1050
  • Saddalim #249
    kellemetlen :S
    és olyan program, amivel .pls kiterjesztésű audiot lehet streamelni (netrádióhoz)? egészen pontosan k810i-hez kéne
  • Flamer
    #248
    ya. :D sry :D
  • csgery
    #247
    Én meg VGA kamerával, meg 15 megával vok....:D
  • Flamer
    #246
    nope. :P értem én. :D de annak akinek kelett annak bőven elég az 1.3-as kamera meg a 28mega :D
  • csgery
    #245
    Jóvanna, csak mondtam:D
  • Flamer
    #244
    a nem nekem kell az szerinted mit yelent?:D
  • csgery
    #243
    k750-t isten ments, h lecseréld erre:D ég és föld a kettő! JObban jársz, ha meghagyod!!
  • Agamemnon
    #242
    Én még nem találkoztam ilyen kieggel.
  • CzGobe
    #241
    :D
  • Saddalim #240
    na gonoszul kihasználom, hogy végre ír valaki. nem adnak sony ericssonokhoz vmi olyan kiegészítőt, ami WLAN-t csinál?
  • Flamer
    #239
    ahan. htx. énizs azt gondoltam yóak. bár nem nekm kell.. nkm k750 van :D 2 gigával.. :D
  • csgery
    #238
    HA elég 28 mega memó, megéri, meg ha elég az 1.3mpixeles kamera, meg a brútúsz:D én megvenném, mert az is jobb, mint az enyim:D
  • Flamer
    #237
    k510i most 14k a tmobájlnál.. szerintetek megéri meg yóe?.o
  • csgery
    #236
    Nos, akko ajánlom ezt:)!
  • bazza
    #235
    K510i-re kéne, itt sajna nincs:S
  • csgery
    #234
    Tessék!
  • bazza
    #233
    Hali! Tudtok olyan oldalakat ahol témák vannak összegyűjtve SE mobilokra? Köszi!
  • csgery
    #232
    Sziasztok! Lenne egy idegesítő problémám!
    Kikapcsoltam a telefont, mire visszakapcsoltam, egy kis piros etlefon, meg felette egy nyíl jelent meg... mondom jóvan. Nemtom mivan vele, mert amiko valaki hívni akar, kicsörög egy mp re, majd elutasítja, és kiirja, h árirányítás aktív...Kérdésem: hogyan állítódik ez el, és hoigyan lehet visszaállítani? Kér egy kódot (nemtom mék kell neki), és nem fogadja el (Parancshbia)... útmutatót átnéztem, netes útmutatót is átnéztem, még az angolt is, de nem találok semmit.... vmi tanács?
  • BJB
    #231
    A W660 Live-os változata mennyire van butítva?
  • Saddalim #230
    üdv
    van egy SE K810i mobil, amiben ugye nincs beépített WLAN. kérdés, hogy van-e olyan kütyü, amit ha beledugsz, "csinál" neki WLAN-t. igazából hotspotokra való felcsatlakozáshoz kellene... kösz
  • Agamemnon
    #229
    Nézz utána a pappfer.hu-n.

    Ott a fórumban biztosan megtalálod a választ.
  • csgery
    #228
    Nem, de ha akarod, húzhatom az agyad... akkor ajánlom ezt!
  • Smoke19
    #227
    Most te küldtél 1 elektronikus használ.utasítást amit én megkaptam papíron a telefonhoz! És elmondtam hogy nem találom benne ezt az opciót! Szerinted ezen megtaláltam? Szerintem te az agyamat akarod húzni ezzel nem?
  • csgery
    #226
    Ajánlom figyelmedbe ezt!!:D
  • Smoke19
    #225
    Reggelt mindenkinek! Van nekem egy Sony Ericsson W880i telefonom és 1 fartúró gondom van, az hogy nem tom mire jó vagyis tudom mire jó :D csak nem tudom mit és hogyan lehet irányítani a távvezérlő opcióval! Igen, néztem a használati utasítást de nem találom vagy nincs is benne erről szó!HELP HELP HELP
  • csgery
    #224
    FONTOS!!!!
    Akinek a jelenlévők körében van K310i telefonja, olvassa ezt el, fontos dolog:
    Minap elkezdtem ismét szórakozni, h milyen beállítások mellett játsza le a telefon a videót. Sikerült!:D:D:D:D

