44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #39097
    Itt megleshetjük az új helyszint,ami a Szigetvilággal fog jönni!

  • Ironman2
    #39096
    eléggé beszaggat nekik ahogy nézem,és tényleg csak a bólyánál lehet a víz alá merülni..na majd meglássuk! (lehet ez is csak szemfényvesztés)
  • Ironman2
    #39095
    Na végre láthatjuk a búvárkodást a Beyondsims jóvoltából.Nagyon király lesz!:



  • Ironman2
    #39094
    Ezt idáig is lehetett,nem? CSak akkor elvesztek a kapcsolatok
  • Joschka
    #39093
    Na, ez jó....a ház mozgatása a telken.
  • Coolfire
    #39092
    De örül valaki.:)
    A telken a ház mozgatása sem hangzik rosszul.:)
  • whitequeen73
    #39091
    Simek átköltözhetnek egyik szomszédságból a másikba

  • Coolfire
    #39090
    A kiegészítő megjelenésével egy új patch is érkezik, amely többek közt a következő dolgokat tartalmazza:
    - Simek átköltözhetnek egyik szomszédságból a másikba
    - Lesz egy telekmozgató, amellyel a telken elhelyezett házat mozgathatod (telekhatáron belül, nyolc irányba)

    mysims.hu
  • Joschka
    #39089
    Jó, majd estére ki derül...legyen igazad. Én meg ezt az íj cuccot akarom!

    Gyuri simem lesz majd a Teli Vilmos!!!!!
  • whitequeen73
    #39088
    A khmm azt ígéri, h "no acc.", azt nem tudom, mi. :)
  • Joschka
    #39087
    Jó...DDDDD
  • Coolfire
    #39086
    Azt a khmm-nek javítania kell.:)
  • whitequeen73
    #39085
    Az, az!
  • Coolfire
    #39084
    Prémium pelusozó azt hiszem januárban jelent meg,más nem ugrik be.
    Nem erre gondolsz?
  • Coolfire
    #39083
    A hegedűvel meg összehozom a Corrs-t..
  • Coolfire
    #39082
    Nem,mert valahol azt olvastam,hogy egy nappal a sárkányos előtt jön(a sárkányok már ott vannak a prémiumok között).Ahogy MV előtt a piactér.Szerves része lesz a városnak,de 2x akarnak kaszálni a foscsomók..
  • Joschka
    #39081
    Gyerekként rengeteget íjászkodtam a saját magam eszkábálta íjal-nyíllal...DDD
  • Joschka
    #39080
    Éppen azt nézegetem, de szerintem együtt jön holnap az egész ki.
  • Coolfire
    #39079
    Ez jelenik meg ma ,ugye?Holnap meg a város.
  • Joschka
    #39078
    Hogy azok mekkora gyerek gyihajok!..DD
  • Joschka
    #39077
    Okés, addig el készítjük majd Coollal közös nagylemezünket...a számokat én fogom írni!...
  • Joschka
    #39076
    A fűrész meg a tűzrevaló...

  • Joschka
    #39075
    Húúúú...ezt tuti, hogy ki fogom próbálni...


  • whitequeen73
    #39074
    Majd ha megkapom, gyertek látogatóba, aztán meglátjuk, mit tehetünk. :D
    Figy, nekem nem sikerült találni, más esetleg botlott már pelenkázóasztal-fixbe (Aurora Skies premium)? Hogy ne tegyék le a kölköt minden használat után? Az enyémek hely híján (illetve lenne, csak nem találják...) megkerülik a fél házat, kiviszik az esőbe és leb****ák a krumpli közé a kertbe......... :/ (Vissza se tud menni magától a házba csórikám, mert lépcső van.)
  • Joschka
    #39073
    Én meg szét szintetizátoroznám közben magamat...bár azt itthon is meg tudom tenni..., mert itt van mellettem...DDDDD
  • Coolfire
    #39072
    Az tuti,hogy a gityókat kipróbálnám.:)Meg eldobolgatnék.:))
    Előadnék egy egyszemélyes Metallica koncertet.
  • Joschka
    #39071
    Azt el hiszem, egész nap menne a.......
  • Joschka
    #39070
    Nekem is tetszik, bár a székek szín különbségét ki hagytam volna...szeretem ha egyen színesek nálam a székek....úgy egy garnitúr(h)át alkotnak.:))
  • Coolfire
    #39069
    Azt elhiszem..oda én is elmennék.:)
  • Gólya #39068
    na még rákeresek én is akkor:)
  • whitequeen73
    #39067
    Jaj istenem, honnan jött most ez a sok negatív?... :(
    Google keresésre: "Sims 3 bed nimated blanket" kiad egy-kettőt.
  • Gólya #39066
    régesrégen, egy messzi-messzi galaxisban...még amikor élt a simfeeling, ott olyan jó munkák voltak - pedig ha jól sejtettem, szinte gyerekek voltak jórészt a tagok (kár, hogy nincs már...jó csapat volt)
  • Gólya #39065
    és az az ágy honnan van? ilyenre én is vadászok már egy ideje, de még nem volt szerencsém belebotlani...

    csak nyugodtan építgessél:)

    sose vártam, hogy mindenki "elájuljon" az én cuccaimtól...nem is tudom, honnan jutott ilyen bárki eszébe...
    attól kerek a világ, hogy nem vagyunk egyformák

    (de persze rúgni egyet bárkin jobban esik...úgy szeretnék ilyen emberektől is látni hasonló munkákat...legalább megnyugodna a lelkem, hogy nem üres szavakkal dobálóznak...meg még véletlenül tanulni is lehetne tőlük...)
  • whitequeen73
    #39064
    Nagyon zsír, köszi, már "meg is vásároltam". ;)
    Igen, volt már nekem is más ilyen kanapém - addig jó, míg nem vág bele nagyon a simbe a párna. :) Ja, meg van egy ágy, amire nem úgy kell rátenni a rádobott plédet, hanem eleve ottvan, és rendesen púposodik, ha lefekszik a sim. :) Szeretem, ha játék közben is jól mutatnak a cuccok, nemcsak míg lefényképezem.

    Ja, egyáltalán nem vészes a lépcső, csak akartam valami építő jellegűt is írni. ;)
  • Gólya #39063
    de van még ilyen párnás kanapé...pl. a Mojito Home Collection (by emre/tsr) - csak az használatban kicsit fura:)
    nem igazán úgy ül rajta a sim, ahogy illene egy ilyen ülőalkalmatosságon:D
  • Gólya #39062
    a lépcsőn én is gondolkodtam, de aztán úgy voltam vele, egyszer élünk:D

    amennyit nézegetem...attól elfér:)
  • Gólya #39061
    ezek a párnák ott vannak eredetiben is...

    Nairobi Loveseat by Pilar :)
  • whitequeen73
    #39060
    Úúúú, hogy különböző színűek a székek... eszembe nem jutott volna!... (Látszik, hogy még semmilyen lakberendező nem vagyok. :p) A tűzifa nagyon tuti! ...A csigalépcső nekem picit fura, inkább egy fém-műanyag, világos lakásba tudnám elképzelni. A kanapékon a párnákat külön kellett odarakni? Mert mindig keresgélek olyanokat, amin már eleve ottvan, nem kell az 1.000.000 "Egyéb" dekor közül kivadászni. :/
  • Gólya #39059
    folyt.








  • Gólya #39058
    talán pont azért leszel nyerő

    na akkor némi kritikaalapot is szolgáltatnék újfent:)))

    Ház a hegyekben...