnek egyszer:)
  • Ironman2
    #37150
    De aranyosak! Asszem lecserélem a lovaimat majd.Nekem nem jönnek be a lovak!
  • Era40
    #37149
    tényleg számít..hogy kinek mi a véleménye??
  • Era40
    #37148
    édes pofa..ez a két állat..:)
  • Era40
    #37147
    hozzáteszem..legyél segítőkész..még ha mindennek meg is van a helye..én is mindig kétségbe voltam esve..ha nem működött a játék..és ti..mindig segítettetek
  • Era40
    #37146
    nekem egy kutya van-.meg egy gyerek...de így is kapkodom...
  • Gólya #37145
    amikor két ilyen picurnak nem elég egy ekkora nagy udvar:



    és amikor világgá mennek:


  • Ironman2
    #37144
    Senki se mondta hogy nem segítünk,csak mindennek van helye.D
  • Era40
    #37143
    fúú...én nem vagyok ennyire ellenséges....én ilyen kis segítőkész kis lófasz vagyok...nekem is jólesik..ha segítenek......
  • Ironman2
    #37142
    Era! A szabály az szabály! Be kell tartani! Aki megvette a játékot,és kiegeket eredetiben,az nem fogja jó szemmel nézni hogy itt kalózkodunk.Hidd el nagyon sokan olvassák a topikot azok is akik nincsenek az Sg-re beregisztrálva,mert anélkül is lehet olvasni a Sims3 topikot,nem kell ahhoz reg.Ide nem teszünk fel warez témában kérdéseket.Ha én lettem volna a Hg,akkor törlöm minden olyan hsz-t ami erre vonatkozik,akár udvarias volt,akár nem.Köszi!
  • kem001
    #37141
    Az lehet, de nem hiába van 2 topik.. Másik topik direkt erre a warez-re lett kitalálva. Mellesleg....DDD
  • Era40
    #37140
    van hogy én is rinyálok mindegyik oldalon,ha nem tudok továbblépni..és ti..segítetek
  • Era40
    #37139
    szerintem..tök normálisan kérdezett..
  • Joschka
    #37138
  • Era40
    #37137
    szabad vagy nem..ez is olyan hülyeség..egymás közt vagyunk..emberileg..
    normálisan
    ...ennyi..
  • Era40
    #37136
    a baj az..hogy nem tudok neki segíteni.. a rosseb enné meg..
  • Era40
    #37135
    ne bántsd..tök normálisan kérdezett.. én ezt nagyon tolerálom...
  • Gólya #37134
    de ha nincs bejelentkezve, hogy írhat akár ide is hsz-t?
  • Coolfire
    #37133
    Itt nem szabad.
  • Coolfire
    #37132
    Akkor nem voltál bejelentkezve,mert nincs és nem is volt baja egész nap.
  • Diego85
    #37131
    kösz, még jó hogy azzal kezdtem, hogy nem jött be a warez oldal eddig, ezért "bátorkodtam" itt megkérdezni
  • Coolfire
    #37130
    Én ma kuncogást adományoztam az egyetemnek.:)Rendesen hangulatjelzőt és 50 simit kapott a simem.:))
  • Coolfire
    #37129
    Írd a másikba.
  • Era40
    #37128
    Nekem is laptopon fut a játék,de ilyen gondom nem volt..esetleg egy videókártya frissítés?? Nekem azzal volt problémám..Meg hát..az is lehet..józan paraszti ésszel gondolkodva...Hogy esetleg valamelyik kiegészítő hibás..Csak azért gondolom ezt,mert anno az asztali gépemen volt ilyen..Beléptem a család létrehozás menübe,és tök fekete halál lett a gép..és mint kiderült,hibás volt az alapjátékom.. De majd a fiúk talán többet tudnak segíteni..
  • Joschka
    #37126
    Már csak egy nap a Szigetvilág trailer-ig.

  • Joschka
    #37125
    Na, ezért is szexi!
  • Joschka
    #37124
    Ja, az...DDD...el tévesztettem!
  • Ironman2
    #37123
    meg szőrös is!
  • Ironman2
    #37122
    Dehogyis! A Szigetvilág trailerig! A Live chat 16-án lesz!
  • Joschka
    #37121
    Már csak 2 nap a live chat-ig!

  • Era40
    #37120
    az én simemnek meg kapuzárási pánikja van..és el akar válni...nekem meg még ilyen nem volt sosem..eddig full szerelmes volt a csaj..
  • Gólya #37119
    közben megvilágosodtam... :DDD
    a limlomok helyén volt egy pad a kapu előtt, abból lettek a limlomok
    de ez nem volt így eddig - ez biztos
    és ha ez most így működik, akkor itt az ideje villámhárítót kreálni...vagy ne tessék onnan fentről tönkretenni a felszerelést...aztakutyafáját...uff :)