44547


no-warez.gif
  • Evoluti0N
    #44187
    Az mit jelent, hogy a simem időnként magától odarohan valaki közelébe és a feje felett mutat egy jelet, hogy rá gondol? Mindig ugyanazzal a simmel játssza el ezt. Úgy értem, hogy mindig ugyanahhoz fut oda és gondol rá.
  • Austin Bailey
    #44186
    annyit csinálhatsz, hogy átépíted a kollégiumot. Például jobb ágyakat teszel bele.
  • Evoluti0N
    #44185
    Értem. Akkor csak nem érdemes eljátszani. Ha mondjuk lesz a simemnek gyereke és koleszba megy, akkor szüksége lesz bútorokra. :D
  • Austin Bailey
    #44184
    eljátszhatod, csak amikor majd újra mész, akkor üres lesz az egész, és hirtelen kell venned 8 ágyat stb. Ha esetleg másik kolláégiumba költöznél, akkor meg az ebben lakók meghalnak ha visszamész, mert nincs bútoruk.
  • Evoluti0N
    #44183
    Hamarosan odaérek, hogy lehallgatja a simem a második szemesztert is és utána végleg otthagyja az egyetemet. Arra már egy ideje rájöttem, hogy el lehet adni a koleszos bútorokat, meg minden mást, bármilyen logikátlan is legyen a dolog, de azért lenne egy kérdésem. Akkor most tulajdonképpen simán eljátszhatom azt, hogy eladok minden koleszos cuccot (bútor, műszaki cikkek, stb.) mielőtt kiköltöznék? Nem lesz ugye semmi következménye?
  • Austin Bailey
    #44182
    lehet hogy úgy kellett volna, hogy "randi vele itt..." (van valami lyen opció) Egyébként szerintem ha kiteszel kaját és éppen éhes, akkor elkezd enni. De a Sims 3-nak nem igazán az erőssége a csoportos cselekvés, szóval simán lehet, hogy nem is tudnak a randin együtt ennni, csak a nyúljáratos épületekben. Legközelebb inkább menjetek a bolwling klubba, ott neki is van mit csinálni.
  • Evoluti0N
    #44181
    Ott voltam a házában, mondtam, hogy randi, azt mondta, hogy ok és utána rákattintottam a kávézóra és rámentem, hogy elmenni ide randipartnerrel, vagy valami hasonlóra.
  • Austin Bailey
    #44180
    nincs valami olyan, ha valahova rákattintasz, hogy "étkezés vele..." Monjuk a telekre vagy a házra kattintva. A másik, hogy hogy mentek oda. Egyszerűen csak odasétáltál velük, vagy oda volt megbeszélve a randi?
  • Evoluti0N
    #44179
    Ha elviszek egy karaktert randira, akkor tudok valahogy neki is kaját rendelni egy közös evéshez? Konkrétan most az én Simem még egyetemista és elvittem egy csajt a Feketeleves kávézóba (valami ilyesmi a neve) és ha beszéltem a pultossal, vagy direkt a pultra kattintottam, akkor csak magamnak tudtam volna venni valamit.
  • Mike
    #44178
    elég lesz az az idő
  • Mike
    #44177
    mondjuk a wc könnyen romlik, és nem veszélyes megjavítani, próbáld azt
  • Evoluti0N
    #44176
    Egy Simmel kezdtem a noob szintem miatt, akivel rögtön be is iratkoztam az egyetemre. Szóval felvittem eléggé a csíkot és most van olyan lehetőségem, hogy elromlott tárgy megjavításával javíthatok a tanulmányi eredményeimen. Azonban hamarosan lejár a határidő rá és nem találtam semmit. Van valami tuti módszer, amivel könnyen találhatok egyet? Vagy esetleg valahogy elronthatnék egyet, amit aztán megjavítok? :D
  • Ironman2
    #44175
    Kösz,pedig használjuk az Nraas modokat,csak ezt pont nem néztem idáig.Másról nem nagyon tudok
  • Evoluti0N
    #44174
    Találtam is egyet. Relativity a neve. Itt található meg, ha valakit még esetleg érdekel. Úgy működik, hogy a játékban bármelyik órára rákattintva elő jön egy menü, amiben csomó finomság közül lehet választani. Be lehet állítani, hogy milyen sebességgel menjen a játék órája a valós időhöz képest, milyen sebességgel csökkenjenek illetve növekedjenek a szükségletek, a jártasságok növekedésének sebességét és még sok minden mást.
  • Ironman2
    #44173
    Ingyenes volt még a Városszépítő cuccok is a sims szülinapon,de már sajna nem ingyenes
  • Baxo
    #44172
    Kösz az infót! ;)
  • Ironman2
    #44171
    Ingyenes kieg csak a Riverview város,de ahhoz is regisztrálni kell az alapot a TheSims3.com-on,és csak úgy lehet letölteni azt!
  • Ironman2
    #44170
    Épp most volt a hétvégén 40 százalékkal olcsóbbak a játékok az Originen
  • Baxo
    #44169
    Hali!

