44547


no-warez.gif
  • whitequeen73
    #39897
    Angolul tudom sajnos csak a dolgokat, de csak megtalálod: állatra katt, Care -> Change Name...
  • Ironman2
    #39896
    Nekem visszatöltötte rendesen,úgy is hogy pincét építettem! Ajánlom mindenkinek figyelmébe,mikor kijön egy újabb patch,akkor mindig a nagyméretűt kell letölteni,és telepíteni,sosem az előzőre történő frissítést! Sajnos az okoz gubancokat a játékban! Launcheren keresztül sem szabad frissíteni,csakis a hivatalos oldalon lévő superpatchet kell feltelepíteni! Frissités után törölni az 5db cache.package fájlt a dokumentumokban,és úgy indítani a játékot az asztalra helyezett parancsikonnal,ami a TS3w.exe fájlra mutat.Ez az egy müködőképes megoldás ami jó!!
  • Bal0924
    #39895
    A kutyusomnak a nevét hogyan lehet átírni?
  • rage
    #39894
    Én már vissza nem teszem. Viszont baromi sok szabad helyem lett a vinyókon :)
  • Ironman2
    #39893
    szerintem elég lett volna a doksi könyvtárat kitörölni
  • Gólya #39892

    nyugi...

    nagyon kiakadtam ezen a nagyszerű munkán...így dolgoznék, már rég dutyiban ülnék...
  • Gólya #39891
    ja...még ha itt lenne Swen meg Era, talán érteném is

    hiába na...rohadt meleg van
    ráadásul egy ismerős "megdobott" így estére némi cseresznyével - na most reggel vettem a piacon, ennyit már nem bírunk megenni, úgyhogy nekiálltam a kellemes kis konyhában gyorsan berakni...mit mondjak...egy élmény volt
  • Joschka
    #39890
    DDD
  • kem001
    #39889
    „Nem is olyan undorító” nyilvános zuhanyozó. Hát ezen a néven, behaltam..DDD
  • Joschka
    #39888
    Csillagfény Előadó-művészeti Stúdió (1700 SimPoint)



    Ismered azt a régi viccet, amikor a két hattyú bemegy egy táncos mulatóba? Nem? Annyi baj legyen, igazából nem is olyan vicces. Ha viszont valódi szórakozásra és kreatív önkifejezésre vágysz, téged is vár a Csillagfény Előadó-művészeti Stúdió! A pazar tetőablakoknak köszönhetően simed csillaga fényesen ragyoghat az éjszakai égbolton.

    Prémium tartalom:

    Deszkakemény, pehelykönnyű tánckollekció



    Táncfelszerelés
    Nem számít, hogy simed épp a legszebb hattyú szerepére készül vagy át akarja smustlizni az éjszakát, a Pehelykönnyű balettkorlát és a Deszkakemény táncparkett minden igényt kiszolgál. Melegíts és eddz – mire feleszmélsz, már meg is tanultad a kedvenc balettlépéseidet a The Sims 2 repertoárjából. Ezután próbáld ki a kedvenc figuráidat a továbbfejlesztett parketten, és adj elő egy balettszámot, kacsa- vagy sortáncot, smustlizz egyet, vagy fűzz szorosabbra egy barátságot a közös tánc segítségével!
  • Joschka
    #39887
    Ja, addig Gyuri be öltözik trubadúrrrnak!!
  • Joschka
    #39886
    Jé, tényleg....biztos hasonlítotok egymásra azért kavarodtatok össze bennem...meg a hőség...bár most be felhősödtünk kissé.
  • kem001
    #39885
    Simán.. Meg nemsokára itt az új store tartalom is.
  • Joschka
    #39884
    Ezt a pár napot má csak ki bírjuk...
  • whitequeen73
    #39883
    Aaaa... nemár. Évekig foglalta hiába a helyet a gépen a TS2+allEPs, kb 2 hónapja végére értem a vinyómnak, így töröltem - erre Te most őrületes vágyat ébresztesz bennem a sims 2-ezésre!!!!!!!!!!!!
  • kem001
    #39882
    Nem tudom, csak úgy eszembe jutott.. Mintha Évszakoknál lett volna ilyen számláló, vagy tévedek?
  • Coolfire
    #39881
    Nem.Minek?:)
  • kem001
    #39880
    Felülre nem akarsz esetleg visszaszámlálót betenni, hogy menni idő van még a megjelenésig?DD
  • Coolfire
    #39879
    Ehehehh...várd meg azért a Szigetvilágot.
  • whitequeen73
    #39878
    Ezt a rengeteg női hölgyet itt olyan könnyű összekeverni...
  • Bal0924
    #39877
    Minél több a lehetőség annál pontosabban tudom lemásolni a házunkat a Sims-be!:D (Na persze 1 kis modernizálással:D)
  • Gólya #39876
    igen, láttam...bár királynőnk bánkódott miatta:)
  • Bal0924
    #39875
    Kipróbáltam a Sárkányvölgyét.. nem rossz.
    De leszedem.
  • Joschka
    #39874
    Hát persze, hogy nem tökéletes akármennyi ezer rammal sem, ha egyszer az egész rosszul van megcsinálva.

