44547


no-warez.gif
  • Gólya #39857
    no...újraindultam, most betöltötte a játékot...

    és tessék mondani...a továbbiakban esetleg minden egyes játékindítás előtt menjünk a boltba, vegyük meg újra a játékot és akkor talán kegyeskedik méltóztatni normálisan működni?

    meg az a drága jó moszkvai nénikéjük, aki egy marék homokért táncol a Szaharában...
  • Joschka
    #39856
    El tudom képzelni, hogy nem egyedi eset ami itt történik.
  • kem001
    #39855
    TÖbben panaszkodtak erre a kifagyásra amúgy...
  • Joschka
    #39854
    Csak az a baj, hogy ezt az újraindítósdit sokszor eljátszotta a játék velem tegnapelőtt.
  • Joschka
    #39853
    A cache fájlok törlése sem segített most bezzeg...
  • Joschka
    #39852
    Mit csináljak?!... eddig nálam sem volt frissítés után soha ilyen...
  • Joschka
    #39851
    Előtte szépen töröltem az egész mentésimet (mivel van ugyi belőle mentésem), hogy ne legyen gond emiatt sem! Utána azt a szépen visszapakoltam...és most jó.
  • kem001
    #39850
    Nekem ilyen gondom nem volt, hál égnek.. Bár előtte cache fájlokat kitöröltem, mielőtt indítottam.
  • Joschka
    #39849
    Nekem a város nem töltötte be, hanem kivágott az asztalra, mint a macskát xarni...egyedül Sunset Valleybe tudtam belépni....De mondom: Tegnap újra pakoltam az egészet (az alapot már az új patchal frissítettem) és most megy minden. Ja, és az AddLotSize (telek átméretező)modot ki kellett dobni, mert nem kompatidilis az új patchal!
  • Joschka
    #39848
  • Joschka
    #39847
    Akkor mi lesz a 4. résszel vajon?
  • Gólya #39846
    na akkor még egy olyat megjátszok én is...hogy szakadna rájuk az a siló, ami szerencsétlen kamionost vitte el...
  • kem001
    #39845
    Tegnap amikor én indítottam, szépen betöltött, elfogadtam ajándékokat, majd ki is vágott az asztalra.. 2. indítás után működött rendesen..
  • Joschka
    #39844
    Teljes mértékben jogos a felháborodásod, mert pancserekkel van dolga az egész játékos közösségnek...sajnos!
  • Joschka
    #39843
    Azé az tényleg szánalmas már rájuk nézve, hogy csak gép újraindítás után tudtam indítani a játékot (még tegnap előtt a frissítés) után!
  • Gólya #39842
    oké...a disznóktól elnézést kérek...nem süllyeszteném őket erre a szintre...


    de most komolyan...mikor jelent meg a sims1? vagy száz éve...
    azzal és a kettessel összesen nem volt annyi gond, mint a hármasnak akár egyetlen kiegészítőjével (vagy a felével...)

    ez munka? ez egy nagy túró...
  • Joschka
    #39841
  • Gólya #39840
    hogy szakadnának meg...még egy ilyen pofátlan társaságot...
    megyek vissza sims2-esezni...elegem van...szemét, disznó banda
  • Joschka
    #39839
    Áááá, abban ninc szemmi kreítívitász...
  • Joschka
    #39838
    Ezzel tegnap előtt vagy soxor én is találkoztam...tegnap újra raktam mérgemben az egész kócerájt...most jó....még jó, hogy van mentésem a játékból...Mingyá írok Lucinak, hogy emelje fel a sejhaját azt ugorjon már át San franciscóba...nyomjon le nekik egy maflást.
  • Gólya #39837
    na most mi van?

    csináltam egy pincét a ház alá, aztán mentéssel kiléptem a játékból
    indítanám újra és nem indul...áll, mint az a bizonyos a lakodalomban...csak a sima fekete képernyő egy homokórával és passz...

    tessék mondani: ez is az új patch része?

  • kem001
    #39836
    Minek? Vegyél még egy házat, mint ahogy én tettem. Régiben meg ott vannak a lakótársaim még.. Vissza sem merek nézni már.. Mi lehet abban a házban már..DD
  • Joschka
    #39835
    Úgyis ideje valami újabb ólat összedobnom Gyuri simemnek...
  • Joschka
    #39834
    Még több kép:

    Úgy néz ki, hogy többféle üvegtetőzetet össze dobhatunk belőle magunknak majd...






  • Joschka
    #39833
    Ma biztos kiderül.
  • kem001
    #39832
    Érdekesnek tűnik.. Mik lesznek benne vajon még.
  • Joschka
    #39831
    Ja, megvesszük...hihihihi
  • Ironman2
    #39830
    király!!! ezt meg kell vennem!
  • kem001
    #39829
    Nem én építettem, nincs ahhoz türelmem mostanság.. Viszont belül teljesen üres, berendezéssel szenvedek most..DD
  • Joschka
    #39828
    Újabb szomszédság

    Megerősítették, hogy újabb Store szomszédság van a láthatáron, szám szerint a 10.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #39827
    Na, van végre "majdnem" pottyantós retyó a játékhoz.



    Letöltés:

    CWS old outhouse.package

    http://www.sendspace.com/file/f27kth
  • Joschka
    #39826
    És át költöztetem majd a Sims 4-be izs!
  • Joschka
    #39825
    Már amikor jöttek a játékról az első képek anno 2009-ben, akkor elhatároztam hogy kreálok egy olyan "jééé, ez majdnem én" figurát... És el is találtam...nagy vonalakban, így azt játszom vele, ami a valós életben csak kába, egzotikus ábránd marad.
  • Joschka
    #39824
    Én az elejétől fogva az egy szem(ű)... simemel játszom...gondolom neked is feltűnt már, és talán unalmasnak is találnád, de én jó el vagyok vele, mivel eddig ennél jobb karaktert (figura+hangszíne+ruha) nem igazán tudtam össze hozni.
  • Bal0924
    #39823
    Én mindig beleunok a háztartásba és vagy 10xkezdtem már újra..:D
  • Joschka
    #39822
    Én egyszer sem. Mindig van a legutolsó "állásról" mentésem a gépemen.
  • Bal0924
    #39821
    Ti eddig hányszor kezdtétek újra a játékot? A frissítések és kiegészítő miatt?
  • Joschka
    #39820
    Íme a ma megjelenő Store Balettintézete:

  • whitequeen73
    #39819
    (Mer' ugye az egy másik mentés.......)
  • whitequeen73
    #39818
    Pffft... Ráadásul a custom városomat, amit most fejeztem be, töküresnek mutatta az átköltözés után.
    Ejj, de szépen sikerült ezt is kivitelezni...