1050
  • Dean Winchester
    #1050
    üdv :D
    Ginger dx v31b kernelt akartam felrakni, minden oké de ha szinkronizálni akarok és fiókot hozzáadni akkor újraindul a teló ! MIlehet a gond? v029nél nncs ilyen gond csak ennél a 31nél
  • koxxx
    #1049
    Sziasztok!
    Új telefon vásásrlására adnám a fejem.Sony Ericsson Elm-et néztem ki magamnak.Érdeklődnék,hogy érdemes-e megvenni.A hozzászólásokat előre is köszönöm!
  • megalodon
    #1048
    Sziasztok! A Satioról kinek mi a véleménye?
  • SEHELP
    #1047
    Szia,

    Az egyik legegyszerűbb megoldás, ha MyPhoneExplorer software segítségével viszed át a PCre. Innen is le tudod tölteni magyar nyelven: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/myphoneexplorer-free-v1-72--magyar--JN13.html
    Ha Androidos telefonnal szeretnél szinkronizálni, akkor még szükséged lesz a telefonra is a MyPhoneExplorer alkalmazásra: https://market.android.com/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client
  • 89
    #1046
    Tudjátok esetleg, hogyan lehet adatkábellel gépre másolni az sms-eket? ha lehet egyáltalán? végignéztem minden mappát, de nemtaláltam
  • rooney8
    #1045
    hali
    eladó k750i érdeklődni privátba :D
  • Kerner Bence
    #1044
    A nővérem memóriakártyájával is ezt csinálja pedig neki is ugyanaz a telója van és neki olvassa még az én 256 megás kártyamat is de az 512-eset már nem.
  • whiskeyman
    #1043
    Cseréld le a memóriakártyád! Ha másikkal is tapasztalható a hiba, akkor szerviz, de már 2 év után pénzes a javítás.
  • Kerner Bence
    #1042
    Sziasztok!
    Van egy 2 éves K770I-m és nyáron volt mikor nem olvasta be a memóriakártyámat de most már csak néha olvassa be és nem tudom hogy minek. Ha van valakinek ötlete minél hamarabb írja meg.
    Előre is köszönöm.
  • Vlala #1041
    Nem sajna.

    Ő a 715-ösé

    Ő pedig a 910-esé.
  • Renjike
    #1040
    cső lenne egy kérdésem. a W910I képernyője jó a W715 höz? mert betört a w715 öm képernyője és át lehet e cserélni
  • Vlala #1039
    Köszi, ezt kipróbálom.
    A névjegyeim, üzeneteim megmaradnak?
  • SEHELP
    #1038
    Szia Vlala. Én is a telefon visszaállítását a gyári adatokra tudnám javasolni. A követekezőképpen teheted meg: Főmenü, Vezérlőpult, Egyéb, Rendszer újraindítás. Ha szeretnéd megtartani az utólag telepített alkalmazásokat, töröld a kijelölést A felhasználó által telepített összes alkalmazás törlése jelölőnégyzetből. Fogja még kérni a telefonzár kódját.
  • Vlala #1037
    Tehát elszúrtam, nem kicsit, nagyon.
    Új böngészde nem sokat számítana, egyetlen Java-s cuccot sem enged netezni.
  • whiskeyman
    #1036
    esélyes egy új sw :|
    vagy egy újabb Opera böngésző, vagy master reset (gyári beállítások visszaállítások)
  • Vlala #1035
    Gáz van.
    SE P1i, jó kis telefon, van Wlanja és Java bázisú Opera Minije.
    Viszont a világért sem akar a netre kapcsolódni, a hálózat beengedi, viszont a Javaa alapú alkalmazásokat valahogy kitilthattam a világhálóról.

    Hogy tudom visszaállítani?
  • whiskeyman
    #1034
    Nem lehet még frissíteni
  • DeerHunter01
    #1033
    hogy kell frissiteni ? ingyenes ?
  • whiskeyman
    #1032
    Hm, egész pofás a 2.1-es Android az x10-en és a mini pro-n, bár így sem kéne :-/
  • ml85ml
    #1031
    van vkinek tapasztalata a sony ericson cedar-al? konkrétan arra lennék kiváncsi valakinek sikerült e már függetlenné varázsolnia mert nekem nem. ha igen hogy csináltA?mivel nincs rajta op rendszer gondolom gyerekjáték de nekem nem sikerült még
  • JoeFromHun
    #1030
    Sziasztok!

    Valakinek van ötlete azzal kapcsolatban,hogy VIVAZ-ra hol találok animáló hátteret? Vagy ezek flash-ben vannak elkészítve és hogy lehet beüzemelni.. Mert nekem PL benne van a Dream Aquarium de nem tudom hogy lehet betenni háttérnek :(
    Valaki tudna nekem ebben segíteni?
  • SlaCker
    #1029
    Üdv!

