1050
  • kobak1
    #48
    Hi!
    Keresek embert, aki meg tudja oldani az alábbi problémát (mennyiért?):
    Mobiltelefon naponta küldjön SMS-t megadott számra, szöveg, pl rendben.
    A mobiltelefon külső jelre az általa "látott" (az adott pillanatban) képet megadott számra küldje el.


    Üdv:Kobak
    ps: [email protected]
  • Gabor1990
    #47
    Én is gondolkodom, hogy spórolni kéne egy w810-esre. Most a legolcsóbb kártyafüggetlen 57000 Ft + házhozszállítás. Legkorább nyáron tudok venni, addigra talán lemegy az ára még egy kicsit..
    Most egy f500i-m van azzal meg vagyok elégedve, több mint 2 éves, a joy már nem az igazi, de muszály lesz kihúznia neki min. a nyárig.
  • csgery
    #46
    na jó, azok talán:)
  • Slayerboy
    #45
    w 300, w 810... soroljam még?
  • csgery
    #44
    a joystick gomb már az se telefonoknál olyan, mint a halnak a víz. nélküle az se mobil nem se mobil. nem hiszem, ha a cég elfelejtené valaha is :) bár vannak csodák...
  • zoliii
    #43
    Szisztok!

    Nekem egy k510i, k750i-m van. A K510i helyett, most itt van a K550i.
    www.telefonguru.hu Idén lesz kapható :)
    Végre megoldodni látszik a joystick probláma.
  • luckyboi
    #42
    Hello, fórum- és tulajdonos társak!

    Joy témához: egy hiba volt az se telefonokkal: a joy. remélem örökre elfelejtik... még a technológiát is... sőt még a kitalálójának nevét is...

    Más: boldog büszke w810i tulaj vagyok... minden ( kivétel a kicsit gyorsan lenyomatosá váló képernyő) nagyon bejött rajta, suit fo' me.

    Viszont... w880i

    ez már olyan nemistudom... lapos ... nincs kiterjedése. Ja és fém. De jó lesz amikor húzza a zsebed meg télen hűti a kezed... vagyis így látatlanban ezt tudom elképzelni.

  • skristof
    #41
    w300hoz
  • sweech
    #40
    lerontod az mp3 minőségét és ráfér sok
  • csgery
    #39
    Ez amúgy manapság szinte minden telefonnál így van:) a memória a legnagyobb hátulütője az összes telefonnak szinte (kivétel pl k700 i ha ujól tom 48 mega memóval) de pl a k300i nek is 15 mega... kérem szépen, az mire elég??? egy két teljes szám után alig van hely... az igaz, hogy a telefont nem mp3 lejátszóként, meg ipod ként kell használni, de azért ez télleg egy negatívum az ilyen telefonoknál.
  • Aquir
    #38
    nekem egy S.e. k500i van. lehet kicsit takarékoskodni kell a memóriával, de megfelel :)
  • csgery
    #37
    Van az alján egy kis lyuk. oda belenyomsz egy tűt, vagy egy vékonyabb ollót, és szépen ki lehet sezdni ( k310i nél igen, k700i nél is sztem)
  • csgery
    #36
    Lepattintom az elejét, és látszik a joystick gomb, meg körülötte a panelek, minden. ott egy kis OXY-s vattával körbe, az kiszedi a port, meg minden szennyeződést. Az elejét egyébként nem ajánlatos lepattintani, mert direkt úgy van megcsinálva, hogy ha szeded, akkor törjön... de ha odafigyeléssel csinálod, simán ki lehet pattintani:)
  • dienesoft
    #33
    Nekem Z520i-m van, direkt azért vettem ilyet egyrészt, hogy ne legyen joy-os mert arról én is hallottam , hogy egy idő után hogy el tud gányolódni...
  • Rage47
    #32
    Hogy szoktad tisztítani a joystick-ot? Nekem is k700i-m van, és kezd bexarni...
    Oszt. társam k750i-t vett tavaly, és 1 hét múlva befagyott a joy:D vihette vissza a szervizbe. 2-3 hónapra kapott egy csere telefont...
  • csgery
    #31
    Szerintem egyébként a SE telefonok mind jók, csak egy baj van velük: a joystick gomb. Havernak k700i-je van, és már verni kell a telefont, h menjen a menüben jobbra-balra. nekem k310i -m van, és igaz, hogy csak 2 hónapos, de már ennek is kezd a joystick gombja elszaródni... igaz, ha kitisztítjuk, minden jou, de erre azért még odafigyelhettek volna a gyártók...
  • Neoncsoves
    #21
    k750i rulz
  • ent
    #19
    www.howardforums.com
    www.seria.hu
    www.pappfer.hu
    www.gallery.mobile9.com <-!
  • sweech
    #18
    miért kell ekkora pöcsnek lenned? :-/
  • ent
    #17
    off
    Nem érdekes, hagyd! Tüntetnek, hőzöngenek, majd elmennek... (by Gyurcsány) De mostmá tényleg on.
    on
  • Hellsing47
    #16
    hát jobban is tetted volna...
    azonak a fele zárva van

    meg hát ilyen topic még valóban nincs amiben lehet beszélni az összes Sony Ericsson mobilról
  • Rexor
    #15
    Nem szólok semmit...
  • ent
    #14
    Volt ilyen téma? Nem. Értelmesebb, hogy nem kell külön minden SE típusra új témát indítani (amit én is elkövettem)? Igen.
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Ez már gecinagy ban...
  • 0Fritz0
    #12
    Mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek… :)
  • Vaxi
    #11
    LÁL:D
  • ent
    #10
    Ez bonyolultabb választ igényel, ha ez kérdés volt! PÜ-ben léci
  • Me0w
    #9
    Csak tudam hol az 5 felesleges topik utani 5 kis felkialtojeled...
  • ent
    #8
    Házilag semmi képpen ne nyúlj hozzá. 3-4 eFt és kb 1-1,5 óra kell hozzá.
  • PíszLávJuniti
    #7
    szedd szét és tisztítsd ki. sokhelyen ezt írták :C
  • Vlala #6
    pappfer.hu

    Nem tudja valaki, hogy a T630 joystickje cserélhető-szerelhető-e házilag, esetleg csak azt a kis joyt lehet-e kapni valahol? Az enyém tönkremászott.
  • ent
    #5
    Esetleg van vmelyikkel problémád? Megbeszélhetjük:D.
  • ent
    #4
    A K800i-hez letölthető a legújabb frissítés, a fájlkezelő optimalizálása céljából. Továbbá, jó hír, hogy méltó utód érkezik. Nézzni itten.
  • Benc16
    #3
    nem is rossz... :D
    Tud vki odlalt K510i -re + W300i -re. - Képek, Játékok, Témák.
  • Fenrir
    #2
    Így ötödikre csak összejött :]
  • ent
    #1
    Telejesen igazásgosan bezárt topikok egy helyen való elérése értelmében, az SE telefonok fő-fő topikjának rövidke nyitó hozzászólását olvasod.

    Minden ami SE, azt kéretik ittr megbeszélni a továbbiakban. Külön SE telefonos topikot ne nyissatok, ez a moderátorok külön kérése.

    köszi