7029
  • sz4bolcs
    #6949
    De hogy állítasz be pupilsnak a dojoba új játékost egy gépről?
  • Cat 02 #6948
    Lehet egy IP-ről több is :)
  • sz4bolcs
    #6947
    Hogy működik ez a mybrute? Tudok saját gépről magam alá beszervezni pupilst? IP alapján, vagy hogyan határozza meg, ha beütöm, hogy xy.mybrute.com akkor belép-e, vagy pedig beszervez maga alá?
  • Legend Killer
    #6946
    elsőnek: 66-103

    másodiknak: 79-105

    alighogy vége a védelmemnek, jöttek, h utálom a barmokat.

    jó farmolást hozzájuk, ha vki benéz és esetleg elkapja őket.
  • Legend Killer
    #6945
    ezeket a nyomikat támadjátok be már speed3n dél keleten, ha kérhetem.

    Címzett: Elküldve
    stilgar dűne. támadja: RKO 16.05.09 11:23
    stilgar dűne. támadja: RKO 16.05.09 10:46
    Victorya támadja: RKO 16.05.09 04:11

    alig, hogy vége a védelmemnek, a csórikák megjöttek. de megrugdosnám őket...
  • Cat 02 #6944
    Thnx, h szólsz, már napok óta nem néztem rá :s
  • csjoe
    #6943
    Hali!
    Ezt ismeritek: mybrute
    A játékhoz nem kell sok ész, de aranyos :)
  • ToCsEk
    #6942
    május 13.án reggel 6kor indul :)
  • Cat 02 #6941
    Mikor nyílik ? Mert én filóztam rajta, de most h itt leírtátok ezeket, eszembe jutott h 3. falu után (jobbesetben, rossz az 15+) meguntam :D
  • kovacsgellert
    #6940
    Ki jön az első magyar 3.5 szerverre? :)
  • DarkHorSe
    #6939
    ilyen 1-2 honapos szervereknek latnam ertelmet, az az egy ev az nagyon tulzas
  • YMan
    #6938
    Az a bajom a traviannal, hogy dugig van frusztrált emberekkel, akik a napi komplexusaikat a játékbeli kegyetlenkedéssel (falu rombolás) élik ki. Sok jó embert megismertem ott, de a netes söpredékek díszpéldányaiből is bőven...
  • nonicks
    #6937
    legyél MAXIMALISTA! ha csinálod csináld jól:D
  • sz4bolcs
    #6936
    Haha, én is így vagyok vele. Unalmas, de ha már elkezdtem, végigcsinálom.
  • titan15
    #6935
    hat ize.. megint elkezdtem, de elire lathatoan meg fogom unni nehany het utan:P
  • nandorb
    #6934
    hehe,engem is belehuztak a jatekba...most megepitjuk a csodat oszt soha tobbet nem jatszok ilyennel...
  • Cat 02 #6933
    Hát jah, nem árt a 0/24 es felügyelet :D
  • ToCsEk
    #6932
    ez már láttam egy rakat helyen látom szépen kimásoltad :D
    én csak annyit mondok senkit nem kötelez rá semmi és senki hogy ezzel játszon, vagy hogy aranyat vegyen :D
    ennyi
    jó gém :D csak kellenek haverok azt csáó :)
  • Cat 02 #6931
    Kell gyártani 10k testőrt azt késZ :D
  • DarkHorSe
    #6930
    inkabb

    l2p!
  • sz4bolcs
    #6929
    Aranyos írás.

    A legjobb tanács, hogy csak az játsszon vele, aki el tudja viselni, hogy azonnal elveszítheti a hónapok munkáját.
    "Harcba csak akkor bocsátkozz, ha elfogadod a könyörtelen valóságát a harcnak: azt hogy elbukhatsz."
  • nandorb
    #6928
    "Gondoltam írok valami hosszabb eszmefuttatást arról, én hogy látom a traviant. Először is tisztázzuk, a travian nem egy stratégiai játék A travian egy árucikk. Azért jászhatsz ingyenesen, hogy rászokj, és
    használj aranyat. Mert ugye az arany a lényeg. Ha aranyad van, kapsz bónuszokat. Ha aranyad van azonnal befejeződik az építésed (ami még a speed serveren is elég sok idő, ha a magasabb szintű épületeket nézzük...). A lényeg hogy fizess, minél töbet, és ülj előtte minél többet
    hogy hamarabb elfogyjon az aranyad, ergó fizethetsz megint Aki stratégiát akar játszani, vegyen egy sakkot. Aki stratégiázni akar, az
    pókerezzen vagy tarokkozzon. Tucatjával vannak jó stratégiai játékok (Age Of Empires, Command & Conquer sorozat, StarCraft...) amiket szintén lehet multiplayerben játszani, a különbség hogy csak egyszer kell fizetned értük. És szebbek is Amúgy beszerezheted mindet ingyen is, persze ez nem legális, de így is játszhatsz (nincs multihunter aki elkap). Nos akkor jogos kérdés, hogy kik játszanak a traviannal? Mire jó akkor? Agressziólevezetőnek mindenképp. De veszélyes is, mivel az egyik "mellékhatása" éppen az agresszió... És a valós életbeli kapcsolatok széthullása...

