7029
  • Landren
    #6829
    Értem!
  • uwu
    #6828
    Besegítettem tévémacinál egy hónapig.
  • Landren
    #6827
    Ez így van, tisztában vagyok vele, első nem is lesz az biztos, de 4. helyre jó vele jelenleg.
    Az s3-nem most indult, értelmetlen lenne ide regelni... Csak valami olyat írtak, hogy átveszed, vagy viszed valakinek a acc-ját, de akkor lehet nem rólad volt szó, bár uwu-t írtak. Mindegy
  • uwu
    #6826
    Még megoldás az is, hogy 15-ös palotával csinálod, és lebontod, de az mégnagyobb pazarlás, és kultpont kiesés.
  • uwu
    #6825
    Azt értem, hogy eléggé a top-on vannak, de elsők nem lesznek így.
    Ez azt jelentené, hogy építeni kell valahol egy 20-as rezit, mielőtt a főfalu búzamezőit 10 fölé építenéd, és addig nem lehet alapítani a főfalu után újat, amíg kész nincs.
    Búza nélkül nem nagyon lehet játszani, tehát minél hamarabb kell ezt eljátszani, az elején, meg egy 20-as rezi nagyon drága.

    Egyébként én soha többet nem regelek, csak haveroknak segítek be néha.
  • Landren
    #6824
    Ebben azért nem értek egyet, vannak itt a jelenlegi klánomban többen is akik 3 szenivel rohangálnak, ráadásul elég nagy sereggel is, és eléggé a top-on vannak.
    Ha jól értelmeztem a fórumon, és ha rólad van szó, akkor jössz s3-ra?
  • uwu
    #6823
    Azt azért nehezebb megcsinálni mint amilyen hasznos.
    A 2 szeni még sima ügy, de ha mindenáron 3-at akarsz nem leszel a top-on az tuti.
  • hzsolt
    #6822
    A palota arra is jó, hogy 3 szenátorod legyen. Az ám a jó móka! :)
  • Szaruman
    #6821
    Blabla. A speeden az MH az admin, szóval teljesen marhaság amit írsz. Biztosan ő is le van fizetve. Erre mondják, h l2p, ennyi.
  • ToCsEk
    #6820
    épp ez a lényeg hogy nem kezdő faluban fogom csinálni.
  • uwu
    #6819
    Ha kezdő faluban csinálod, még palota sem kell.
    A palota csak arra jó, hogy új főfalut nevezhess ki, meg többet lehet onnan alapítani, és jobban jön a kp is.
  • uwu
    #6818
    Látod ez a baj.
    Speed szerver mellett még szarni sincs idő, nemhogy más szervereken játszani.
    Remélem szép kis bontást kapsz. Akik a topon vannak semmi szükségük csalásra.
    Ha folyton gépelőtt vagy tök mindegy, hogy csalsz vagy nem. A csalás is sok időt elvesz, egyszerűen nem éri meg. A csalás csak a kispályásoknak való.
  • nandorb
    #6817
    ez total fake nem latod hogy hulye azert adja az o regisztracios linkjet hogy kapjon aranyat:(
  • ToCsEk
    #6816
    lenne 1 kérdésem:
    idx-en lámulok egy gall accal, és meg akarom vele azt csinálni hogy maxon legyen minden bánya a 4446os faluba, ehhez ugye kell 12raktár 7 magtár, vagyis minden hely kell.. de ehhez kell palota hogy 10 fölé vihessem, azt meg egy idő után rombolni kell, hogy legyen hely, nos ha a főfaluban palota lerombolódik akkor is főfalu marad?
  • ToCsEk
    #6815
    ez kicsit megvilágosíthat pár embert :D
    http://hacker.blog.hu/2008/06/25/egy_real_tores_pelda_hacker
    bár lehet hogy kamu,sőt próbáltam és nem működött :D,persze nem voltam hülye hogy alá regeljek :D de tény hogy mh ilyet tud...

    amúgy nem tudom minek perelnék be az mh-t, végülis nem fizet neki pénzt senki azért amit csinál ( 300 aranyat havonta azért kap )

    Amúgy meg top20 folyamatosan van figyelve mh által, szóval nem tudnak csalni...
  • nandorb
    #6814
    normalon is vagyok de azert furcsalom azt hogy vkinek 6faluja van osz populacioja 1000es van neki tobb mint 2000buzoganyossa,meg minimum 500paladin
  • Cat 02 #6813
    Talán azért mert 0/24-ben ott ülnek, 3an viszik a falut, és folyamatosan rabolnak -> folyamatosan építenek. Menj normál szerverre ha a a speed tempóját nem bírod.
  • nandorb
    #6812
    mit erek el avval ha allandoan tamadnak olyan szemelyek akiknek a faluja az elsonap elerte a 100populaciot 2.nap pedig a 200-at?olyanok ellen harcoljak irtam az MH-nak es azt mondta hogy o nam lat semmi kapcsolatot vagy mi faszt,erre azt irtam neki hogy persze hogy nem mikor levagy fizzetve,o meg szep valaszt adott erre latogassam meg az orvost,Latogassa o meg a bortont azt ajanlom neki
  • Cat 02 #6811
    És akkor leáll max a speed, juhéé...
  • nandorb
    #6810
    Azt hallottam hogy belesz perelve a Speed szerver az MH-val egyutt,a viselkedestol kezdve minden miatt:D Ideje volt mar nekem ellegem volt mar belole
  • tbundy
    #6809
    downgrade :)
  • nandorb
    #6808
    ja,persze fizetunk az MH-nak aki megcsinal par valtozast a faludban:D
  • ToCsEk
    #6807
    dehogynem ^^
  • tbundy
    #6806
    a mail címe elmond mindent...
  • morfologus
    #6805
    írj a multihunternek!
    (0;0)nal van a falva, nekem is ő segített!! tőle lehet kérni cheatot... tuti kapsz tőle
  • sz4bolcs
    #6804
    iddqd
  • nandorb
    #6803
    lol,iesmi nem letezik:D
  • ttv
    #6802
    Sziasztok. valaki tud olyan cheatot ami működik magyar serveren is?:)
    aki tud azt nagyon megköszönném ha írna az emailomra:[email protected] természetesen nem leszek hálátlan:)
  • morfologus
    #6801
    Üdv all!

