44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #40379
    Sőt még a hang is bugos néha! Recseg mint az állat!
  • Coolfire
    #40378
    nekem olyan ótvar kinézete van a víz alatt a játéknak.Pedig minden maxra van húzva,mégis tré.Alig ismerem fel a tárgyakat.
  • Joschka
    #40377
    Hehe...ez tök jó víz alá való rom!

  • Joschka
    #40376
    Az egy lapos kő...halakat még nem vettem. Szünnap van az akvarista boltban...
  • Ironman2
    #40375
    Megnézem már ezt a Sunlit Tidest,ha nem akadozik,akkor ujjé!!
  • Ironman2
    #40374
    Az mi? Döglött bálna?
  • Joschka
    #40373
    El leszek azzal a néhány víz alatti telekkel, mire berendezgetem őket...

  • Joschka
    #40372
    Hegesztézs alatt...

  • Joschka
    #40371
    Feltöltöm amikor kész lesz.
  • kem001
    #40370
    Na arra majd vevő lennék! DD
  • Joschka
    #40369
    Én meg neki látok az Álmok szigetét megcsinálni a hajózáshoz, búvárkodáshoz.
  • Joschka
    #40368
    Küldtem privit kem!
  • kem001
    #40367
    Ezt valaki eltudná nekem küldeni? Elvileg ma ingyenes, de folyton azért rinyál, hogy fizetős tartalom..
  • kem001
    #40366
    Na jó, új játékot kezdek szerintem.. Régi családomat nem hagyom azért el, beköltöztetem őket egy másik házba.. Persze kérdés, hogy melyik városban kezdek el új életet.
  • Joschka
    #40365
    1. Valamit nem jól csináltál biztos.
    2. A játéknál a látótávolságot a beállításoknál állítsd be maximumra, mert lehet hogy máskülönben "rápakol" egy fehér réteget a városra...
  • hertzui
    #40364
    Hogyan sikerült beleraknod az álmok szigetét úgy,hogy épületek meg minden benne van,nekem csak a domborzatot sikerült? Lenne még egy kérdésem,ha a világ szerkesztőben arra megyek,hogy szerkesztés a játékban,akkor elindul a játék,de nem tudom szerkeszteni,nem jelenik meg a városom?
  • Ironman2
    #40363
  • Joschka
    #40362
    Egyáltalán nem akad.:)
  • Ironman2
    #40361
    most csináltam a videót!

  • Joschka
    #40360
    No, már bent is a CAW-ban a z Álmok szigete város...holnap neki állok alakítgatni, hogy lehessen hajókázni rajta meg búvárkodni.

  • Mike
    #40359
    overwatch gondolom megoldja

    én még azt vettem észre, hogy nagyon sok anomália eltűnik ha törlöm a cache-t, tehát szinte minden játékindítás előtt érdemes törölni
  • Ironman2
    #40358
    The lagging and the freezing every few seconds that's been introduced in IP has 1 major cause.

    You know the game constantly spawns random Sims in random places throughout the World.

    Well, sometimes Sims spawn in places (routable places, otherwise Sims wouldn't be spawned there) that are completely surrounded by unroutable terrain, so those Sims spawned in such places can't go anywhere and they are stuck. Stuck Sims like that cause lag as they keep trying to escape but aren't able to.

    The more stuck Sims there are in a world, the more lag that causes, which may cause animations, Sims, or other things in the game to occasionally freeze every now and then. In severe cases, the game may freeze every few seconds, for up to a few seconds.

    Needless to say, the amount of stuck Sims in a world continues to add up as time progresses, causing the lag to become worse over time.

    In the first place, I wonder why there are any routable places, but which are totally surrounded by unroutable terrain, at all, in EA-made worlds. It makes no sense why there are places where Sims can spawn but are surrounded on all sides by unroutable terrain so those Sims can't go anywhere and get stuck. Leave it to EA to make mistakes like that.