    A SE W890i telefonom sikeresen ki lett mosva! :S
    Semmi baja nem volt és több mint 2 éves volt.Tényleg semmi baja.

    Most kinéztem az Aino-t és véleményt szeretnék. Olvastam cikkeket meg teszteke,de az tudja akinek a kezében volt már kicsit több ideig. Jó vételnek számít még? És mennyire megbízható? Nem szeretném 1 év után cserélni. (max mosni :P )
    Azért választom ezt mert érintős de mégsem. :) És ahogy szétcsúszik nagy batár lesz! :) Nagyon elegáns is mint a W890i volt.
    Kérhetek véleményeket? :) esetleg tapasztalatokat :)
  • Vlala #1028
    Most őrülök meg.
    SE P1i.
    SMS-nél miért csak 66 karakter fér egy üzenetbe?
    Már visszaállítottam 7 bitesről UCS2-re, amely egy üzenet erejéig engedélyezte a 160 karaktert, azán megint írtam egyet, és kettőben aakart küldeni kb. 100 karaktert.

    Mit rontok el?
  • DeerHunter01
    #1027
    én a szolgáltatónál tiltattam le a netet, tehát nem tudom be se állítani a telefonon hogy tudjak e netezni vagy sem :) köszi a választ leszedek akkor pár appot.
  • MikX
    #1026
    le, de ha nincs neted, akkor úgysem tudja használni, főleg ha beállításokba még ki is van kapcsolva.
    Mert ezeket a funkciókat nemtudja bekapcsolni egy program, ha te magán az android rendszeren kikapcsolod őket.
  • DeerHunter01
    #1025
    Androidról leszoktátok szedni azokat az alkalmazásokat amik olyanokat irnak mielőtt leszednéd hogy teljes internetelérés, gps helymeghatározás,stb.
    ezek miért kellennek a programhoz ?
    csak wifim van, net le van tiltva.
  • Martin1995
    #1024
    Sziasztok!
    Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy nemrégiben vettem egy Sony Ericsson W595 típusú telefont,és a gyári internetbeállítások hiányoznak belőle,felmentem netre,utánnanéztem,sehol nem volt jó megoldás,folyton Kapcsolódási hiba... jön ki.
    Egyébként T-mobilos beállítások kellenének.
    Ha le tudja nekem valaki írni ezeket a beállításokat azt megköszönném.
    Ha más nem megy,muszály lesz bevinnem egy szervizbe,hogy csinálják meg.

    Válaszitokat előre is köszönöm: Martin
  • kabel15
    #1023
    Köszönöm! Ez segített :)
  • DeerHunter01
    #1022
    próbáld meg áthelyezni másik könyvtárba
  • kabel15
    #1021
    Szóval az összes zene fájlt látom csak azt az egyet nem amit felvettem.
  • kabel15
    #1020
    Hello! Tudnátok segíteni? sony ericsson k800i-m van. vettem fel vele hangot. Le is tudom játszani a telefonnal. bent van a zene mappában. De mikor rádugom a gépre a telefont nem találom. Szóval nem tudom átrakni gépre. Hogy tudom átrakni?
  • Vlala #1019
    Kérdés a P1i jelű varázsdobozzal kapcsolatban:
    Melyik hozzá a legfrissebb szoftver?

    Egy-két ziccert kihagytak belőle, pl. a vaku nem használható zseblámpának (fotómódban kell folyamatosan félig nyomnom a gombot, hogy világítson), alul, a csatlakozó mellett van egy LED-sáv - ez is jó lenne, ha pl. egy gombbal, vagy menüből a kijelzővel együtt kivilágítható lenne - aki próbált már hajnali buszjáraton fülhallgatóval belecélozni a csatlakozóba, az tudja, miért :)

    Nem lehet ilyeneket - esetleg Java alkalmazásként - letölteni hozzá?

    Csgery: köszi a tanácsot, tényleg jó kis masina ez :)
  • Szabi1991
    #1018
    jah, greenheart töltő 2óra alatt fullra tölt, de egy nap alatt le is merül az aksi ha sokat hallgatok zenét :D
  • whiskeyman
    #1017
    Jaj, csak ezt ne. Mindegyik azzal jön be, hamar merül, kivétel nélkül.
    Remek w205 utód.
  • Szabi1991
    #1016
    rajtamkívül szívatja még magát valaki a Spiróval ? :D

    jó kis teló lehetne, de még az animált gifek is szaggatnak :DD
  • bardocz
    #1015
    Nincs mit;)
  • DeerHunter01
    #1014
    ja és kösz a segítséget.
  • DeerHunter01
    #1013
    leszedtem egy sakk játékot , komoly :DD
  • bardocz
    #1012
    Miféle frissítésre gondolsz? Ha az alkalmazáshoz kijött egy patch, akkor azt csak jelzi, de manuálisan kell letöltened.
  • DeerHunter01
    #1011
    am ilyenkor leszed magától mindenféle frissitést ha felmegyek ?