44547


no-warez.gif
  • Era40
    #37679
    én is csak szenvedek..se tündérem..se zöldségsimem..sima átlagos családom van..valamit el kéne követnem velük..hogyan lehet tündérré vagy "zőccségsimmé" változtatni őket??
  • Joschka
    #37678
    Nem kell rögtön össze omlanod ám!

    Majd valahogy túl mászunk rajtad Mike...
  • Mike
    #37677
    Bezzeg amikor én raktam ide képeket, alig raktatok, most hogy ne játszom, ömlik a sok kép

    tudom ki kell tölteni az általam hagyott űrt :)))
  • Joschka
    #37676
    Le is szedek közülük jó néhányat, egy jó kis vadregényes vidéki városkába pont jók lesznek majd ezek a házak nekem.
  • Joschka
    #37675
    Ja, rengeteg munkába került, mire így össze jött.
  • Joschka
    #37674
    Nekem első látásra az a rozzant MTZ traktor tetszett meg...DDDD
  • Gólya #37673
    ez eszméletlen jó...
    banyatank...patchwork takaró...bili az ágy alatt...szédületes
    bent is hagyom a faluban:)
  • Era40
    #37672
    ez kurva jó ez a berendezés...
  • Era40
    #37671
    nekem is tetszenek..bár én a szintes házakat nem kedvelem..
  • Joschka
    #37670
    Igen, már voltam néhány orosz oldalon és valami elképesztő dolgokat tudnak csinálni.
  • Gólya #37669
    azért milyen "érdekes"...nem tudom, figyelted-e, a jó cuccok általában oroszoktól vannak...
  • Gólya #37668
    jó bizony...
    kibírnám egy ilyen helyen...
  • Joschka
    #37667
    Hehe...Tök jó ez a bakterház!

  • Joschka
    #37666
    Azta....!!!!!


  • Joschka
    #37665
    Nekem is bejön!

    Ez azért nem semmi!

  • Gólya #37664
    - Frau Engeltől nekem is van pár ház:)
    nekem tetszenek
  • Joschka
    #37663
    Na, ha jó kis házak kellenek akkor ITT!!!! lehet találni...persze ízlés dolga, hogy kinek jön be ez a fajta stílus.

    íme néhány ház képe kívüről...az el rettentéshez:



  • Joschka
    #37662
    Őket ez abszolút nem érdekli...úgy tűnik.
  • Gólya #37661
    nem a különböző modok vesznek össze nálad?
  • Gólya #37660
    a kreátorok ettől jobbat dobnak össze bármikor...kicsit tanulhatnának már tőlük...
  • Gólya #37659
    csak simán alkalmazkodnak a valós időjáráshoz:)
    még jó, hogy a belvizet nem adoptálták...
  • Gólya #37658
    ő legalább már felnőtt...de mikor az én két kicsim indult neki a nagyvilágnak...:)
  • Era40
    #37657
    DDDDDDDDDDDD...érdekes hallod...ilyet még nem is láttam:))
  • Ironman2
    #37656
    De most meg számlák nőttek a kertben a növények helyén.DDDDD Le is szedtem őket.Sok furcsaság van a játékban.DD

  • Ironman2
    #37655
    Na végre jó a kertész is:

  • Ironman2
    #37654
    Na látom ugyanaz a bajuk a kertész moddal mint nekem az MTS-en.
  • Ironman2
    #37653
    Mondom kicseszek vele,leveszem a létrát hadd fulladjon bele a medencébe.Erre nem kimászott a marhája?

  • Ironman2
    #37652
    Nálam meg zombiparádé volt teliholdkor.Az egyik lement játékgépezni,a másik meg medencézett:


  • Ironman2
    #37651
    De legalább a postaláda most jól müködik!
  • Ironman2
    #37650
    Kertészem elromlott,hiába megyek a telefonra,és megrendeli,de simán nem is érzékeli a játék,hiába irja ki hogy másnap megjön,nem jön mégse meg! A telefonon meg ugyanúgy a megrendelés funkció marad életben
  • Ironman2
    #37649
    Nagy szar!
  • Joschka
    #37648
    Ja, egyet értek!
  • Coolfire
    #37647
  • Joschka
    #37646
    A holnap megjelenő store tartalom képekben:




  • Joschka
    #37645
    Szigetvilág infók

    Mint már korábban is említettük, az üdülőépületek nem nyúljáratok. Van azonban egy olyan épület, amely szükséges ahhoz, hogy a szállodádat működtethesd. Ez viszont egy nyúljárat lesz a játékban. Azért kell ez az épület, hogy a vendégeid akkor is feltölthessék szükségleteiket, ha te nem gondoskodnál róla. (pl.: nincs WC az üdülőben). Ezt az épületet tovább lehet fejleszteni, összesen három szintje van. A fejlesztés természetesen simoleonba kerül, a második szintre 5.000 simoleonba, a harmadik szintre pedig 10.000 simoleonba. A harmadik szint után az épületben a vendégek fürdőházas szolgáltatásokat is igénybe vehetnek (pl. masszázs).

    (mysims.hu)
  • Ironman2
    #37644
    Ami viszont nem tetszik hogy néha megbolondul az időjárás.Mindjárt nyár van,a tévé szerint már nappal is 20 fok felett kéne hogy legyen a hőmérséklet,erre alig van 4-5 fok nappal,és éjjel meg tiszta dér lett minden -3,és-4 fokkal,el is fagyott az összes zöldségem!
  • Ironman2
    #37643
    Igen komoly pénzeket lehet nyerni az automatán.Nekem már 10000-et dobál kifele.DD
    Mindjárt fel is mondok mindenhonnan

  • Ironman2
    #37642
    7 törpe már azóta felnőtt,most éppen 3 nyomja a diszkóshitet a tavaszi fesztiválon:)))

  • Ironman2
    #37641
    Azért hamar meg lehet gazdagodni csalás nélkül,mondjuk azóta felnőtt 9 gyerek is:

  • Ironman2
    #37640
    Na lesz itt zőldség rendesen!