    Én anno megvettem a storeban az automata kutyaetetőt, azt hiába állítottam be neki az érzékelőt, mégsem önti oda a blökinek amikor az oda megy hozzá...erről ennyit!
  • Joschka
    #39873
    Ja, Gólya!

    Linkeltem a frissített Addlotsize modot lentebb, a minap úgyis keresed!
  • Mike
    #39872
    ha sokat játszom egy családdal, meghülyül a program
    ha lovat veszek dettó, lovat el kell felejteni
    és még sorolhatnám

    nem hiszem, hogy 8 giga rammal minden tökéletes lenne
    persze nem kellene cc, de akkor játsszon ezzel az, aki megírta
  • Mike
    #39871
    én pl. átköltöztettem a kölkeimet egy új telekre, egy lyan házba, aminek volt emelte. semelyik lépcső nem működött

    nem tudom őket átöltöztetni mert lefagy tőle a program

    ha átöltöztetetm, vagya tükörben megváltoztatom a haját - éppen nem fagyott le, elveszti az örökéletelixir a hatását, amit 65k tp-ért vettem
  • Gólya #39870
    kár, hogy a fejlesztőkre nem lehet alkalmazni...
  • Gólya #39869
    öregem...mint aki most jár itt először...
  • Mike
    #39868
    látom jó a patch! :)
  • Joschka
    #39867
    DD...Tegnap én is tapasztaltam ezt...sajnos.
  • Joschka
    #39866
    Miért nem 20 méteres linket írtál ki...örülni fog neki a hg.
  • rage
    #39865
    Jó hír, hogy a Sims3 legjobb és leghasznosabb része, az uninstall tökéletesen működik.

    Lefelé azért sokkal gyorsabban mentek a kiegészítők, mint fölfelé :)
  • Bal0924
    #39864
    Nincsen 17euróm...
  • Joschka
    #39863
    Ne próbáld ki, hanem vedd meg szépen!
  • Bal0924
    #39862
    Ez jópofának néz ki! Kipróbálom.:D
    http://hu.store.thesims3.com/dragonvalley?utm_source=TS3%20Community%20Splash&utm_medium=Banner&utm_content=TS3%20Store&utm_campaign=Dragon%20Valley%20Launch
  • Joschka
    #39861
    AddAnyLotSize (telek átméretző mod) frissítve!!!

    AddAnyLotSize (1.55).zip (4.47KB)

    http://www.sendspace.com/file/xsj0yu
  • Joschka
    #39860
    Ja, ha lehet úgy vásárolj be, hogy tönkremenj miközben ők meg drága ruhákba, kocsikban feszengve élik a nyomoronc, számkivetett játékkészítők sivár életét.
  • Joschka
    #39859
    Ja, ócska bleró népség az egész csűrhe!
  • Gólya #39858
    én már rutinosan azzal ülök le a játékhoz:)

    mint az egyszeri vicc...letöröljük a tefaszt...aztán indulhat a nap...:)

    Jézusom, de szánalmas egy banda...