44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #38257
    DDDD...Ne már!

    Még csak az kéne!!!!
  • Ironman2
    #38256
    meg ráhajtott az asszonyomra,és mire észrevettem már reménybeli partnerek voltak!!
  • Joschka
    #38255
    Értem, köszike...na, majd gondolkodom rajta, hogy alkalmazzak e egyet az egy szem simem mellé!:))
  • Coolfire
    #38254
    Jó lenne,ha nem bugzana.Bár,már azóta kijött egy-két patch,lehet hogy javították.Amúgy hasznos,ha azt nézed,hogy a szobalány 125 simi-amiért szinte semmit nem csinál(az új volt,hogy a kaptárt is kipucolja,és eteti a méheket),de 1200-ért a komornyik -szerintem jobb választás.
    Csak annyi "hibája" van/volt hogy elkezdte szarni a félkész kajákat,és tele lett vele a konyha.
  • Joschka
    #38253
    Jó, mert már nálam sincs az meg. A komornyik az milyen, alkalmaztál már a játékban?
  • Ironman2
    #38252
    nem,kihajítottam azt,nem kell.főzzenek maguktól!
  • Joschka
    #38251
    Vasember, neked meg van még a szakács mod?
  • Austin Bailey
    #38250
    én a tökfejeket raktam sorba ősszel, de a muri végén a simem az összesen összetaposta
  • Ironman2
    #38249
  • Ironman2
    #38248
  • Joschka
    #38247
    Ja, és fessen be mindent rózsaszínűre...meg azúrkékre!
  • Joschka
    #38246
    Igen és a nőcidre meg több szőrt tegyél majd...mongyuk a hátára!
  • Gólya #38245
    tessék vonalzó mellé állítani őket...milyen dolog már az, hogy összevissza vannak csak úgy?

    ja és felvonulást is szervezz a tyúkoknak...úgyis sűrűn kiszaladgálnak az udvarra - ugye?
  • Joschka
    #38244
    Nem az esetem!!!...DDDDD
  • Gólya #38243
    nincs abból semmi...egyik embernek ez tetszik, másiknak meg más
    most gondolj bele...nekem tetszik a Y.Bisson...meg neked is...?????
  • Ironman2
    #38242
    Majd sorbarakom a veteményeket,a retket rakom leghátra
  • Joschka
    #38241
    Látszik nem ismersz....oda soha!
  • Austin Bailey
    #38240
    az a te nagy bajod, hogy nem bírod az építő jellegű kritikát. Emiatt vagy megrekedve ott, ahol vagy. Ha nekem valaki felhívja a figyelmemet arra, hogy hogyan javíthatok a munkámon, akkor általában örülök neki. Mellesleg ez továbbra sem verseny, hogy csak tömjénezni, vagy legyőzni lehessen a másikat. Valószínűleg azért nem láttál tőlem képet, mert soha nem nézted meg őket.
  • Joschka
    #38239
    Elnézést!....el siklottam felette biztos...
  • Gólya #38238
    na efelől nyugodt lehetsz
    úgy lehet, pokolba is fogsz kívánni
  • Joschka
    #38237
    Hát volt az enyémek között is, ami nem olyan "Jaj de cuki cucc"-nak sikerült...de attól nem dőlt össze a világ. Építem, rendezgetem tovább!
  • Joschka
    #38236
    Ha valamiben el akadsz csak kérdezz, jó?
  • Gólya #38235
    nyugi...enyémeket már hányszor leszólták...na és? lehet továbblépni:)
  • Gólya #38234
    nem olvastad a privit:)
    nem vagyok játékban:)
    majd holnap...de még akkor se biztos, hogy gyártás lesz helyből...még újra fel kell térképeznem az egésznek a menetét
    ha lenne valahol egy kis hely, ahová a kaját csak beadná valaki, talán össze tudnék hozni valami értelmeset én is:))
  • Coolfire
    #38233
    Ez ment...
  • Joschka
    #38232
    Na, megy a város gyártás kedves Gólya?
  • Joschka
    #38231
    Hát ja, legkönnyebb a másik munkáját leszólni. Meg lehet mutatni mindenkinek a képekben, hogy mit tud maga össze hozni a játékban.
  • Gólya #38230
    ejj srácok...nem kell minden kesztyűt felvenni...
  • Ironman2
    #38229
  • Joschka
    #38227
    A csibéd szépen fest a nagy estélyiben!!!!
  • Austin Bailey
    #38226
    ha már a kertet nem tudtad megdícsérni (bocs, ezt nem tudtam kihagyni )
  • Ironman2
    #38225
  • Coolfire
    #38224
    Jó a csaj púzója.:)
  • Austin Bailey
    #38223
    elég mű. A kertek általában nem ilyen dagonyák, veteménysoraik vannak, és nincsenek így beereszteva tyúkok, mert mindent lezabálnának. Olyan, mintha egy kisgyerek összedobálta volna a kedvenc elemeit
  • Ironman2
    #38222
    Én kis kertem:

  • Ironman2
    #38221
    de gyomlálnék most én is egyet!

  • Ironman2
    #38220
    na mi történt a mysimssel?
  • Joschka
    #38219
    Hopp, a simem legyőzte a gravitációt?...Dehogy is, csak fenn akadt...tánc közben a levegőben!!!...DDDD




  • Joschka
    #38218
    Cakhogy végre....DDDDDD
  • Ironman2
    #38217
    Na mindjárt belépek a játékba,most elegem volt a sok zombiból már egy darabig.DD