44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #43867
  • Gólya #43866
    istenem, az a fecske...Era hol vagy??????
    lenyúlom a palit, ha nem jösz :DDDD
  • Coolfire
    #43865
    Meg sem kottyan neki az éhségsztrájk.
  • Joschka
    #43864
    Tezzség...

  • Coolfire
    #43863
    Azt eleve a kód beváltásánál kell aktiválni.Utána letölteni,majd telepíteni a launcherrel.
    Van amihez nincs is lemez,csak egy papírfecni van a tokban.:)
  • fiduli
    #43862
    Hát kiderült, hogy nem az volt a gond.
    Mivelhogy valószinűleg a Sárkányvölgy nem kiegészitő és csak 16 jegyű kódszámot kaptam hozzá, nem az "egy új játék regisztrációja " oldalra kellett klikkelni, hanem a " kódbeváltás"-ra.
    Ezekután frissitette az alapot a legújabb verzióra, majd sok-sok bejelentkezés, jelszó meg miegymás után mehettem a kódbeirás opcióra.
    A kiegészitő lemezek sorozatszámát beirva ajándékokat is kaptunk.
    Utána telepiteni kellett a Sims3 oldalról a Sárkányvölgyet.
    Bonyolult, és nem értem.
    Vettünk egy eredeti lemezt kóddal, amit nem lehet direkt bemásolni a gépbe, hanem a kódot kell a Sims3 oldalon beirni és onnan letölteni a programot.
    Igy nézve a boltban árulhatnának egy darab papirfecnit is kóddal, X pénzért, met a lemezt abszolút nem is birtam használni.
    Sok kinlódással de megvan a Sárkányvölgy.
    Lehet hogy többször érthetetlenül irtam, mert én sem tudtam hova nyúljak a gépen, ezért kiverte valakinél a biztositékot a szövegem, ezért bocsi.
    Köszönöm mindenkinek a segitséget. Rendesek vagytok.
  • Gólya #43861
    lehetne legalább időnként kicsivel többet látni a lábából?

    naaaa...légyszi.... ;)
  • Coolfire
    #43860
    Most nem akarok izé lenni,de letöltötte a launcher,és be is rakta a játékba?:)
  • fiduli
    #43859
    Sziasztok.
    A Sims3 oldalon az Oldalam-Saját fiók-Profilom lapon Játékaim között a bal oldalon látható az összes kiegészitő, meg a Saját világok között a Sárkányvölgy is, de az online játékban, ha bejelentkezek az Originen keresztüla NINCS Sárkányvölgy a városok közt. Frissitette a Sims3 alapot is a legújabb verzióra, gondolom mindent elvégeztem már.
    Most már kezd elegem lenni.

    Az Indexen én vagyok szorgalmas.......
  • Coolfire
    #43858
    Azt csak a thesims3.com-on lehet aktiválni,originen nem.
  • Ironman2
    #43857
    Látom az Index fórumon is aktívak vagytok :)))
  • Joschka
    #43856
    Itt vagyok Era sziviííííí!!!!DDDD

  • fiduli
    #43855
    Itt vagyok újra.
    Azt hiszem megoldottam.
    De azért kösz.
    További jó szórakozást nektek.
  • fiduli
    #43854
    Sziasztok.
    A Sims3 honlapján új játékot szeretnék regisztrálni.
    A Sárkányvölgyről van szó (újra...).
    Már volt szó itt róla a hónap eleje felé. Most értem oda hogy törődjek vele.Sikerült a Házikedvenc és a Természetfeletti erők, mert a sorozatszám ötször négy számú-jelű kód. Azonban a Sárkányvölgy dobozán, vagyis a hozzá kapott papiron négyszer négy szóval 16 betű-szám van megadva.
    Igy nem fogadja el. Ha tudom hogy ennyi gond van a Sárkányvölggyel meg sem veszem a lányomnak.
    Mi a teendő?
    A válaszokat köszi.
  • Ironman2
    #43853
    Egyszerü ember ehhez nem nagyon ért ehhez.Amúgy nekem 8 giga Vram van,és a D-n (4 gb memóriával)
  • Musicking
    #43852
    Pontosabban Sims 3.
  • Musicking
    #43851
    Itt egy recept a rendszer és ezzel együtt a játékok felpörgetésére, ugyanis van más ilyen játék is ami alá tökmindegy milyen vasat vagy meghajtót pakolsz nincs drasztikus változás.
    HDD + Ramdisk (Primo Ramdisk 5.5) + Fancycache Volume Edition 0.8.1