    Ezt használtam kísérletezés közben. A beállítások
    Formátum: 3gp/aac
    Méret: 176x144
    FPS: 14,985
    Videó bitráta: 96 kb/s
    Frekvencia: 16000
    Hangcsatornák: mono (1 channel)
    HAng bitráta: 48 kb/s (kicsit tompa a hang, de lehet hallani:))

    Remélem segítettem valakinek, aki ilyen problémákkal küszködött:)
  • kastil
    #223
    Ha valakit érdekel , elcserélném D900-as telómat , sony ericsson m600-m600i-re . A D900 5 hónapos ,t-mobilos ,karcmentes , a fólia még rajta van. [email protected]
  • Mike at home
    #222
    #174
    "egy fórumon van amit minden SE tulajdonosnak ismernie kell: Pappfer.hu"

    ha 10x nem említjük ezt a site-ot csakj ezen az oldalon, akkor egyszer sem

    szerinted kinek irtam, magamnak? :)
  • tujon
    #221
    Én? Nem irtad, hogy kinek irod!
  • Mike at home
    #220
    olvass már vissza az oldalon, légyszi!
  • tujon
    #219
    Sziasztok!

    Lenne 1 kérdésem! Milyen oldalról lehet témákat ill játékokat letölteni erre a mobilra V630i? Jó lenne 1 link mint pl a Nokia telókhoz a nokiaprogramok.hu!

    Előre is köszi!

    Üdv: Tuzson
  • Johnny23
    #218
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy firefox alatt is megy a firmware frissités (SEUS) ??
    (probálta már vki?)
  • Agamemnon
    #217
    Gondolom ez már egy rendes flash-es menü. A pappfer fórumán foglalkoznak ezzel a témával, igaz, én ott csak a 810-hez találtam, se a 850, se a 880-hoz...

    Ha van egy linked ahonnét lehet ilyet letölteni, azért dobd fel, hátha valaki meg tudja nekünk oldani. (Mármint nem fizetős oldal.)
  • red bull
    #216
    Pontosítva erre gondolok:


    Nah és ezt hogy lehet elérni hogy ilyen legyen a menü?
  • red bull
    #215
    Hy all!

    Korábban is említettem a főmenűvel kapcsolatos ikonok nézetét. Na most nekem a w880i s tipusú telómba van 1 olyan téma hogy citybeat, és ez tudja a főmenű ikonok cseréjét csak nem tudom hogy lehet beállítani. Egyépként még sok sok jó ilyen ikon cserét lehet csinálni pl itt egy jó kis kép az 1 ik cseréről, csak ez a link azért nem jo lehet már halottatok róla hogy fizetősé vált. Régen lehetett róla letölteni, de már nem. Nah mind 1 ha hallot valaki már erről a dologról irjon és segítsen nekem hogy lehet alakalmazni a city beat témában ezt az ikoncserét. Előre is köszönöm
  • MR SUGAR
    #214
    csináltam témát a w960hoz, kérlek titeket, h akit érdekel, nézzen be hozzám, és írkáljunk róla!
  • Agamemnon
    #213
    Én sem hallottam még róla, de gondolom a technika már fejlődött annyit, hogy azon a kis lapkán már jóval többet tudnak tárolni, mint amikor szabványosították. Gondolom ez a jövő.
  • csgery
    #212
    Egy csöpp kiscikk.
    Nem sokat mond el, de leglább ír róla...:)
  • csgery
    #211
    Nekem is megy:)
    Amúgy ez nem nagyon ideillő téma, de hát egy mobilos fórumba megkérdezem, mert sztem másokat is érdekelhet, akik ide járnak.
    Olvastam egy újságban olyan SIM kártyákról, amelyekben van memória (64mb), és zenéket, videókat is lehet rárakodni. Azt is mellé írták, h csak bizonos telefonok tudjáék az ileyn káryát beolvasni... jó ötletnek tűnik, bár én ilyen SIM kártyákkal még sehun sem találkoztam.:)
  • red bull
    #210
    Hát nemtudom de valszeg megoldottam. Az volt a lényeg hogy ebbe a telóba van 3G is és nem voltam rá előfizetve, most kikapcsoltam belőle és most úgynéz ki hogy minden jó. Azért kösz