    - Apa, csak még egy órát had travianozzak, rögtön felépül
    a palotám, gyárthatom a telepest, holnap megcsinálom a házimat...
    - Rendben kisfiam, de utána enyém a gép, nekem is kell építkeznem,meg le akarom gyakni azt a paraszt kiscsávót aki írt hogy ne farmoljam. Igaz megígértem anyádnak hogy elviszem vacsorázni, mert ma van a házassági évfordulónk, de nem akarom sokáig váratni a cesarisaimat,
    ma éjjel vér fog folyni... Mellesleg ha jól viselkedsz, apu bevesz a klánjába.

    Csak az játszon traviannal aki nem éli bele magát. Csak az játszon traviannal aki el tudja viselni hogy a hetek, hónapok alatt felépített, szívéhez nőtt kis faluit bármikor elveszítheti. Csak az játszon traviannal akinek a Carmageddon túl véres, a Sims meg túl békés

    Végezetül... Nem, nem lebeszélni akarlak a travianról. Nem, mert úgyis megnézed, csakazértis Csak szólok előre hogy mire számíts... És ha egy kis eszed van, mielőtt ráklikkelsz a travian linkre, elhívod vacsorázni a kedvesed Segítesz a fiadnak leckét írni. Megírod a házi feladatodat Elviszed moziba a barátnődet... És mikor ezeket teszed,
    és tényleg azokra figyelsz akik körül vesznek téged, egy percig sem fogsz gondolni a travianra sőt másik játékra sem. Mert benne vagy a nagy játékban, amit életnek hívnak. Megnyugodhatsz, itt is lehet csalni Sőt itt lehet csalni igazán. De egy valamire ügyelj:

    Te vagy saját magad Multihuntere!"
  • kovacsgellert
    #6927
    Az is jó eredmény, hozzám képest. :)
    De én csak 3 szervert nyomtam végig öszesne, utna abbahagytam, mert elvitte minden időm. :)
  • ToCsEk
    #6926
    nekem is csak egy 42es cézár a rekordom :(
    nyomába sem ér ennek
  • kovacsgellert
    #6925


    Nekem a legkeményebb hősöm is csak egy Paladin 20 Szint volt...
  • ToCsEk
    #6924
    nah ez nemsemmi :D
  • kovacsgellert
    #6923
    Régebb játszodtam, de meguntam és abbahagyatam.
    Megjergyzem: NEM VOLTAM FARM, csak egyszerűen meguntam a második falumnál...
  • nonicks
    #6922
    s6-on játszik valaki?
  • sz4bolcs
    #6921
    ..bbe xD csöbörből vödörbe.
  • DarkHorSe
    #6920
    gyertek inkabb hoditozni :P
  • sz4bolcs
    #6919
    Jó mókának tűnt. Az elején még izgalmas is volt, amikor az ellenségekkel együtt fejlődtem, és minden farmért meg kellett küzdeni.
    Mostanra valahogy kiüresedett az egész... Nem baj, nemsoká hősi halált halnak a katonáim.
  • Cat 02 #6918
    +3 épület, meg kincstárakba lehet mást is rakni.

    http://forum.travian.hu/showthread.php?p=84650#post84650 eze
  • DarkHorSe
    #6917
    milyen nagy updatere?
  • Cat 02 #6916
    Elején még fun jah, de mikor van 20 városod már gázos :p De azért arra a nagy updatere visszanézek sztem.
  • DarkHorSe
    #6915
    1-2 honapig meg erdemes jatsznai szerintem, utana mar csak az idodet/aranyat/penzedet viszi el a jatek.
  • Szaruman
    #6914
    Hehe, akkor miért kezdted el? :D
  • sz4bolcs
    #6913
    s2 natar jeee xDD végre lasan vége lesz ennek a szarnak, és soha többet nem kell ránéznem.
  • kovacsgellert
    #6912
    Mivel én nem tartozom a travisok nagy részéhez, ezért fogalmam sincs, ogy hogyan kell kezelni a szabályellenes scripteket és nem is érdekel...
  • 810410
    #6911
    Asszem az,de talán mégsem olyan durva,mintha mondjuk autofarmot használnék.
    Amúgy a travisok nagy része használ valamilyen scriptet (sokféle van).
    Persze ez nem mentesít se engem,se mást,...mindenki alkalmazza saját felelősségre.(vagy ne)
    A kérdésem kettővel lejjebb még él,jólenne,ha valaki tudna valamilyen infót adni!
  • kovacsgellert
    #6910
    Ez nem szabályellenes?