44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #39537
    Szerintem lehet egyedi mindegyiknél a viszonya...uszonya.
  • whitequeen73
    #39536
    Itt a világom!
  • whitequeen73
    #39535
    Kösz!
    Ezek nekem is előjönnek, de súlyosbítja a dolgot, hogy egy darabig nem is látszanak, csak nem fér oda a sim dolgokhoz - nem fogja semmire, nem tudja, szegény, csak hogy no free path. Aztán mikor kegyeskedik megjelenni a fekete "szőnyeg", akkor tudom törölni... eddig! Köszi a tippet!
  • kem001
    #39534
    Tiszta H2O... Az lesz a legelső, hogy megcsinálom a szereplőit..DD
    Amúgy az uszonyok színe változó, vagy állandó lesz mindegyik sim-nél?
  • Joschka
    #39533
    Szigetvilág - Vízalatti pillanatkép

  • Ironman2
    #39532
    Sőt! mindig a mentés másként-et használjad,sorszámozott mentésekkel!!
  • lucifer9393
    #39531
    Azért ez a The Sims Free play iOs készülékekre elég nyereséges lehet a cégnek, akkor nem ölnének bele ennyi munkát. Nemrég adták hozzá az időjárást... Nézzétek
  • Mike
    #39530
    ok, kössz a tippet
  • Ironman2
    #39529
    a thumbnail mappában is szoktam ilyenkor törölni mind a 3 fájlt
  • Mike
    #39528
    na meg leckéje sincs már egy ideje
    nemtom az hovalett
    megint cache törlés lesz, hátha az segít

    IMA, IMA, IMA!
  • Ironman2
    #39527
    ja,vannak benne súlyos hibák.tegnap nekem is előjött a földbegyökeredzett ló,meg a lefagyott ujságkihordógyerek.még ki tudja hol van ilyen most a városban,nem nézem át újra,ha összefutok ilyenekkel,akkor törlöm
  • kem001
    #39526
    Jézusom... Nekem elég a 7 lakótárs most..DD Nem elég az 1 millió..DD
  • Mike
    #39525
    vicc ez a játék
    ütném a programozókat keményen

    megint a mastercontroller kell

    You can also use MasterController:

    Computer->NRaas->Master Controller->Town->Object Stats->Local, now find the Core.SocialJig2Person objects, select them and OK to flush them.

    That'll zap them all without needing to hunt where they are.
  • Ironman2
    #39524
    3 gyerkőc lesz,aztán megállok.Nagyon kapós az asszony,nem kell neki 2-szer mondani semmit se.DDDD Ilyen kéne nekem az életben is!
  • Ironman2
    #39523


  • Mike
    #39522
    nem
    ez gyári
    a filmes pályán
  • Ironman2
    #39521
    Vannak 20-an a telken.
  • Mike
    #39520
    Töltöm be a simset, mit produkál?

    simem ugye csajnál aludt, loholt ahhoz a tetves buszhoz (nem is értem, miért kell mindenáron busszal suliba menni, amikor mellette laknak, simán odamennek gyalog is, nem lehet ezt vhogy kikapcsolni?)
    na szal loholt, kép merevre fagy, a szoftver rezeteli simememt vissza a telkére, erre tele van a telek ilyen elfektetett ovális izékkel, amit nem lehet megfogni csak moveobjects on után, neve: SocialJigTwoPerson, ja és suliba sem tud menni, mert azt írja üzenetben: School not in session

    fasza!
  • Ironman2
    #39519
    Ebbe amúgy nemtudom mi a szenzációs trükk.Bemegy a nő az üvegkalitkába,megtelik valami fekete szarral,utána meg kijön ugyanúgy ahogy bement:



  • kem001
    #39518
    Majd beh*gyozott az izgatottságtól..DDD
  • Ironman2
    #39517
    Jól sikerült előadás:

