44547


no-warez.gif
  • Mike
    #37839
    az a baj, hogy már nem tudok vele mit kezdeni
    lassan mindene 10-es, persze elvan a klónjával, meg a lovával de akkor is
    ami furcsa, hogyha a családban nincs felnőtt, akkor nincs kamaszos hangulatváltásuk
    és nincs mert állandóan pattog az iskola, meg minden miatt
  • Mike
    #37838
    nem mindig sikerül a felélesztés
  • Mike
    #37837
    már látom, hogy a kölkeim mégsem mennek egyetemre mg, megvárom a szigetvilágot, jó mókának tűnik
    csak addig kéne egy jobb gép
  • Mike
    #37836
    a 3-ban már nem kell létra a medencébe
  • Mike
    #37835
    aha, egy baja van, nevetségesen olcsó
  • Mike
    #37834
    a vén kujonról jutott eszembe, tök durva volt, hogy a minap meghívta a tini tünde simem az egyik régebbi haverját, akivel együtt jártak suliba, tiniként ült a jakuzziba, és most meg már öregember
    tök durva a tündelét ilyen szempontból
    az első haverok lassan meghalnak
  • Ironman2
    #37833
    Na te is akkor jössz mikor én megyek aludni! Akkor most müszakváltás lesz! Jóéjt!!!
  • Mike
    #37832
    mégiscsak gagyi ez a sárkány
  • Mike
    #37831
    Ez a hajótörött krónikáknak a nyomába sem ér
  • Ironman2
    #37830
    Másik észrevételem meg az hogyha csinálunk egy természetfeletti lényt a CAS-ban,akkor egy pár életcélhoz amiket el lehet érni,hozzárak még plusz feladatokat.Pl a boszinál ha kertész életcélt választjuk,ott még el is kell varázsolni 10 növényt,vagy mi volt a feladat pluszban,már pontosan nem emléxem.
  • Ironman2
    #37829
    Ma majd ellátogatok a nyári fesztiválra is.Amúgy nézegettem ezt a blogalkalmazást az okostelefonon,nem rossz,bármit bele lehet irni,csak nem tudom majd milyen előnyökhöz juttat.Próbálta már valaki?
  • Ironman2
    #37828
    Azért a nyár mindjárt másabb.Most úgyis aktuális lesz lassan:

  • Ironman2
    #37827
    Macsekok meg már úgy összebarátkoztak hogy egymást hempergetik a földön.D

  • Ironman2
    #37826
    Közben a klóncsávó elment benntlakásos iskolába:

  • Ironman2
    #37825
    Azért szépen kidobálta a játék az NPC-et,már csak azok vannak a pályán (városban)akiket én csináltam,így kreálnom kellett egy boszit,hogy majd tudjak vele játszani,de elöbb összeismertetem vele az egyik csajomat.
    Elvisz Prézli a boszi sim:


  • Ironman2
    #37824
  • Ironman2
    #37823
  • kem001
    #37822
    Nekem egyedül csirkék vannak most csak.. De kutyán gondolkodok.
  • Ironman2
    #37821
    Klóngyereket lehet beiratom magániskolába hogy ne kelljen mindig a tanulással kinlódnom vele,hogy megcsinálja a leckét,vagysem
  • Ironman2
    #37820
    Macskákat nem csípem amúgy,de itt most elvannak nagyon,és nincsenek láb alatt mint az igazi macskák.Kutyát most nem akarok berakni,pedig egy jó lenne házőrzésnek.
  • Ironman2
    #37819
    Ezért is szeretem ha sokan vannak egy házban.Imádom őket!
  • kem001
    #37818
    Nálad aztán zajlik az élet..DDD
  • Ironman2
    #37817


  • Ironman2
    #37816
    Ha nem megy,akkor csinálok egyet oda
  • Ironman2
    #37815
    Talán a plasztikai mütét segít asszem.Akarok egy boszit a családba! Seprüvel,meg varázspálcával,és tanulja ki a teljes alkímiát!
  • Ironman2
    #37814
    Azt nem tudom még hogy boszivá lehet-e vállni,vagy ahhoz külön karaktert kell csinálni? Vámpírrá,vérfarkassá,meg zombivá lehet válni,de boszivá,és tündérré nem lehet?
  • Ironman2
    #37813
    Mindegy.
  • Joschka
    #37812
    Ez inkább Fejes saláta!
  • Joschka
    #37811
    Hát most ezt nem tudom meg lesni, mert amíg pingáltam addig a kretén kertészek ki dobták a kukába az összes elpusztult veteményemet...ezé vót a nagy jajveszékelés.
  • Ironman2
    #37810
    Káposzta!!!!
  • Joschka
    #37809
    Legolas nem szeret fürödni.


  • Ironman2
    #37808
    Belerakta a logódat is.hehe
  • kem001
    #37807
    Ferrari a háttérben befigyel.DDD
  • Joschka
    #37806
    Majd mingyá meg lesem ezt.
  • Joschka
    #37805
    Tádááááááá....el készült a portré!!!



  • Ironman2
    #37804
    Ha rámész a kertész jellemvonásra,akkor azt irja hogy a 10-es kertész újratudja éleszteni a halott növényeket,nekem van 1 növényem,de az elszáradt,és nem irja ki hogy halott,de mást már nem lehet vele csinálni,csak kidobni.Akkor ezek szerint csak azoknál lehet ahol ki is irja hogy halott a növény?
  • Ironman2
    #37803
    Na pont erről akartam kérdezni valamit....
  • Joschka
    #37802
    Ja, az.
  • Joschka
    #37801
    DDDd...A kertész meg közben hallom, hogy hátul a kertben zokogtatja óbégatva az el pusztult veteményeket.
  • Ironman2
    #37800
    Igazi Picasso az öreged! DD