    Travian Beyond 3 nevű scripttel kapcsolatban lenne 2 kérdésem:

    1) A profil beállításoknál van külön beyond beállítások is. Azok mire jók és mit lehet velük csinálni?

    2) Nekem nem jeleníti meg a nyersanyagok képét beyond3 pl a piacnál a felajánlás és keresés részeknél, az miért lehet?

    Előre is köszi!
  • sz4bolcs
    #6800
    Én is 2kor feküdtem. :D
  • Cat 02 #6799
    Ezt jól mutatja h hajnali egykor írta... karácsony napján :D
  • sz4bolcs
    #6798
    'bakker ez az egyetlen játék amelyik igazán addiktív
    [1:20:10] POLISOR (Reborn-T - Nabonassar): a többit csak szimplán nem tudod abbahagyni
    [1:20:24] POLISOR (Reborn-T - Nabonassar): ettől meg miután már undorodsz, még azután is játszod'
  • Landren
    #6797
    nem, te max. haza tudod küldeni
  • REALista
    #6796
    Üdv.Lenne egy kérdésem.Ha valaki átküld nekem támogatásba egy szenátort akkor én azt rátudom küldeni egy falura?
  • bat777
    #6795
    ezt tudom, de s9-en máshogy történik, van változás, és ez nem egyértelmű számomra
  • Cat 02 #6794
    Scriptelni ? Vesz travian+-t és akkor lehet több építést egymás mögé tenni. Vagy nyersiküldésre gondoltál.

    tocsek: tom h nincs hős, ott játszok, mármint már nem annyira, csak építgetek.
  • uwu
    #6793
    Baromira "izgalams" lesz a végjáték azon az elfuserált szerveren.
    Nem nagyon lehet akkora sereget csinálni amivel meg lehet ütni a csodát.
    A csodafaluba ugyanannyi magtár fér, tehát el lehet tartani a szokásos mennyiségű védelmet. Csak épp a támadóseregek lesznek sokkal kisebbek.
    Az egész játék arról fog szólni, hogy ki tud jobban scriptelni, és ki tud gyorsabban építkezni, rombolás nem hinném, hogy lesz.
    Ha valaki megüti a csodát az tuti, hogy "közösgépes" lesz, mert egy acconttal képtelenség eltartani akkora sereget ami ehhez kell.
  • ToCsEk
    #6792
    te is olvashatnál travian.hu-n fórumot :D
    classicon nincs hős.. tekercset meg úgy tudsz hogy viszel katát vagy kost már nem tudom melyik kell az betöri a kincstárat kis katonák meg kihozzák a tekercseket, ennyi :)
  • Cat 02 #6791
    Te is olvashatnál. HŐs nélkül h kell pl tekercset foglalni ?
  • Gabesz amd64
    #6790
    csak olvasnod kéne a bannerban:

    "Natarok és a végjáték [szerkesztés]

    A natar egy játékosok által nem választható nép. Egy szerveren csak egyetlen, Natar nevű felhasználó jelenik meg, melynek több faluja van. Bevezetésükre akkor kerül sor egy-egy szerveren, amikor már kialakultak a klánszövetségek és a játékosok elértek egy a rendszer üzemeltetői szerint megfelelő erősségű szintet. A törzs bevezetése után alapít néhány falvat, melynek kincstáraiból a játékosok ősi térképeket zsákmányolhatnak, majd felépíthetik a saját világcsodájukat. A világcsoda csak natar faluban építhető, ezért előtte el kell foglalni egyet. Egy szerveren csak tizenhárom világcsoda épülhet, melyet gyors fejlesztéssel a 100. szintre kell fejleszteni. A vilácsoda befejezéséhez (100. szint) a klánban lennie kell még egy tervnek, de ez a terv NEM lehet ugyanannál a játékosnál, aki a világcsodát már építi. A 100. szint elérésekor a győztes játékos és klánja megnyeri az aktuális kört, a Travian szervert újraindítják, minden játékos újra regisztrálhat, régebbi falvai és profilja elveszik.

    A világcsoda felépítése közben minden 5. szint után egy erős natar támadás éri az építő falvát, majd a 95. szint után szintenként érkeznek a támadások. A natar támadások mellett a világcsodát birtokló klánt folyamatosan támadja a többi, klánon kívüli játékos azért, hogy lerombolják az addig felépített világcsodát, ellopják a térkép darabjait, és az egyik saját falvukban újrakezdjék a világcsoda építését.
    "