16
As I Lay Dying
  • soleafar22
    #16
    Látom elég halott a fórum... de megpróbálom

    Anno láttam hivatalos oldalon ezt a pólót -> AILD Ribcage Wings
    ez egy szürke alap, fehér szárnyak és cián-kék felirat rajt!
    Nagyon szép darab ,csak nem volt pénz és mire lett : out of stock! blabla

    Sehonnan nem tom beszerezni :S:S és kéne már egy aild-os pólócska!De egyelőre csak ez az egy tetszik. Nem tudtok linket esetleg? Vagy nincs olyan akinek van és megunta? :D thx
  • CUCLI
    #15
    kijött az új album (Y)
  • Corrupt
    #14
    nekem meg van :) naon fasza :D
  • CUCLI
    #13
    vááá. kintvan az új album (An Ocean Between Us) jobb helyeken. valakinek megvan már?
  • m3st3r
    #12
    milyen holnap? majd 26án
  • CUCLI
    #11
    holnap koncert. kimegy?
  • a880120
    #10
    VÁÁ, jó ez
    Pár számot hallotam, és igen csak jó.... Metál -core, jó is az ^^
    Koncertra nem megyek, de gondolok majd az ott jelenlévőkre, és lassan pótolom is a hiányosságot
  • CUCLI
    #9
    vávává. lesz koncert
  • stp4trick
    #8
  • Goth
    #7
    nemis baj
  • sweech
    #6
    már igen, nem tetszik =D
  • CUCLI
    #5
    ottvan májszpész oldal belinkelve. csekkol, értékel, örül ^^
  • sweech
    #4
    nem ismerem :-c
  • dunga
    #3
    Elmegy zene, de van rakás ilyen stílusú banda, ami első hallásra egymás koppintása.
    Ebben pl zenei alap nekem egyből BFMW-ra emlékeztet.

    De hallgatható
  • Paulie
    #2
  • CUCLI
    #1
    Csodálkozok hogymég nincs topikja ennek a bandának :)
    kis infó:

    Felállás:
    Tim Lamesis - vokál
    Clint Norris - basszus
    Nick Hipa - gitár
    Phil Sgrosso - gitár
    Jordan Mancino - dob

    "Az együttes Tim Lambesis-el a Society's Finest ex-gitárosával kezdődött egy trióként 2001-ben. Evan White gitárossal és Jordan Mancino dobossal. Nem kellett sok, a trió máris megtámadta a stúdiót, és felvette a Beneath The Encasing Of Ashes című lemezét, ami (SZVSZ) meglehetősen gyenge a mostaniakhoz képest, viszont már ezzel is sikereket értek el és turnéztak.

    2003-ban a banda kicsit kibővülve kiadta a Frail Words Collapse lemezt, rajta az első slágerekkel a 94 Hours-al és a Forever-el, sikereket értek ez az MTV Headbanger's Ballján is, és immáron olyan bandákkal turnéztak együtt mint a Killswitch Engage vagy a Lamb of God.

    2005 a sikertörténetet csak tovább fokozta, ekkor vették fel a Shadows Security albumot, olyan zseniális számokkal mint a Through Struggle, a The Darkest Nights, vagy a Confined.

    2006-ban pedig kiadtak egy A Long March: The First Recordings című lemezt, amin. az első felvételek ujrafelvétele jobb minőségben található meg, de azért elég jó lemez ahhoz képest hogy csak egy ujrafeldolgozás."


    Myspace oldaluk
    Hivatalos oldal