44547


no-warez.gif
  • tomi161996
    #40018
    helló megint elkezdetem simsezni és már alakulgat a házam



  • Ironman2
    #40017
    Házakban nem bővelkedik az új város.Ahova most beköltöztem ott bútorozatlanul is be van rendezve,csupán az ágy,és az étkezőasztal hiányzott,minden más megvan.De minek raktak le fürdőkádat,meg zuhanyzót is?
  • Ironman2
    #40016
    Azért már egy újat veszek.DD
  • Ironman2
    #40015
    Javítassa meg a telefont 150 simoleonért.
  • kem001
    #40014
    Lecserélni nem lehet?DD
  • Ironman2
    #40013
    ekkora balf.szt!!! leejti a telefonját,és eltörik neki! rögtön ahogy megérkeztem Islo-ba.DD Most a törött telefon ikonja látszik a panelen.
  • Joschka
    #40012
    Na, csináltam egy kikötőt az Álmok szigetére! Lehet, hogy a lakóhajó az alacsony vízállás miatt majd el fog kaparni, de ez csak egy próba...hehe

  • Joschka
    #40011
    A #40007 hszben levő linknél van tutorial képekben, hogy építs kikötőt a hajózáshoz!
  • Ironman2
    #40010
    DDDD
  • Joschka
    #40009
    Nem hallod, nem izs néztem. De hurrá!!!
  • kem001
    #40008
    Joschka, észrevetted, hogy tiéd a 40000. hsz itt?DD
  • Joschka
    #40007
    Na, ezt érdemes lesz majd el olvasni (angolul tudók előnyben!!!).

    FAQ Newer questions/answers added with time stamp at the end of this post.
  • Joschka
    #40006
    Kíváncsi leszek rá, hogy nálad a régi simed majd mennyire akassza meg a játékodat....várom róla az infókat.DDD
  • kem001
    #40005
    Az új szigetre.. De előtte még ki kell raknom régi házamból a lakótársakat..
  • Joschka
    #40004
    Hová?
  • kem001
    #40003
    Délután költöztetés lesz..DDD
  • Joschka
    #40002
    No, mászok vissza a konyhába, mert sütés-főzés megy ezerrel...
  • Joschka
    #40001
    DDD...te már csak tudod.háháhá
  • Joschka
    #40000
    Nem piás, hanem pipás búvárkodás!
  • Coolfire
    #39999
    Piásan pedig nem szabad búvárkodni!
  • Joschka
    #39998
    Én már találtam ezt-azt a piás búvárkodással: Zafír követ, gumi kacsát.
  • Joschka
    #39997
  • Coolfire
    #39996
    Mi lesz velünk a negyediknél?Már előre félek.
  • Coolfire
    #39995
    Csinált Twallan egy új Errortrapot.Hátha jobb lesz azzal.
  • Coolfire
    #39994
    Csak a vízalatti kincskeresés miatt görcsölök vele.
    Ja,és az simanyuciból először dzsinnt csináltam,aztán meggondoltam magam,és tünci lett.Most viszont egész érdekes.Szárnya van,de tud zöldségtekercset varázsolni..
  • Coolfire
    #39993
    Ezt a mai sznapom arra szántam,hogy simsezek egy egészségeset,de egyre jobba megy el tőle a kedvem.Ráadásul elbaszarintottam,mert pici házat választottam a 2 felnőttnek,6 gyereknek és a kutyinak..
  • Coolfire
    #39992
    Az én simem fején simán átmennek mindenféle vizijárművel-szóval bírja a strapát.
  • Coolfire
    #39991
    Akkor sem smakkol vele valami.Szerencsétlen errortrapot sajnálom,állandóan dolgozik.:))
    Ha meg lehet majd oldani a szállodát,búvárkodást,hajókézást,úgy otthagyom IP-t,mint eb a Szaharát..
  • Joschka
    #39990
    Hát nálam csak simán (errortrap... stb. nélkül) megy a játék. De amúgy meg elég nagy a nyüzsgés a vízen. Jönnek-mennek a járgányok rendesen.DD
  • Coolfire
    #39989
    Rettenetesen bugos IP..Bridgeport kutyafüle hozzá képest.Állandóan több ezer járművet töröl,egy csomó unrouting etc..
    SS:ez egy foscsomó..
  • Joschka
    #39988
    Vahhh...ez sem semmi.

    Lakóhajó by Frau Engel

    Néhány kép...






    Letöltés
  • Joschka
    #39987
    Hát mivel én nem költöztem át így erről dunsztom sincs. Nálam most ez az ábra: Új (régi) sim, új városban.

    Képen pedig így néz ki:

  • Coolfire
    #39986
    Hali!Akinek már megvan a kieg:
    ha átcuccoltok IP-ba,akkor azt írja ki a főmenüben?Mert nekem még mindig LP-t..
  • Coolfire
    #39985
    Én sem csináltam meg egyiket sem.Fr.o-ba is csak asszonyért mentem.:)
  • whitequeen73
    #39984
    Ne haragudj, én sem tudok segíteni, soha nem küldetésezek. (Még a lehetőségek is ki vannak kapcsolva.)
  • Gólya #39983
    pfff...akkor most nem lettem okosabb...

    azért még erőltetem, csak bosszant, hogy pont a kalandozásra hajtok és csak megy a nap "üresen"
    most szerencsére csak három napra ment a simem, mert ennyire volt pénz, de bele se merek gondolni, hogy mondjuk öt nap alatt hány szál hajam marad majd...

    nem is a vízumszint a lényeg, hanem maga a kalandozás, a feladatmegoldás...de így kicsit nehézkes:)


  • kem001
    #39982
    Hazautaztam, mivel nem volt türelmem felvinni maximumra így a vízumszintet.
  • Gólya #39981
    és mit tudtál kezdeni vele? vagy egyszerűen otthagytad?
  • kem001
    #39980
    Volt ilyen nálam is.. Ugyan azokat adja csak..
  • Gólya #39979
    itt is hozom ezt a régi problémámat, hátha hamarabb botlik bele valaki...

    Fr.o-ban fordul elő, hogy alig van kaland...mondjuk kap a sim egy feladatot: vigyen x-nek egy üveg nektárt - van is épp a hátizsákban, elviszi...ezzel kész - visszamegy másik kalandot keresni, vagy megkapja még egyszer ugyanezt vagy aznap már semmit...
    valaki más tapasztalt ilyet?
    mondom, ez nagyon régi...csak mivel most egy kalandor simem van, megint előjött ez a probléma...
    ötletek esetleg?