44547


no-warez.gif
  • perko
    #37199
    Meg ez nem kopasz.
  • Joschka
    #37198
    Hasonlít a simemre...onnét lehet esetleg ismerős...csak az enyémnek elől nincs ez a dzsungel a mellén...
  • perko
    #37197
    Valahonnan ismerős ez a testalkat.
  • Mike
    #37196
    hm lassan játszani kéne...
  • Ironman2
    #37195
    Akkor június utolsó hetében szabin leszek úgy néz ki
  • Ironman2
    #37194
    Viszem a 60 emberkémet is.DDDDD
  • Ironman2
    #37193
    Amúgy biztos ideköltözök az új helyszinre,mert érdekes lesz.Bár nekem az álmok szigete nem jött be igazán,de ez jónak igérkezik!
  • Ironman2
    #37192
    Ennyi simet egy rakáson,mint a trailer végén! Lassan már tényleg előjön ez a sok ember.Egyetem városban is voltak már szép számmal
  • Ironman2
    #37191
    Modderek biztos megcsinálják valami utasitással hogy csirkét vágni,igaz ha nem is lesz hozzá animáció,de az bőven elég lesz,hogy az eszköztáradban megjelenjen a hús
  • Joschka
    #37190
    Meg fagyit!!!
  • Joschka
    #37189
    Nyugi...a boltban amúgy is lehet venni már az alapjáték óta kopozott szárnyast...majd esszük akkor azt.
  • lucifer9393
    #37188
    Szóval feleslegesen öltek időt a mesh kialakításába...gyakorlatilag a tojáson kívül semmi +-t nem ad. A baromfi mindig is haszonállat volt, és milyen finom a melle húsa. :D de így marad a tükörtojás :D
  • Joschka
    #37187
    DDDD...Azt nem! Etetgetni lehet a tyúkokat, játszani a kis csibékkel, össze szedni a tojásokat. Ja és Karesz tyúkkal lehet össze verekedni, vitatkozni. Meg ha éppen normálisan viselkedsz vele akkor sok tyúksági bölcsességgel ki oktathat.
  • lucifer9393
    #37186
    Lol már ilyen is van? Le is lehet őket vágni?
  • Joschka
    #37185
    Hali!

    Áhh, semmi érdekes...csak tyúkokat nevelgetünk a tyúkólban.

  • lucifer9393
    #37184
    Mi ujs srácok?Rég jártam itt...
  • Joschka
    #37183
    Ja, le smárolhatja majd így a simsgurus csaját.
  • Joschka
    #37182
    Nekem olyasmim nincs, mert én "alapból" undorodom a söprüs vas és edény orrú banyáktól.
  • Ironman2
    #37181
    Lesz benne újraélesztés! Képzeld!
  • Ironman2
    #37180
    Pont ezt akartam én is irni.Ebben a trailerben semmi újdonság nincs amit idáig tudunk.Ha csak ennyi lesz a játék,eléggé bukta szagú.Az úszó ház meg egy förtelem! Az ki találta ki,nem tudom,de semmijó nincs benne.Én is az üzleti részét várom inkább
  • Coolfire
    #37179
    Engem nem igazán győzött meg.Csak az üzletes része miatt veszem meg.De azért még a lájvcsetet is megsasolom.

    Más:nincs valamelyikőtöknek összefoglalója a boszikról?Mert sehol sem találok,és az új simem az.Semmit sem tudok az egész varázslósdiról.Már a mysimset is áttúrtam.
  • Joschka
    #37178
    Pedig cuki lesz, mert egyrészt mindenki várta, hogy az évszakoknál már legyenek ilyen vízi cuccok, járgányok...de most már lesz!!! Másrészt az Álmok szigete környezetbe is tökéletesen bele illik...mert ugye a simem is ott lakik.
  • Joschka
    #37177
    Ehehe...neked se tetszik aztán semmi sem...
  • Coolfire
    #37176
    Nekem még mindig nem tetszik.
    Remélem a lájvcsetben komolyabban kitérnek az üzletesdire.
  • Joschka
    #37175
    NyööööőőőőőŐŐŐŐŐ...nyöőőőő!!!!

    Már látom, hogy a simem mekkorát fog majd a vízben tanyázni...

  • Joschka
    #37174
    Kb, mint a hajuk, nem?
  • kem001
    #37173
    Akkor remélem nagy mellű csajok mellei jól mozognak futás közben majd..DDD
  • Aragorn831109
    #37172
    Behozták a Baywatch feelinget. :D
  • Joschka
    #37171
    Pasi életmentő egy fuldokló csajért...esetleg!
  • Joschka
    #37170
    Tök jó lesz a bár, amit a medencében lehet létre hozni!
  • Joschka
    #37169
    Ez állati lesz!!!...DDD Még sellő (Istvánné) is úszott egyet itt a végén!

    Mikor jön már ki?!!!!
  • kem001
    #37168
    Azért remélem az életmentő gyorsabban mászik bele a vízbe majd.. Mire odaérne, megfullad a sim..DDD
  • Aragorn831109
    #37167
    Itt a szigetvilág trailer-e:
  • Gólya #37166
    ahogy olvastam, ott is írta, hogy nem jött be az az oldal - és tényleg nem kötekedés, ne vedd annak, de én is jártam már úgy, hogy a másik oldal nem jött be és persze nem biztos, hogy konkrétan annak az oldalnak a hibája (igen, ez nem mentség egy elfogadott szabály áthágására, de azért ebben igaza lehet)
  • Coolfire
    #37165
    Ezt benéztem.:)De akkor sem volt baja a másik topiknak.:)
  • Coolfire
    #37164
    Én is,csak nem itt.Ha egyszer megegyeztünk hogy nincs warez,akkor ahhoz tartsuk már magunkat.Egyébként megpróbáltam segíteni neki.
  • Gólya #37163
    jajj ne is mondd:)))
    ez a kiskutya mit össze nem rohangászik egész nap:)
  • Ironman2
    #37162
    Bezzeg a kutyák,macskák meg egész nap mozognak!
  • Ironman2
    #37161
    Meg állandóan mozogni kéne nekik hogy felmenjen a testedzés csík,de maguktól nem nagyon akarnak mozogni
  • Era40
    #37160
    na..simsezek egyet..majd jövök..és mondom..mik voltak a hibák:))