    System pagefile (1st pagefile) min-max 16MB or hdd cache size
    Create Z drive (Direct I-O mode) 1100MB (OS 2nd pagefile min-max 1024-1024MB)
    Create Y drive (Direct I-O mode) 600MB
    Fancycache settings: (Game HDD)
    Block size:4kb, Algorithm LFU-R, caching strategy: read-write, L1 cache: min. 512MB
    Enable Defer Write, latency: 30s
    Enable level 2 cache: L2 512MB, Algorithm: MBU, other drive: Y

    Defer write incombatible apps (perfectdisk, nero), defer write off or use other similar apps (diskeeper, imgburn)

    Ha ennél kevesebb RAM van a gépesbe akkor a fancycache elhagyható és csak a rendszer lapozófájlnak virtual hdd, ez is sokat nyomata teljesítményen.
    4Gb alatt viszont felesleges próbálkozni.
    beállítás:
    rendszer lapozófájl a rendszer hdd-re min-max. 16Mb vagy a vinyó bufferének megfelelő érték (feltéve ha nagyobb 16MB).
    rendszer lapozófájl virtual HDD-re 512-512 vagy nagyobb, bár 4GBhoz ennyi elég, a virtual disk mérete 600Mb legyen ehhez az értékhez, így nem dobál majd kevés hely üzenetet a rendszer.
    A virtual disket (virtual HDD) érdemes direct i-o móddal létrehozni, gyorsabb az elérése, FAT32 fájlrendszerrel, indexelés kikapcsolni.

    Ezzel a trükkel egy régi AMD Athlon X2 5600+ 4GB DDR2 HD5450 vga-s gép esetén is gördülékenyen fut a Sims.
  • Austin Bailey
    #43850
    a teremtők úgy működnek, hogy van egy hatósugaruk, és azon belül jelenik meg valahol a dolog. Ha például domboldalra van rakva a teremtő, akkor előfordulhat az, hogy magába a dombba kerül bele a cucc. Ilyenkor meg kell várni, míg eltűnik, és utána újat teremt. Vagy mondjuk ideiglenesen hazautazhatsz.
  • Bal0924
    #43849
    24órát vártam és folyamatosan néztem hogy van-e nanit.
    éjfél és 2között tényleg nincs 1 sem.
    Utána mutatja hogy ott kell lennie, de NINCS!

    Valaki tegyen fel egy képet ahol van a földön(akárhol) egy K*rv* nanit!

    Már nagyon idegesít hogy nem találok 1-et sem, pedig 3-at kellene találnom a szabadban.(van egy ilyen küldetésem/feladatom)
  • Ironman2
    #43848
    Itt olvashattok a nanitokról,most rakták fel:

    http://mysims.hu/tipp-tar/sims-3/nanitok
  • Coolfire
    #43847
    Nagyon remélem,hogy nem az qrta el..
  • Bal0924
    #43846
    Mutatnátok egy képen egy nanitról ami a "vadonban van"? amit szabadon lehet fogni.
    Miért mutatja a helyét, de nincs ott?
    Megpróbáltam visszamenni a jelenbe és vissza a jövőbe és akkor sem találtam.. :S
  • Bal0924
    #43845
    de, a legfrissebb van fent.
  • Gólya #43844
    állj oda, ahol a rendező mutatja a lelőhelyet, utána kapcsold ki azt a gyűjteményrendezőt, mert csak zavar
    várj kicsit amíg látod majd mászkálni a kis drágát, akkor valószínű rá is tudsz kattintani

    bogár a lelkem, tehát ugyanúgy működik, mint azok :)

  • Coolfire
    #43843
    Nekem-eddig semmi baj nem volt vele,összefogdosott a simem egy csomót.
    Nem raktad fel az 1.66-os patchet?
  • Bal0924
    #43842
    Mindent próbáltam, forgatni, messzebbről, közelebbről nézni, de nem megy.. :S
    Valakinek már sikerült nanitot fogni a gyűjteményrendező segítségével?
    Legalább ha tudnám mit keressek a földön, de semmi, Se a sivatagban/pusztaságban, vagy a füves részen.