    In the IP World (Isla Paradiso), there are many such places where Sims can get stuck, way more than in any other World so far it seems, which would be the major cause of the lagging and freezing issues in the IP World.
  • kem001
    #40357
    Sajnos evvel egyet kell, hogy értsek.. Lassan minden frissítésnél és kiegészítőnél új játékot kell kezdeni..
  • Mike
    #40356
    aranyos vagy, de ezt le lehetett volna írni 2 mondtadban

    töröld a cache fileokat

    és a win temp mappát

    nemtom win7/8 alatt is van e de xp alatt a local settings alatt is van egy temp mappa
  • Mike
    #40355
    egyetértek
    fostos szar ez már, el kell kezdeni egy teljesen újat, amire több pénzt, energiát időt kell szánni, mint erre a bughalomra
    ami szvsz annyi programsorból áll, hogy ember nincs aki ezt már rendbeteszi
  • Joschka
    #40354
    Nálam mindig az aktuális van fent, az első dolgom, hogy az új patchoz azt is le szedem.
  • Ironman2
    #40353
    hmmmm.a windows TEMP mappának is köze van a játékhoz? Nekem az AVG teliszórja állandóan! Most majdnem 40 ezer fájl van benne!
  • Ironman2
    #40352
    Valaki ezt irja a hivatalos fórumon.

    I spoke with a EA Tech support today and he troubleshooted with me the problem and it worked!

    He had me clear my in-game cache, thumbnails and temp folders, I'll copy and paste all the stuff he had me do in steps.

    Step 1:
    Vista or 7: C:\Users\"username"\Documents\Eletronic Arts\The Sims 3

    Look for any of the following files ending in .package and delete it:

    Create-a-Sim Cache: CasPartCache.package
    Build/Buy mode cache: compositorCache.package
    Mod or custom content cache: scriptCache.package
    New Sims and skin cache: simCompositorCache.package

    *There may be more more then just those 4 caches, delete them too*

    Step 2:
    Now, please look for a folder that says Thumbnails. Delete anything inside of it

    Step 3:
    You may remove the temporary files stored on your system. For this please follow the steps listed below
    1. Double click on "My Computer"
    2. Double click on the C: drive
    3. Double click on the "Windows" folder.
    4. Double click on the "Temp" folder.
    5. Hold the "CTRL" key and tap the "A" key to select all.
    6. Tap the "Delete" key on your keyboard and accept the "Are you sure you want to delete these files" prompt.
  • kem001
    #40351
    Nem mentettem, az a gond.. Még az elején csak.. De családot tárolóba ki tudtam idejében menteni még.
  • Ironman2
    #40350
    Ahhoz már kell la CAW frissítése is!
  • Ironman2
    #40349
    Nem,ha mentettél elötte más néven azt töltsd vissza! Mi mindig a mentés máskéntet szoktuk használni! A fagyást okozza még a tmp fájlok a DcCache mappában! Most olvastam a hivataloson.Azokat ki kell törölni játékindítás elött!
  • kem001
    #40348
    Backup mentésekre gondolsz, amit a játék generált saves-be?
  • Joschka
    #40347
    Lehet, hogy a világkészítővel csinálok egy kis módosítást az álmok szigetén, hogy legyenek ott is mély részek a tengerben.
  • Joschka
    #40346
    Ott nálam nem voltak nagy problémák...inkább csak hülyeségek.
  • Joschka
    #40345
    De meg van a másik mentésem is persze a lakóhajóval...csak úgy gondoltam az üdülőt az álmok szigetén csinálom meg.
  • Ironman2
    #40344
    Isla Paradisohoz kell sajnos az errortrap,mert ott fognak maradni a beragadt simek! Tele van útkeresési hibával a pálya! Rosszabb mint Bridgeport!
  • Joschka
    #40343
    Igen, most éppen ott voltam...csak már nem játszom.:)
  • Joschka
    #40342
    Ja, az jó megoldás szokott erre lenni.
  • Ironman2
    #40341
    Az Álmok Szigetén vagy most?
  • Ironman2
    #40340
    Próbáld te is az előző mentéssel! Tegnap nekem is ugyanezt csinálta! Törölkd a cache fájlokat is!