    Anno a Huble Boundle akció keretein belül vettem meg a Sims 3 + Luxulakás cuccok + Leszáll az éj + Városi élet (úgy tudom starter kit edition). Barátnőmmel toljuk a gémet és olyan kérdésem lenne, hogy valami akció keretei belül lehet-e esetleg venni dlc-t vagy esetleg az EA adott ki ingyenes kiegészítőt a játékhoz?
  • Evoluti0N
    #44168
    Halihó! Relatív új vagyok a Sims 3 dologban. Ma kezdtem el játszani. Igazából az öcsémnek van meg, de megengedte, hogy kipróbáljam és lehet, hogy kicsit mélyebben is belemerülnék. Egyedül az zavar, hogy túl gyorsan múlik az idő a játékban és alig van időm bármire. Nem tudjátok esetleg, hogy létezik-e olyan parancs vagy esetleg mod, amivel ezen állítani lehet (szóval, hogy a játékban 1 perc ne 1 másodperc legyen a valóságban, hanem mondjuk 10)?
  • Ironman2
    #44167
    Azt én se mentettem le
  • Austin Bailey
    #44166
    én azt a simtailst nem fogom lementeni. A 14 éves kislányok babaházas ábrándozása nem érdekel.
  • Ironman2
    #44165
    Mindent,a képekkel együtt.De amúgy a mysimsen irják hogy kell egyszerübben lementeni az egészet
  • Austin Bailey
    #44164
    miért, mit mentesz le? :O
  • Austin Bailey
    #44163
    nem tudod véletlenül, hogy hol lehet egy teljes store listát találni?
  • Ironman2
    #44162
    Nekem már majdnem kész a mentése,már 1 gb-nél járok vele,csak halkan megjegyzem!
  • Austin Bailey
    #44161
    akkor gyorsan le kell belőle menteni a tipptárat
  • Ironman2
    #44160
    2 telek is van a csomagban,az egyik a régi kastély,a másik a mai modern változata!

  • Ironman2
    #44159
    A Régen és Most Évszázad Kúria

    Járd be a történelmet a Régen és Most Évszázad Kúriával. Ez a lélegzetelállító villa a második birodalom dizájnjának nagyságát tárja eléd teljes koloniál dicsőségében, illetve azután, hogy kikezdte az idő vasfoga.
    42 darab tárgy található a készletben!

  • Ironman2
    #44158
    Mondjuk ha minden szir-szart leszedsz a netről,akkor ne csodálkozz hogy kiakad az egész.Ott a FAQ tanulmányozd:

    http://sims3.host56.com/

    máskülönben meg wareztéma nem ide való sajnos

  • Ironman2
    #44157
    Ez valami katolikus hiba,mert papp van benne,akarom mondani kaotikus hiba.DD
  • 23AnnA1
    #44156
    sziasztok. segítsetek pls. az alap játék simán fel ment (DVD5). de a kiegészítőknél ezt írja ki. az egyik FLT-s a másik szintén DVD5-ös verzió
    (Win7 32bit 2gb ram)
  • Ironman2
    #44155
    Az egyik hozzászólásban leirta Galaxya az okokat.
  • akyyy
    #44154
    miért szünik meg ? tárhely gondok?
  • Ironman2
    #44153
    KÖSZÖNJÜK A SOK SEGÍTSÉGET MYSIMS.HU AZ SG SIMS 3 TOPIK NEVÉBEN!!

