44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #37639
    Nokedli felnőtt,aztán már állandóan csavarog,mindig kilóg a házból,nekem kell visszahozatnom:

  • Coolfire
    #37638
    Én hallgattam..de nem értettem..
    Szóval a szokásos EA kamu/promó...
  • Ironman2
    #37637
    Adj egy csókot a vén kujoncnak!



    te is bébi! asszem otthonhagytam a szemüvegem!

  • Ironman2
    #37636
    nyam:

  • Ironman2
    #37635
    Death Note mod!(volt ilyen japán film is)

    Amelyik simet el akarunk rakni láb alól,csak be kell irni a füzetbe,és a sim meghal rá nemsokára.Ki lehet választani a halálnemet is!


    http://www.modthesims.info/download.php?t=498188
  • Joschka
    #37634
    Okés, köszi az infót.
  • kem001
    #37633
    Nem nagyon figyeltem én, de ha jól látom, ezekbe a házakba csak aludni lehet?
  • lucifer9393
    #37632
    sztem WC-k, de csak díszből, a nyúljárathoz tartozva. Ezeket lehet fejleszteni, és fel lehet őket spa helynek fejleszteni, hogy elérhetők legyenek benne azok a masszázsok, amok a fürdőházakban is vannak.
  • Joschka
    #37631
    És az a két kicsi fülke baloldalt az micsoda, kabin vagy budi?
  • lucifer9393
    #37630
    Ezek amúgy nyúljáratok, és kell belőlük minden telekre, hogy szálláshelyként tekintsen rá a játék. Gondoltam ezt megosztom veletek, nem tuom, ki mennyire részletesen hallgatta a szöveget a vidi alatt.
  • Joschka
    #37629
  • Era40
    #37628
    Írni nem is merek..Visszaolvastam,és megnéztem a képeket:)DD csak röhögök..szőrös is..,meg törpe is:)DDDD
  • Ironman2
    #37627
    Dicsak! Egy törpe!

  • Ironman2
    #37626
    Juhéééé medenceeee!!!:))

  • Joschka
    #37625
    Na, itt a függőágyam, ami jól jöhet egy igazi hajótörött készletbe.

  • Ironman2
    #37624
    Az utólsó mondatodtól félek én is!
  • lucifer9393
    #37623
    A sárkányos szomszédság gagyi... Nem értem több Bridgeport féle "nagyvárost" vagy legalább egy modern várost, amiben van kertvárosi rész + pár magasabb épület, egy jó kis tengerpart, és egy jó nagy park miért nem csinálnak...hivatalosan. Gondolom vannak már játékosok által készítettek, annyira nem kutakodtam. De msot jut eszembe, h. biztos azért nem, mert a Late Nighttal jöttek a toronyházak, és nem biztos, hogy az mindenkinek megvan.

    Live chat: Ez a trópusi környezet már elcsépelt, nem értem, miért adtak ki a Storeban már egy ilyen típusú világot. Mintha sokszor a fejlesztőcsapat se tudná miféle rendszer szerint dolgoznak. Inkább jött volna már egy magashegyes, síelős hegyi menedékes kieg. Lesz az, volt rá felmérés....

    A vezess szállodát rész pedig parasztvakítás.
  • Ironman2
    #37622
  • Coolfire
    #37621
    Küldtem egy privit.:)
  • Ironman2
    #37620
    Ördögöd van Coolfire! hehe
  • lucifer9393
    #37619
    Állok rendelkezésedre egy pick időre :)
  • Ironman2
    #37618
    Hekkerek voltak!
  • Coolfire
    #37617
    Van egy pici időd?Segítenél valamiben?:)
  • Coolfire
    #37616
    Ehh..hogy meghízott az a hsz...
  • lucifer9393
    #37615
    Semmi új a nap alatt akk :D
  • Ironman2
    #37614
  • Coolfire
    #37613
    Az lehet.
  • kem001
    #37612
    Ki tuja, fontosabb neki az olvasás mint hogy elmeneküljön a szigetről..DD
  • Ironman2
    #37611
    Előbújt a kisördög! Kiszáradt a pokol? Tegnap volt lájvsó megint.A mysimsen ott a videója! Lesz Dragon Valley store város még tavasszal,és mutattak videót a Szigetvilág kiegről,amiből semmi se derült ki idáig,csak az hogy lesznek alkalmazottak.
  • Coolfire
    #37610
    Na igen,meg pont egy csónakból fog könyvespolcot csinálni.
  • lucifer9393
    #37609
    Basszus, egy tonna hsz. Miről maradtam le?
  • Ironman2
    #37608
    Az van a Jóskának! Majd köcsönkérik tőle a Simsstúdiósok,de lehet hogy le van védve neki.DDDD Függőágy by Jóska TM
  • kem001
    #37607
    Vagy valami ágakból tákolt házat..
  • Coolfire
    #37606
    Nem tudom egy hajótöröttnek mióta van baldachinos ágya,könyvespolca etc.Inkább egy függőágyat raktak volna bele.:)
  • Coolfire
    #37605
    Azt a projectet már hagyják,mert besült,úgy mint a Sims Online.Inkább a maradék ötleteket,tárgyakat belenyomják a Sims 3-ba.
  • Ironman2
    #37604
    Ez lesz a Limited Edition tartalma:

  • Ironman2
    #37603
    Így neveld a sárkányodat.DDDD

  • Ironman2
    #37602
    Medieval kiegnek simán elment volna,de gondolom már nem merik megkockáztatni azt,nem tudom minek kellett akkor kiadni azt a játékot! (pedig jó a game,és szép is!)
  • Ironman2
    #37601
    De cuki a sárkánybébi!!!
  • Ironman2
    #37600