    Azt mutatja hogy van itt: itt
    ez ugyan az csak nem világítja meg: itt
  • Gólya #43841
    próbáld addig forgatni a képet, míg sikerül - meg kell tudni fogni ugyanúgy, ahogy a többi bogarat
  • Bal0924
    #43840
    Köszi.

    De nanitot hogy tudok fogni?
  • Ironman2
    #43839
    megjelennek a sims4-es álmok ilyen buborék formájában mikor alszol a játékban,csupán ennyi (látod majd a logót benne)
  • Bal0924
    #43838
    Nem merek tovább menni a játékban, amíg nem tudom a választ.. :S (mert már csak 1 napom van hogy találjak 3at. (a megtalálással nincs gond, csak a megfogással)

    és a másik kérdésem.
    A jövőben találtam olyat hogy "The Sims 4 álom" programchip, miez?
  • Gólya #43837
    szerintem még sokkal jobb ;)

  • Ironman2
    #43836
    DDDDDD
  • Austin Bailey
    #43835
    a férjed tudja, hogy ilyeneket mondasz?
  • Era40
    #43834
    remélem a teste épp olyan izgató mint régen:)DD
  • Era40
    #43833
    sziasztok..ezer éve nem jártam erre .. nem is játszottam.(( a lányom szórakozik vele...de most már nekem is kéne kicsit játszani...látom ti azért meneteltek rendesen... Jóska szerelmem itt van még?:)DD
  • Bal0924
    #43832
    Még valami...Elfelejtettem.
    a jövőben találtam olyat hogy "The Sims 4 álom" programchip, miez?
  • Bal0924
    #43831
    A jövőben vagyok és nanitokat keresek. eddig megvan.
    Hogyan tudom megfogni őket? Teljesen ráközelítettem és nem tudok rájuk kattintani.. Valami megoldás?
  • akyyy
    #43830
    ő, van egy kis cicám, és az minden vágya a simemnek hogy karjába vegye és megcsókolja, valamit ölelgesse [pedig a játékbelö ölelkezés két sim között nem rossz, de itt most mire gondoljak, a zoofile picsájt a simemnek:D )

    na szóval, ezt hogyan kell? hiába vesz fel őtt csak olyan van hogy óóóóó meg cirogatás, névváltoztatás meg még nemtudommi, de arra leteszi.
  • Joschka
    #43829
    Játékfrissítés, 1.66 verzió

    Az Előre a jövőbe frissítései:
    Kijavítottuk a LézerRitmaTron látványeffektusát, amely a lakóhajókon nem megfelelően jelent meg
    Kiküszöböltünk egy, a próbababák öltözékét érintő problémát, amely a ruhabemutató állvány klónozásakor jelentkezett
    Kijavítottuk a hibát, amelynek következtében a plumbotok jellemvonáschipjei nem jelentek meg a beállításukra szolgáló menüpanelen
    A jövőbeli simek SimBotokra adott reakciói mostantól megfelelőbbek
    Többé nem jelennek meg szellemek az Időkalauzban
    Kiküszöböltünk egy problémát, amely megakadályozta a Szilíciumszaki elnevezésű lehetőség teljesítését
    A leszármazottak nevei mostantól megfelelően frissülnek a városházán bejegyzett névváltoztatás után
    Kijavítottuk a hibát, amely miatt a tizenévesek gyermektestben maradhattak, ha a születésnapjuk pillanatában utaztak a jövőbe
    Kijavítottuk az életműszobrokhoz kapcsolódó eredmények konzisztenciahibáit
    Kiküszöböltük a botarénabeli robotkarrier megfelelő előrehaladását érintő problémát
    Kijavítottuk a hibát, amely miatt a kvantumruhák a mentett játék betöltését követően nem működtek megfelelően
    Kiküszöböltük a hibát, amely miatt az Időutazó esetenként elolthatatlanul lángra kapott

    Mac frissítések:
    Kijavítottuk a játékképernyő számos grafikai hibáját, amelyek a felbontás módosításakor léphettek fel

    The Sims 3 Store tartalomfrissítések:
    Kiküszöböltük a Jólét fája és az EP11 együttes telepítése esetén fellépő problémákat
    Javítottuk a babakompot és a járókát érintő hibát, amely gondot okozhatott a tipegőknél

    Super Patch (Minden régióhoz jó!) ~ Download (1.6 GB)

    http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/TS3_1.66.2.0240xx_update.exe
  • Austin Bailey
    #43828
    Próbált már valaki Roaring Heigtsban hotelt csinálni?