    Megszűnik a Mysims.hu!

    "Kedves Látogatóink!

    Elnézést kérünk a kimaradt napokért, sajnos olyan jellegű, váratlan technikai probléma merült fel, melyet időigényes volt megoldani.

    Nehéz egyáltalán belekezdeni ezekbe a sorokba, mert bár tudtunk, hogy egyszer el fog jönni ez a pillanat is, a döntésünket –mely egyébként teljesen független a leállástól- nem volt egyszerű meghozni. Úgy határoztunk, hogy a mysims.hu szeptemberben végleg bezárja kapuit. 7 évvel ezelőtt kis hobbi oldalnak indult, amely időközben Magyarország legnagyobb Sims témájú portáljává nőtte ki magát, és amely mind a négyünknek nagyon sokat jelentett és jelent a mai napig. Rengeteg örömöt és szeretetet kaptunk, ugyanakkor rengeteg energiát és időt fektettünk abba, hogy napi szinten friss információval és tippekkel láthassunk el Benneteket. A 7 év azonban rengeteg idő, mindannyiunknak más irányt vett az élete, ebbe pedig már nem fér bele az az idő, amelyet az oldalra kellene fordítanunk, hogy tisztességesen, becsülettel végezhessünk a munkánkat. Máshogyan pedig nem szeretnénk, az nem lenne fair sem Veletek, sem saját magunkkal szemben.

    Nagyon hálásak vagyunk Nektek mindazért, amit az elmúlt években kaptunk Tőletek. Külön szeretnénk megköszönni a csodálatos moderátoraink munkáját, hogy segítettek nekünk abban, hogy itt igazi közösség alakulhasson ki. Az, hogy eljuthattunk idáig, a Ti érdemetek is.

    Mindig jó szívvel fogunk visszagondolni ezekre az évekre, bízunk benne, hogy ti is szívesen gondoltok majd vissza ránk.

    A zárást a következő ütemben tervezzük:
    - A weboldalt a mai naptól már nem frissítjük, a továbbiakban az [email protected] e-mail címünk él csak 2014.09.20-ig.
    - Az Interaktív 2014. 05.04. éjfélig marad aktív, utána kikapcsoljuk a kérdezési lehetőséget.
    - A fórum aktív marad 2014.09.20-ig, ezt követően pedig végleg lekapcsoljuk a weboldallal együtt.

    Vigyázzatok magatokra, Sims-szel teli szép éveket kívánunk!

    Galaxya, Mazsola, Nana, Teteci"

  • Ironman2
    #44152
    ívelt lépcső,ívelt tető,a legvégére talán meglesz az ívelt fal is!
  • Ironman2
    #44151
    2 új kép a májusi storeból:

    szinezhető! ólomüvegablakok,és Manzárd-tető:




  • Ironman2
    #44150
    Ingyenes store set is jár ha most vesztek kiegészítőt! (ami ugye le van árazva az Originen)

    http://simsvip.com/2014/04/17/free-sims-3-store-sets-wpurchase-of-expansions/
  • Ironman2
    #44149
    Újabb kép a májusi store-ból:

    Iron fence azaz Vas-kerítés.D

  • Ironman2
    #44148
    A storeban most mindenre 33 százalék kedvezmény érvényes ápr.20-ig! A Világokra is vonatkozik!

    http://simsvip.com/2014/04/17/sims-3-store-33-off-sale-on-almost-everything/

    Az Originen viszont 50 százalékkal olcsóbbak a Sims3 játékok,és kiegészítőik!