297
A legújabb kommunikátor!
  • Dj Tommy
    #297
    Ha, nem a 400-as fw van a telon, akkor frissítsed, de előtte mentsd le a számodra fontos dolgokat.
    Ha a 400-as fw van fent, akkor lehet egy format segítene.
  • Gutyek
    #296
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan progit, amivel PPOE bejelentkezzéssel tudok Wi-Fi-re csatlakozni?
    Esetleg gyári Nokia szoftver frissítés erre a dologra?
  • Gutyek
    #295
    Sziasztok!

    A névjegyzékem jelenleg 1856 bejegyzést tartalmaz.
    Azt vettem észre, hogy az újonnan felvett névjegyeket nem tudom hang utasítással hívni, sőt, a lehetőség sem jelenik már meg az opciókban.
    Lehetséges, hogy mondjuk kb. csak 1800db névjegyet lehet hanghívással kezelni???
    Nem találtam ilyen limitről szóló feljegyzést sehol sem.
    Kérlek benneteket, ha tudtok valamit erről a dologról, írjátok meg nekem.

    Más:

    A telóm, minden reggel 09:00-09:20-ig, illetve 10:00-10:20-ig használhatatlanul belassul.
    Minden gombnyomásra vagy fél perc után reagál, és legalább mégegyszer ennyi idő, mire a képernyő megjeleníti a kívánt dolgot, ha egyáltalán megjeleníti.
    A hívás fogadását sem tudom a zöld gombbal elvégezni.
    Van valakinek ilyen tapasztalata?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv.: Gutyek
  • Taranov
    #294
    Nálam is 2-3 perc, vagy még több, de utána nincs gond a jellel.
    A térképekkel viszont annál inkább.
  • gabeszg
    #293
    Én garmin nal próbáltam 2-3perc alatt talál rá a műholdra nálam(? de amúgy nagyon jó)
  • Taranov
    #292
    Nálam nem látszik meg szerencsére.
    Engem összesen annyi bánt, hogy nem lehet két böngésző ablakot egymás mellett megnyitni (vagy legalábbis nem tudom, hogyan).
    A hangos navigációt pedig még mindig nem vettem meg, valakinek van róla tapasztalata?
  • gabeszg
    #291
    Nálam tökéletesen.Jóideje megvan de nagyon rossz, hogy a kijelzőn meglátszik a bill nyoma.Ez ellen lehet valamit tenni?
  • Taranov
    #290
    Miért haldoklik ez a nagyszerű topic? Nálatok hogy muzsikál a kommunikátor?
  • leopapa
    #289
    Sziasztok,

    Megvettem a kicsikém én is :)
    Előtte 2 napig volt egy iPhoneom, de a gyerekbetegségei miatt el is adtam gyorsan.
    Az E90-es T-M....-os, nekem meg vodás kártyával kellene használni :)
    Sok függetlenítőt megkerestem már, de még túl új a masina.
    Nincs ötletetek?
  • Taranov
    #288
    Sziasztok, megvette már valaki a Nokia Maps-hez a hangos navigációt?
  • Taranov
    #287
    Ti is észrevettétek, hogy a WLAN és a GPS kicsit gyenge a telefonban, legalábbis a PDA-khoz képest?
  • LevyASR
    #286
    Mille Grazie!
  • Supergamer_real
    #285
    800 x 615

    Ezen a felbontáson a kép mind a kinti mind a benti kijelzőn jó lesz a kép.

    További info:

    http://nokia-e90.blogspot.com/2007/07/perfect-resolution-for-e90-wallpaper.html

    Sok sikert.
  • Taranov
    #284
    Én passzolom.
  • LevyASR
    #283
    Segítsetek! :D
    Milyen méretű ( pixel x pixel ) képet készítsek Photoshoppal, hogy a belső kijelzőt kitöltse?
    POntosan, torzítás nélkül...
    van tapasztalatotok?

    köszi előre is
  • Taranov
    #282
    Akkor ezekszerint jól működik a telefon nálad is :)
    Az akku nálam is kb. ennyire bírja, talán a 6310 után a leghosszabb üzemidejű telefonom.
  • Supergamer_real
    #281
    A belső világítás-t nem fényszenszor vezérli mint a külsőjét.

    A belső billentyűvilágítást a bal legfelső gombbal tudod bekapcsolni (az desk alatti - kis villanykörte van rárajzolva - vajon miért? :) ).

    Van MSN live amúgy E90-re (Symbian Series 60). Keress rá google-ön. Ingyenes és teljesen funkcionáló MSN live.
  • LevyASR
    #280
    Újra itthon :D
    Nos Agile nem bírt működni, eltekintve attól, h folyamatosan fordítva vam a két belső gomb. De nem bírt kapcsolódni msn -serverhez sehol sem, se reptéren, se a szigeten, se máshol, ahol wifi van.
    Ferihegy 2-n pl semmi nem jön be, csak t-... weboldala!

    Belső billentyűzeten nincs világítás, vagy csak én nem "látom" :D
    jah, és készenlétről annyit, hogy első nap töltöttem a telefont,utána folyamatosan egész nap a széfben pihent, 5mp utáni átirányítással, esti használattal, az sem sokkal.
    Mikor hazaértem ,akkor merült le, azaz 6 teljes nap ;)
  • Taranov
    #279
    Az nem rossz. Még a Kelenföld sem olyan vészes nekem. Szétnézek majd ezügyben is, de igazából én csak laptopos boltokat ismerek, PDA-hoz még nem volt szerencsém :)
  • Supergamer_real
    #278
    Kelenföldön... de szerintem bármely PDA boltban megcsinálják neked.... kifújják a port, ujjlenyomatot letörlik és ráteszik.

