210
  • Fókameister
    #10
    ja hopp má látom :P sry na akkor neki is esek:D
  • Moyko
    #9
    Nincs olyan hogy aljáték..

    Leszeded a mugent és töltesz le hozzá karaktert, pályát... saját magadnak kell összerakni. nem nehéz.. anyi karit teszel be, amennyit akarsz.

    Fókamester: TORRENT A BARÁTOD ;) (használj keresőket.. lentebb említettek egyet)
  • Rage47
    #8
    találtam pár torrentet, de azok mind xarok voltak
  • Fókameister
    #7
    ez a 400 karakteres gém hol van fenn 1 oldalt lécci mondjatok már előre is köszi
  • Rage47
    #6
    wow ez nekem tetszik igy elsö látásra:p
    az alajátékban is van sok karakter?
  • Moyko
    #5
    A mugen egy DOS -os (van WIN) Verekedős játék készítő progi ..kb kb 5 évvel ezelőtt fejleszették.. PC-re. Valahogy sikerült, nagyon egyzserűre és könnyen moddolhatóra csinálni, hála az egyszerű program nyelvnek amikre a búnyos játékok épülnek, nem sokára harcosok ezrei várták, hogy megmérközhessenek legnagyobb ríválisukkal... mindez PC-n. néhány link:

    www.streetmugen.com

    randomselect.i-xcell.com

    itt fel lelhető minden. (torrenten van egy 1.6 GB kb 400 karakteres gyűjtemény kezdésnek nem rossz)

    A lényeg hogy bátran összerakhatod a kedvenc harcosaidat (RYU, SCORPION, SONGOKU, Jin kazama, KYO KUSANAGI, SOL BADGUY STB.) kedvenc pályáidat.. és pluszként még a kedvenc mp3 is zúzhat a bunyó alatt.

    Nagy átlagban elmondható hogy mindegyik karakterből van fenn 100%an megegyőző. De rengeteg a modósított.. ám előnyükre...
    Külön figyelmet érdemelnek a saját un. ORIGINAL karakterek.
  • Seth
    #4
    csak ennyi ember van benne?? egy délután kipörgetem mindenkivel
    mellesleg profibb mint a hivatalosan kiadott cuccok
  • sweech
    #3
    fú hát ezt leszedem :0
  • Me0w
    #2
    Aki esetleg keresne a dolgot az az isohunton talal szep szammal klienst meg addont hozza...
  • Moyko
    #1
    Üdv midnekinek ezzenel megnyitnám a Mugen témát... kérdezetek.. tlán tudok segíteni.. ja van aki nem tudja miről van szó!CSEKK DISZ