44547


no-warez.gif
  • whitequeen73
    #39337
    Igen. :)
    A nagy központi park 2 szimmetrikus telekből áll, abból az egyiket kell ledózerolni, és oda passzol a fesztiváltelek. :)
    ...csak mert én okosan először külön tettem, hülyén is nézett ki. :p
  • lucifer9393
    #39336
    Engem az a hülye tetováló szalon idegesít, meg a bizományi bolt. Mindkettő annyira ronda...Most, hogy így belegondolok, lehet törlöm is őket, nem nagyon használtam őket eddig. A fesztiváltelket beszerezted már? Én csak nemrég tudatosítottam, hogy külön kell leszedni.
  • whitequeen73
    #39335
    Ez tökjól hangzik :) Én is letettem minden telket, ami érdekelt és hiányzott (és beleillik), de nem nagyon szerkesztgettem a meglévőket. Lehet, hogy most merítek egy-két ötletet!... ;)
  • lucifer9393
    #39334
    Igen. Kicsit már felturbóztam itt ott. Pl. a forrás mellé, ahol olyan sok medence van - vmi közösségi fürdő - leraktam a masszázsasztalokat, meg a szaunát. A tábortűz nevű tengerpartra a tábortüzet, professzionális pultot a kék lagúna kocsmába, meg színpadot. Nagyon tetszik nekem az a kávézó a parton, a stadion környékén, na oda is leraktam azt a süteményes, kávés standot, ami az Egyetemi élettel jött, így már tényleg kávézó :) Építettem tegnap egy exkluzív bárt is, most még a bowlingos van hátra, és egy szabadidő központ.
  • whitequeen73
    #39333
    Most találtam, állatijó cuccok (ruhák) lánysimeknek:
    http://precioussims.blogspot.hu/
    Már vagy 100 megát leszedtem...
  • whitequeen73
    #39332
    Ugye????? Én is ott játszom már, mióta kijött.
    Van egy turistaút, amin fel lehet menni a hegyre (vannak ott szedegethető magok is meg minden :o) ), hát onnan félelmetesen jól néz ki a város.
  • whitequeen73
    #39331
    Életcéljutalom, 10000-ért. :)
  • lucifer9393
    #39330
    Én most egy pofás, nem túl nagy bowlingozót keresek. a MTS-en csak egy hatalmas van, 11 (!) pályával, ami csak rosszul mutatna az ürességtől... TSR-en meg túl csicsásak vannak. Aurora Skiesba vmi letisztult, minimalista illene. Azt hiszem nekilátok egyet összehozni én. Aurora lett a kedvenc városom Hidden Springs után. Tetszik ez az izlandi stílus, főleg a "belváros" azokkal az élénk színű házakkal.
  • Coolfire
    #39329
    Kiralynom,azt hogy lehet megegyszer valasztani,hiszen a teljesites utan beszurkul.Vagy ennyire le vagyok maradva?:-)
  • whitequeen73
    #39328
    T$R :)
    Per Sempre
    Lemon
  • Mike
    #39327
    tényleg nagyon jól néz ki
    linket pls!
  • whitequeen73
    #39326
    (Bocs a darabolásért :/)
    Vagy még ezt:
  • whitequeen73
    #39325
    Az egyik kedvencem ugyanis, valami piszkosul jól mutat játékban mindenféle hajszínnel. ...De csak ha nem gond, hogy kezdődik a CC-halmozás a friss tiszta játékodhoz. ;)
  • whitequeen73
    #39324
    Választhatsz új életcélt, ha a régi már teljesült. :) Úgy kapja a jó sok pontot is.
    Jófej sim nagyon amúgy :)) Esetleg ajánlom neki a mostanihoz hasonló stílusban ezt a hajat:
  • Ironman2
    #39323
    ja,közben ráraktam a Navetsea skint,látszik is a felső képeken.Amúgy nincs nagy életcélja,szerintem baromság az egész.Az 50 ezres teljesítést vállaltam.Jobban szeretem ha az élete alatt mindent kipróbál,és nem csak egy dologra fókuszál.A bűvész hivatás attól még megmarad.
  • Ironman2
    #39322
    Fickó a bűvész:

  • Ironman2
    #39321
    Jól sikerült látogatás a parkban:



    Hmmm,romantika után,romantikus vacsi:

  • Ironman2
    #39320
    Na ő lesz a favorit,János sim.Ráadásul Háry János a varázsló(boszi a sim).Most költözött be Sunset Valleybe,és rögtön jelentkezett büvésznek fellépésre:





