7029
  • 810410
    #6909
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem mondani,hogy a Travian:Antifarm/Troop saver-Original scriptet hogyan kell beállítani? Fel van telepítve,de azthiszem,hogy valamit még be kéne állítani,hogy működjön.Vagy automatikus?Egyenlőre nem merem rábízni a csapataimat,magyar nyelvű leírást nem találtam,az angolt meg nem értem.
  • kovacsgellert
    #6908
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Ezt nem ide akartam írni. Elnézést. :P
  • kovacsgellert
    #6907
    És a sakk azért sport, merty nm az izmaidat, hanem az agyadat "tornásztatja".
  • kovacsgellert
    #6906
    server 6
    regisztráció: febr.11
    kezdet: febr. 13 06:00
  • nobodyknowme
    #6905
    üdv!

    a legközelebbi server startról tud valaki információt?
  • Landren
    #6904
    eddig 4 hónap alatt költöttem kb. 3k aranyat. vettem is az elején, meg vittem is át másik szerverről. ha több 15 búzásod van, akkor sok arany elmegy NPC-re. és ha sokat rabolsz, akkor is. lehet NPC nélkül is jól játszani természetsen, de sokkal hatékonyabb ha NPC-zel.
    Nekünk az egyik trükk volt, hogy a karácsonyi szünet alatt beköltöztünk az ellen arcába, és ott alapítottam falut, majd meg lett tömve védővel, stb... Na ott is rengeteg arany elment, az építések gyorítására, és az NPC-re, mert kb. 2 óránként kellett váltanom.
    Szóval el lehet használni simán, persze játékstíkus függő a dolog.
  • Cat 02 #6903
    Valaki úgy tolja h game elején szerez egy 15 búzást, és abból ugye rengeteg búza jön. Kihúz 3-4 magtárat és mikor tele vannak 1:1-ben átváltja a maradék 3 nyersire ^^
  • kovacsgellert
    #6902
    De azt mondtad, hogy nem vásároltál aranyat. A Travianban meg azt írja, hogy "aranyátutalás csak akkor történhet, ha az illető játékos legalább egyszer vásárolt aranyat". Ha ebnm így van akkor elnézést. Nem akarok veled vitatkozni. Bocsi. :(
  • Tempest
    #6901
    Hű tényleg vitatkozni akarsz hogy mit lehet?
    1 már nem először teszem
    2 megjött mailben a link amivel átmenthetem a maradék aranyaimat
    egy másik szerverre
    mi nem világos? nem kell válaszolnod

  • kovacsgellert
    #6900
    És arra elmegy 2000-nél is több arany?
  • Landren
    #6899
    egyszerű, építés gyorsítás és NPC
  • kovacsgellert
    #6898
    ÁÁÁ. Hülye billantyűzet. Már megint keveri a z-t és az y-t...
  • kovacsgellert
    #6897
    Ha nem vásároltál aranzat, akkor nem tudsy átutalni senkinek. (ha nem lenne világos)
  • Tempest
    #6896
    1 forint nélkül (ha nem lenne világos)
  • Tempest
    #6895
    az 1 es elejétől több falút vittem (különböző szervereken)
    tehát végig rajta voltak a + százalékok sőt a végén már 6 falú ment egyszerre.Igy 1 hét alatt megvan a száz arany.
  • kovacsgellert
    #6894
    Akkor meg minek kell 2000 arany???
  • Landren
    #6893
    nincs hiba a farmolásban sem...
  • RedDevilsza
    #6892
    Azigen :D
  • kovacsgellert
    #6891
    Jó, az te vagy. Én nem a +25% termelésekből, hanem a farmolásból élek.
  • Landren
    #6890
    a világ összes aranya kevés lenne :(

    Ha egy behívott játékos eléri a 75 fős lakosságot normál szerveren vagy 250 lakost speed szerveren, 20 aranyat kapsz.Eddig 2640 aranyat kerestél.
  • kovacsgellert
    #6889
    Egyszerűen megvett egy 600-as adagot, szerintem, amiből ennyi maradt.
    Nekem általában a REF linkem segítségevel gyűlik össze kb. 300, ami bőven elég az egész szrverre.
  • RedDevilsza
    #6888
    Honnan volt annyi aranyad?
  • Tempest
    #6887
    Hi maradt 226 aranyam az 1-es ről .Amit átadhatok ha valakit komolyan érdekel.
    (priviben)
  • ToCsEk
    #6886
    jól tettétek :)
  • kovacsgellert
    #6885
    Közben az a abárátom kapott egy másik felhasználót egy olyantól, aki csak megnézt4e és törölt volna, de szóltunk neki, hogy ne tegye.
  • ToCsEk
    #6884
    arra értettem hogy olyannak nem adom oda aki csak benéz és töröl, annak a barátodnak szívesen megadom a germánt.
  • kovacsgellert
    #6883
    Balfaszkodni? Akinek odaadtam volna, az 3x profibb nálam, pedig láthatod én is benne voltam a Top100-ban még 5 perccel ezelőtt, és holnap is a közelében fogok maradni.

    De végülis mért ne várhatna még egy kicsit az az emberke?
    Nem kell átadd senkinek, csak ha te is akarod. :)
  • ToCsEk
    #6882
    csinálj nekik print screent az újításokról azt nézegessék azt :D nem fogom azért átadni hogy balfaszoskodjanak vele aztán töröljék magukat
  • kovacsgellert
    #6881
    Tudom, csak ők nem érdekelnek engem.
  • Cat 02 #6880
    Sztem mindenhol van :P
  • kovacsgellert
    #6879
    Van egy pár ember a magyart tarvian fórumon(a hivataloson), akinek szüksége lenne egyre. Azt mondták, nekik mind1. h milyen mert csak meg akarják nézni.
  • ToCsEk
    #6878
    hát ha nagyon kell valakinek germán be tudom áldozni :D
  • kovacsgellert
    #6877
    Hééé. Neked két akkod van és még ezrek várnak arra, hogy kipróbálják az új verziót...Hát milyen dolog ez?
  • ToCsEk
    #6876
    lottóznod kellene :)
  • Cat 02 #6875
    Jalol :D
    Germán és Római gondolom ¢^
  • ToCsEk
    #6874
    nekem csak 2 accom van :D
  • kovacsgellert
    #6873
    Pedig tiszta free. :)
  • kovacsgellert
    #6872
    Igen, már ma 3-kor megtelt a szeró. Nekem szerencsém, volt, mert pon t félórával a kezdés után, már csináltam az első küldetést.
  • kovacsgellert
    #6871
    Én is jobban élvezném.
    Elnézést a sörfőzdéért. Lóitatót akartam írni, csak nem figyeltem bocsi.
  • ToCsEk
    #6870
    http://www.travian.org/anmelden.php
    itt lehetett regelni de ahogy olvasom már nem leeht mert elérte a limitet