  • Ironman2
    #39516
    Ja igen.Ez a magyarázat rá,mert van mégegy ember akinek sok kieg regisztrálva van,és neki is tudok küldeni kényeztető csomagot,sőt a Midas elixirt is el tudom neki küldeni
  • Ironman2
    #39515
    eheh,Gyuri kényeztetésre vágyik azért.D Amúgy a Midas érintése löttyöt meg nem tudom elküldeni,mert azt irja ki hogy rendelkeznie kell a Természetfeletti kieggel.Szóval már sejtem miért jelenik meg nála ez a lehetőség,mert neki több játéka be van regisztrálva a Sims3.com-on
  • kem001
    #39514
    Lehet egy dögös masszőr fog előugrani a csomagból..DDD
  • kem001
    #39513

    2006 Cadillac DTS
  • Ironman2
    #39512
    nyugi,neked sem lehet,már próbáltam.amúgy fogalmam sincs,majd Jóska megmondja mit tartalmaz,mert küldök neki egyet.akkor semmi köze az álmok szigetéhez
  • Ironman2
    #39511
    A hütőt se értem,minek lehet belepakolni zöldségeket,ha kiveszem az összes kaját belőle,és ugyanúgy lehet őszi salátát csinálni,meg makarónit!
  • kem001
    #39510
    Nekem próbáltad? Pedig én is Álmok szigetén vagyok.. Egyáltalán mit tartalmaz ez a csomag?
  • Ironman2
    #39509
    DD.ez a nagy ház hol van? vagy te csináltad?
  • Ironman2
    #39508
    Na megnéztem az ajándékosztásnál megint,és tényleg egyedül Jóskának tudok kényeztetőcsomagot küldeni,senki másnak nem.Fogalmam sincs mitől függ az egész (talán azért mert ő az Álmok szigetén van.D):


  • Mike
    #39507
    és pár régebbi, jópofa kép

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Rodeózni király!



    - hm... milyen szépen lebarnultam!


    azért rosszul megy szegénykémnek a sora


    így néz ki a konyha


    ez meg egy régebbi simem kölke, egyszerűen hogy lehet így állni? :)








  • Mike
    #39506
    pár kép

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    - és akkor ezt beleteszed abba...
    - ja bocs, nem figyeltem, épp idehánytam egy békát



    ***

    - hű majdnem beleléptem!



    ***

    csajozás közben mi a legfontosabb? a mobilja. le nem szakadna róla :)
    igazi tizenéves


    elment a csajhoz, qrva nagy házuk van, de hol alszik csórikám? a kanapén


  • Mike
    #39505
    A tiberiumot spiral cut-tal kell csiszolni, majd a törmelékkel együtt kirakod a friss levegőre, így meghízik nagyra, és darabja ér 30-40k-t.
    Amit aztán eladsz a boltban, még többért (nem ám a menüben adjuk el, hanem a consigment vagy az alchemy store-ban!)



    éjszaka szépen világít

  • Mike
    #39504
    na pár kép
  • Mike
    #39503
    bizony, jó a boszi
    a vérfarkas meg fémet, bogarat meg drágaköveket tud keresni, és nem is talál szarokat
  • Mike
    #39502
    nraas mastercontroller, statisztika
  • Mike
    #39501
    az én simem már megint cheater, de eddig minden csajjal össze tudott jönni, akit csak kinézett magának, igaz csak tini, így dugni nem tud szegényke
  • Ironman2
    #39500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom mi van nálad hogy egymás után 2 gép is elfüstöl,de lehet ott valami más a ludas,talán a tápot is meg kéne nézni,hátha problémás.Ezért bízom én inkább szakemberekre az összerakást is,mert ha tönkremenne egy alkatrész akkor rájuk lehet fogni hogy elbaxták
    Azért örülök hogy rendbelesz a géped holnapra.Ezerrel nyomjuk a simset.Milyen alkatrészeket rendeltél hozzá?
  • whitequeen73
    #39499
    Hát ez valami extrabrutáljól néz ki.
  • Coolfire
    #39498
    Azt hiszem ebbol csak napi egyet lehet.Ha egyt elkuldol,tobbet nem tudsz.
    Ha minden jol megy,holnap ilyenkor mar az uj geprol irok.
    Megint legozhatok:-)