44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #40419
    Jóskának sikerült mindegyiket megcsinálni ST-ben!

    pl #40331 #40377
  • Coolfire
    #40418
    Ez engem is érdekelne..és az is,hogy lehet-e letenni merülőhelyeket másik városban.Ha már ennyire szopadékok voltak a "készítők".
  • Ironman2
    #40417
    aha!
  • Ironman2
    #40416
    Befonom a hajam! Most se jó az üdülőtulajdonlás! Majd jön Jóska aztán elmagyarázza hogy lehet saját üdülőm az Álmok szigetén! Le van rakva a recepciós pult,és szállodatorony,de igy se lehet választani a térképen!
  • Coolfire
    #40415
    Pedig a Pepsi automata,ha a lakásban raktad le,neked adta a pénzt..sőt még az a kis félkarú rabló is.:)
  • Coolfire
    #40414
    Látod,a lájvcseten is csak az alapon volt.Nem merték fullra feltakni az összest.:))
  • Coolfire
    #40413
    Ezek sem tudják már,csak a megmaradt selejtjeiket árulni..
  • Coolfire
    #40412
    Nem az a gond,hanem a programozás...laknak cc. 50-60-an a szigete,még is többezer járművet töröl az errortrap.Meg az "eltévedőket" is.Csak legalább a kérdőjelbe írná,de nem.Bebassza a borítékba,és csemegézzem ki,mi hasznos és mi nem.
  • Ironman2
    #40411
    Azért az brutális hogy van akinek Core I7-en is laggol a játék!
  • Ironman2
    #40410
    Sok útkeresési rutin öli meg a pályát! 3 jármüvel is utaznak a simek,mire elérik a céljukat,mert el van vágva az út,és csak vizen tudnak átjutni! Ez a rengeteg jármüváltás kétvállra fekteti a számolást!
  • Ironman2
    #40409
    Csak egy sellővé változás mod jött ki ma az MTS-en
  • Ironman2
    #40408
    Azok nem gyarapitják az üdülőbevételt,csak a saját pénztárcádat!
  • Coolfire
    #40407
    Már megjelenéskor ezt köhögtem.:)
  • Coolfire
    #40406
    Tényleg,ha saját célra használod a nyerőgépeket,BJ,roulette és pókerasztalokat,ill. az édesség/üdítőautomatákat az nem gyarapítja a bevételt,ugye?
    Nincs erre vmi mod?:)
  • Ironman2
    #40405
    Rettentő hibás IP! A hivatalost is olvastam ma,mindenkinek baja van vele.
  • Ironman2
    #40404
    Az Álmok szigetén vagyok már,és elég jól megy!
  • Coolfire
    #40403
    Ehh..még mindig szenvedtek vele?:)Én már feladtam.:))
  • Ironman2
    #40402
    Kicsit megreformáltam az egyik betérőt:

  • Ironman2
    #40401
    Asszem megvan! Most kiirta hogy bezárt a terület,mert nincs szállodatorony
  • Ironman2
    #40400
    Köszi! Engem most jobban izgat hogy miért nem lehet üdülőhelyet vásárolni,mikor megvan már a terület,át is irtam üdülőkomplexummá,le is rakott egy recepcióspultot,de mégse tudok tulajdonossá válni,mert nem jelenik meg a térképen a terület,mikor választani kell
  • whitequeen73
    #40399
    De vigyázz: ha egyszer leraktad a telket, utána hiába törlöd, kiemelkedve marad a területe a vízből...
  • whitequeen73
    #40398
    ments ki egy vízalatti búvárhelyet IP-ből a librarybe, és tedd rá! utána azt alakítgathatod.
  • Ironman2
    #40397
    Ha lerakom,akkor kiemeli a vizből az egész telket,de gondolom simitani kell
  • whitequeen73
    #40396

    http://www.mediafire.com/download/tauz0cz9p6kg02z/Resort.rar
  • whitequeen73
    #40395
    Ezeket nem tudom sajnos, nem foglalkoztam még ezekkel a részeivel a kiegnek.
    Telket simán leteszel a vízbe.
  • Ironman2
    #40394
    Ja most nézem a kikötő csak a hajóházaknak van fenntartva.DD
  • Ironman2
    #40393
    Tök jó! Nekem azért van pár kérdésem.
    Miért nem tudom megvenni az üdülőhelyet mikor leraktam egy üres telket,és megváltoztattam a tipusát üdülőkomplexummá?
    Ha kikötőt választok közösségi területnek,akkor jönnek oda hajók?
    Hogyan kell a viz alá telket rakni?
  • kem001
    #40392
    Na erre ránézek.
  • whitequeen73
    #40391
    Nem akarom elvenni a kedved, de már csináltak egyet. :) Persze mindig jobb, amit az ember a saját szája íze szerint alkot...
  • kem001
    #40390
    Én Simsville-ben kezdtem új játékot.
  • Ironman2
    #40389
    USA-ban rajonganak ám az ilyenért!
  • Svenson
    #40388
    na, ez se éri meg az árát.
  • Ironman2
    #40387
    Pár épületet azért nem rakott le megint,pl az Elixirbizományi,és 3 fellépőhelyszint se rakott le
  • Ironman2
    #40386
    Na az jó!
  • Joschka
    #40385
    Én meg közben majd kalapálgatom a hajózós verziót a városból...
  • Joschka
    #40384
  • Ironman2
    #40383
    Na Jóska! Üdv az Álmok szigetén! Odaköltöztem most én is! Egyelőre jobban fut mint IP! Át is hoztam a nyaralómat,pont beleillik!


  • Joschka
    #40382
    Hát ami csúnya az nem szép...
  • Joschka
    #40381
    2013 Július store tartalom

    „Kávébab” loftlakás hipszterek számára (1600 SimPoint)



    Néhányan összejövünk a kéróban, és írunk pár verset. Eljöhetsz, ha akarsz. Persze nem muszáj, igazából tökmindegy. Csak azt gondoltuk, hogy mivel egy király, indusztriális stílusú loftlakásról van szó, benne egy csomó menő cuccal, laza lenne, és egy cseppet sem nagyzolós. Amúgy csekkold le az új, menő szereléseinket és séróinkat. Nem semmi, ugye?

    31 darab tárgy található a készletben

  • Ironman2
    #40380
    Ezentúl meg lehet vásárolni a Mermadic Kelp-et! Evvel át lehet változni sellővé bárkinek!



    Innen le lehet szedni regisztráció után!