    Mivel két Brando fólia kellett ezért ca. 5.000,- Ft volt.
  • Taranov
    #277
    Ezek hol vannak helyileg? Milyen árban volt a téma?
  • Supergamer_real
    #276
    A PDAstoreba bevittem par napja és vágattam méretre Brando foliát... Fel is tették mind belülre mind kívülre.
  • Taranov
    #275
    Sajnos az enyémről már nagyon le akar jönni a fólia :(
  • Supergamer_real
    #274
    A belső kijelzőn végig fel van cserélve a 2 soft button. De fogod látni, hogy amikor "Send"-et nyomsz az "options" ugrik elő és vice versa.

    De meg lehet szokni hamar :) Jó nyaralás, nagy meleg van kint :)
  • Taranov
    #273
    Hát ez jó kérdés, szerintem a belső kijelzőn mindig fel van cserélve az a két gomb, szóval nem csak az indításnál.
  • LevyASR
    #272
    Grazie!
    Holnap repülök Korfura, remélem tudom használni..
    Utána már egyértelmű Agile?
  • Taranov
    #271
    Köszi, este elszórakozom vele.
    Az Agile Messengernél a belső kijelzőn fel vannak cserélve a gombok, az OK a kilépés, a kilépés az OK.
    A külső kijelzőn viszont jól megy, én ott próbáltam.
    Na ettől függetlenül egyszer használtam, sajnálom a 3G forgalmi díját az MSN-ezésre :)
  • LevyASR
    #270
    Az mitől lehet, hogy Agile Messenger nem indul el?
    Azt írja az elején, hogy kapcsolatot fog teremteni az internettel.
    Nyomok egy OK-t és kilép.
    Vagy ezt csak a belső kijelzőn csinálja?

    Map LOaderben a kis >ra klikkelve kinyílnak a földrészek, és ott látod a méreteket.
    Jah, és arra figyelj, hogy nem a PC Suite kapcsolatot kell bejelölni, hanem az "Adatátvitelt"!
  • Taranov
    #269
    Mindenesetre örülök, hogy már hárman tudjuk megosztani a tapasztalatokat ebben a topikban.
  • Taranov
    #268
    Köszi, mostmár lassan tényleg rászánom magam, de eddig nem is igazán csatlakoztattam a telót :)
  • Supergamer_real
    #267
    Ez országtól függő. De pl. egy Magyarország simán fel fog menni... ill. néhány kisebb is.

    Töltsd le a Maploader-t ott pontosan írja, hogy melyik ország térkép mekkora :)
  • Taranov
    #266
    Mennyit foglalnak ezek a térképek? Először kell beszerezni a memóriakártyát, vagy 1-2 ország anélkül is felmegy? :)
  • Supergamer_real
    #265
    Szívesen.

    Örülök, hogy működik
  • LevyASR
    #264
    köszi, megtaláltam.( mármint, amit korábban írtál)
    3x kellett nekifutnom, mire sikerült letölteni, illetve a telóra feltennie a proginak, 2x lefagyott közben ...
    de most OK!
    Grazie!
  • Supergamer_real
    #263
    Ha nem megy a PC suite toltsd le a legujabbat a Nokia oldalarol.

    Minden tovabbi nelkul mennie kell.
  • Supergamer_real
    #262
    Mar irtam a terkepletoltest korabban.

    Lehetosegek:

    1.a) Nokia map loader -> Telefonra direktbe

    1.b) Nokia map loader -> Vinyora (DVD-re) majd onnan telefonra

    2.) A www.smart2go.com-rol is letoltheted az osszes terkepet mivel a Nokia maps ugyanez, csak ez a szerver altalaban gyorsabb :)
  • kasokaa
    #261
    aki szereti a nokiát mindenképpen nézze meg ezt!!!
  • Taranov
    #260
    A térképletöltés engem is érdekelne. Sajnos a Nokia PC Suite-ot sem tudtam felrakni, mert a felhasználói licenszszerződésen nem tudok túllépni, nem látok elfogad gombot.
  • LevyASR
    #259
    Nekem 150 + 1 év hűség-ben van. De nem érdekes, nem akarok szolgáltatót váltani.
    A térképek letöltésére van valami gyors ötletetek? Telón keresztül nem nagyon akar kapcsolódni a szerverhez...

    A telefon egyébként király ;)
    reggel betettem az "üres" akksit, és este 9kor merült le. Nem egy N95 :D
    Nagggggyon korrekt kis telefon, és gyönyörű is ráadásul!
  • Supergamer_real
    #258
    179 + 2 ev huseg (magyarul eleg jo arban vettuk meg mindig).

    Remelhetoleg nem T firmware-el - az betenne a az rendszeres bugfixeknek.

    Igy is eleg rendszeresen jelennek / jelentek meg a firmware frissitesek (Nokia) - a voda-s, T-s custom firwarek sajna altalaban tobb honapos kesessel jelennek meg - ha egyaltalan megjelennek.

    Ezzel anno sokat szenvedtem a brit voda-s 9500-ammal.