  • whitequeen73
    #39319
    Letettem egy szép nagy ranchet Aurora Skiesban idősek otthonának. Most oda költözik minden hajlott korú családtag. Elegem van, hogy olyan jó élete van mindnek, hogy háromszor annyi ideig öregkorú, mint az összes addigi életfázis együttvéve.
  • Ironman2
    #39318
    Na beállok én is a szinglik sorába a játékban.Kitöröltem minden állást,cuccot,újraraktam az alapot,és tiszta lappal indulok megint Sunset Valleyben.
  • Joschka
    #39317
    Csak azt én már rég töröltem a gépemről.
  • Ironman2
    #39316
    Igen,sőt Joschka már le is fordította azt magyarra valamikor,és rakott be magyar cigarettát is! Jópofa mod a cigizés,csak egy idő után függővé válnak tőle a simek,és ha nincs a zsebedben bagó,akkor pirosra megy át a hangulatjelző csík,mint a való életben.DDD
  • Ironman2
    #39315
    Milyen színes egyéniségek vannak ott!
  • whitequeen73
    #39314
    http://www.modthesims.info/d/480744

    :p :))
  • whitequeen73
    #39313
    Miiiii??? Atomra le van véve minden most... nézd meg a füvet! :DDDDDDD
  • akyyy
    #39312
    lehet valami moddal dohányozni?
  • Svenson
    #39311
    Köszi.
  • lucifer9393
    #39310
    Most már nekem is van időm pár napig játszani, el is jutottam valameddig, már majdnem befejezte a fickó az egyetemet. Ez egy jól sikerült karácsony a koleszban:

    Velük játszom most: a Svard fivérek, Aurora Skies törzsögyökeres lakói, akik alapsztorijuk szerint zenészek szeretnének lenni, ill. a zenei pályán is elhelyezkedni. A fiatalabbikat járatom msot egyetemre. Tervezem, hogy alakítanak majd egy bandát, de egyelőre nincsennek bárok és krimók Aurora Skiesban, de majd mindjárt hozzáfogok, hogy legyenek.
  • lucifer9393
    #39309
    Fú, neked azért van élsimításod a játékban rendesen... nekem szétesne tőle a laptopom :D
  • lucifer9393
    #39308
    Mondjuk az tényleg szégyen, hogy ezért a viskóért még pénzt kérnek. Ezer jobbat találsz bármelyik rajongók által kreált cucc közt... hajós/tengerész témában, ingyen.
  • Mike
    #39307
    a sok kis cc package file-t érdemes 1-2 nagyba bepakolni
    jelentősen gyorsítja a betöltést és a játékot

    engem az zavar, hogy az ea helyett megint mi a felhasználók hegesztjük a szarukat
  • Mike
    #39306
    szép
    de nem baj, faszit kirúgták, hamarosan abbamarad ez a minden szarért lehúzzuk a népet
    EA-t mindenki rühelli
    most már feltűnt talán a managementnek is
  • Mike
    #39305
    nem szabad lovat tartanom
    az tönkreteszi nálam a játékot
    nem tudom lemondani a buszt
    összevissza kezdenek kolbászolni a simjeim, és ezer más anomália, fagyások

    jól meg lett írva a pets
  • whitequeen73
    #39304
    Ilyen lett vele Aurora Skies városházája...
  • akyyy
    #39303
    azt irta ki hogy tul sok aza emlékeim töröljek, WTF??? azt hol meg mi van?:DDD
  • Coolfire
    #39302
    Akciósan 950 SP.Kell a brének.
  • Ironman2
    #39301
    Vidám, tengerparti élet

    Ez a derűs, könnyed hangulatot sugárzó kollekció egyszerű, mégis vidám stílust kölcsönöz simjeid otthonának, és tökéletesen illik az óceánparti ingatlanokhoz. Akik pedig a víztől egy kicsit messzebb, a szárazföld belsejében laknak, anélkül élvezhetik a partvidéki hangulatot, hogy ki kellene csengetniük az óceáni kilátás borsos árát. Tárd ki az ablakodat, és engedd be a nap sugarait a Hajósélet kollekcióval, amely már kapható a The Sims 3 Plázában!

    Ha azt tervezed, hogy megveszed a június 25-én megjelenő The Sims 3 Szigetvilágot, ne feledd: a Hajósélet kollekció tökéletes választás a lakóhajók berendezéséhez!

  • whitequeen73
    #39300
    Ez nekem nagyon tetszik.
    http://veritas-aka-kg.tumblr.com/post/52225524731/bell-tower-conversion-from-bioshock-infinite
  • whitequeen73
    #39299
    Na, most meg, hogy használom az Nraas Overwatchot meg Error trapet, már csak 36 mega a mentés. :)
    Emlékek nálam is ki vannak kapcsolva.
  • Coolfire
    #39298
    Ja igen,már valami ilyesmit említettél,hogy visszaállnak.