1050
  • csgery
    #128
    már konvertáltam vagy 20x, és mindenhogy próbáltam. A haverok is azt mondták, h túl sok, de gondoltam inkább itt megkérdem, többen értenek hozzá. De mondjuk azt nem értem, h egy fél perces videót, ugyanígy konvertáltam, rátettem, és azt sem ismerte fel. (900 kb volt kb)
  • szurop
    #127
    Lehet hogy az sok neki. Nemtom, próbáld meg újra konvertálni és azt rakd fel. Nálam is volt 1 ilyen konvertált video a d750i-men, egész kicsi felbontású, és az enyém lejátszotta,egy k300i nem.
  • csgery
    #126
    kb 3 mega
  • szurop
    #125
    mekkora az elkészült 3gp mérete?
  • csgery
    #124
    Minden szinte a legalacsonyabbra van beállítva
  • szurop
    #123
    Túl nagy a felbontás neki, túl nagy a méret, túl sok fps...
  • csgery
    #122
    Hmmm, én is ezt a progit használom a számtalan beállítási lehetőség miatt:) És mert mindínt tud mindenbe konvertálni:)


    - csak egy problémám van. Mikor egy vieót megcsinálok 3gp-be (3 perces klip) és infrázom a telefonra, az egyéb mappába teszi (k310i) haver hozott egy kábelt, azzal beteszem a videók mappába, és ott is úgy jelenítni meg, h mellette egy kék rombusz, és csak küldeni tudom:( ezzel mi lehet a baj?
  • szurop
    #121
    Persze, mert nagyon letömöríti, és a felbontáskonvertálás eleve nem lehet gyönyötű.
    http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/video/grabber/supersetup.html
    Én ezt a progit használom.
  • nfs world
    #120
    hogy szeb legyen a kép.mer ha átkonvertákom pl.wmv-böl a videot 3gp-be sz@r lesz a képminöség
  • szurop
    #119
    pl egy témakészítő, főmenünek és az almenüknek lehet berakni 1-1 képet. Ezt a videósat magyarázd el pontosabban hogy mit akarsz.
  • nfs world
    #118
    ja meg k750i-hez téma szerk tud vki?
  • nfs world
    #117
    és szented azt meglehet csinálni ha 3gp-be konvertálok jobb legyen a képmniőség?
  • szurop
    #116
    szerintem csak mp4 és 3gp
  • nfs world
    #115
    hell mindenkinek!!
    SE k750i -m van vki megtuggya mondani h mijen video formátumokat tud lejáccani?
  • Mike at home
    #114
    ebben a topikban ilyet kérdezni! természetes hogy az SE! :)
  • baggu
    #113
    Sziasztok!
    Érdeklődnék ,hogy szerintetek melyik teló jobb ? Nokia 6233 vagy Sonyericsson W810i ?
    Véleményeket várok.
  • baggu
    #112
    Sziasztok!
    Érdeklődnék ,hogy szerintetek melyik teló jobb ? Nokia 6233 vagy Sonyericsson W810i ?
    Véleményeket várok.
  • Mike at home
    #111
    alap site
  • Mike at home
    #110
    pappfer.hu
    alapsote minden SE tulajdonosnak
  • ent
    #109
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1141139960&order=reverse&index=2]Link és menj #114 hsz[/URL]
  • Mike at home
    #108
    a kis ikonok a madzagon fent vannak amikor bedugod a telefonba?
    mert amiket irsz az megint csak nem normális működés
  • Dudu Tekh
    #107
    xiaxtok!!
    en is jateknal tartok, nem tom hogyan kell felinstalalni, tom hogy jad,jar tipusu kell legyen a file de az a gond hogy van egy jad es a tobbi kep,class tipusu file. mit es hogyan kell ezekkel cselekedni??? plz help!!
    koszonom, csasztok!!
  • Truck Driver001
    #106
    Dehogynem!:)
    Csak ritkán!:D
    Időhiányba szenvedek:(
  • szurop
    #105
    Torrentezni nem szoktál?
  • Truck Driver001
    #104
    Hali emberek!Ma lettem boldog tulajdonosa egy SE K800i-nek!:)
    Szép kis kütyü.Elég minőségi darab.De kérdésem lenne!Egy linket dobnátok ahol játékokat tudok szedni hozzá?:D
  • szurop
    #103
    Hát szerintem jah. De még hogy mennyire. Szar az USB kábel, töltené ugye, de meríti, fordítva vannak a pólusok szerintem, de nem is szoktam használni, van bluetooth. A lencsevédő nem megy vissza a helyére, csak ha gyorsan csúsztatom A telefon aljába nem illeszkednek a csatlakozók rendesen, se USB, se töltő, se headset, csak ha kurva erősen belenyomom, vagy ha megbillnetem felfelé. Tölteni úgy szoktam, hogy leteszem valami sík lapra, és a töltő vezetéke alá rakok valamit ott a telefon környékén, hogy magasabban legyen mint a telefon.
  • Mike at home
    #102
    vagy egyszerüen peches voltál
  • szurop
    #101
    Mér volna bennem? Tudod milyen ovatosan bántam vele? Vagy mire gondolsz?
  • Dudu Tekh
    #100
    Jah vegre megcsialtam, megy a kabel PC Suiteal, ujraraktam a winfost es megy, koszi a segitseget!!
  • Mike at home
    #99
    akkor benned van a hiba
  • szurop
    #98
    Nekem a D750 valami gyári hibás lehet vagy nem tudom. 2 hónap után már használhatatlan volt a joy, kicseréltettem, az újat úgy kíméltem ahogy tudtam. A menüben a számokkal közlekedtem + ilyenek, és az is behalt 2 hét után, rohadjon meg.
  • Lipi1980
    #97
    Kinéztem egy K800i-t de tartok a joytól...
    Alaptalan a félelmem?
  • luckyboi
    #96
    Miben jobb ez a w660 a w810-től, megéri a különbséget árban?
  • szurop
    #95
    Régebben, egy korábbi xp-n faszán ment az update service, most meg nem indul el, mert "Incompatible Macromedia version", és nem tok vele mit csinálni. Új macromedia cuccok fent vannak. Hozzá tud valaki szólni?
  • MR SUGAR
    #94
    eladó HPM-70, és HPM-82 es fülhallgatók!
    érdeklődj a [email protected]
  • csgery
    #93
    Itt van egy link, erről le lehet szedni :)
  • Agamemnon
    #92
    Torrentről szedtem le, passz.
  • Bandesq
    #91
    és linket tudnál hozzá adni??????naon megköszönném!:)
  • Agamemnon
    #90
    Én a Total Video Convertert ajánlom, igaz én pont visszafelé használom, mármint a mobilomra konvertálok vele filmeket, és nagyon bejön, főleg azért, mert be lehet állítani, hogy mennyi procit használjon fel a kódoláshoz, így akinek nincs dual core-os procija annak sem kell otthagynia a gépet, amíg a konvertáló működik...

    A 3.02-es verzió 3.7 Mb. Én ezt is találtam hozzá:
    Serial: S/N: 94d7f253-97db21cf-77bc98d8-6f456a41-be943be4-a0a3b2e0-16059d78-d7d2fe36-0de33bc7-d866e316-c5811727-327512bb-af3d58ff-07e5a488-df33ae98-1a620514



  • Dudu Tekh
    #89
    moyea video to ipod converter
    nekem tetszik